Parami nasil alabilirim?

Noldu ya banlanınca arkamızdan sallamalar başlamış 😂

Mune apla istersen beni 2738393365 kez banla benden çekeceği var Allah yardımcısı olsun. Eltisine iftira atmaya devamke.
Acıyla beraber koştunmu birtanem. Bence artık bir nickin olmalı. Acı var olsun 🤣🤣 harika bir nick inan.

Acıyla beraber koştunmu birtanem. Bence artık bir nickin olmalı. Acı var olsun 🤣🤣 harika bir nick inan.
Hani şu ben banlıyken gelip burda laf yetiştiren sen mi acıdan bahsediyorsun BİRTANEM dilim serttir fena çarpar. Acıtmasın Tikkatt

O nasıl bir acıdır ki konusuna olumsuz yorum yapanlara tek tek laf yetiştiriyor 😂😂 Kendi nickin üzerinde denemelisin

Hani şu ben banlıyken gelip burda laf yetiştiren sen mi acıdan bahsediyorsun BİRTANEM dilim serttir fena çarpar. Acıtmasın Tikkatt
Birbirinize laf atıp sataşmasanız çok daha mutlu bir site hayatınız olacak, laf atma varsa acılı ban var, ikinizde tatmak istemezsiniz.

Son uyarıdır bilginize:duduk:

Birbirinize laf atıp sataşmasanız çok daha mutlu bir site hayatınız olacak, laf atma varsa acılı ban var, ikinizde tatmak istemezsiniz.

Son uyarıdır bilginize:duduk:
Mune hanım kendisi yazmış 50 kere. Cevap verdirene kadar yazıyor. Uyarı bana geliyor anlamadım??

X