Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

En basitinden bir dişçiye gittiğimizde dahi herkesin aynı olmuyor benim 1 iğneyle uyuşuyorken annemin kardeşlerimin hemen uyuşmuyor kaç tane iğne oluyorlar
Niloya nasılsın.Sen trancobuskas kullanıyordun değil mi.Bana doktorum yazmıştı ihtiyaç duymadığım için içmedim.Su 3 gündür bir gün denedim ama çok kötü hissettim.Sana nasıl gelmişti

Niloya nasılsın.Sen trancobuskas kullanıyordun değil mi.Bana doktorum yazmıştı ihtiyaç duymadığım için içmedim.Su 3 gündür bir gün denedim ama çok kötü hissettim.Sana nasıl gelmişti
Ben şuan kullanmıyorum anksiyete olduğu zaman kullandım ama bence sabahları aç karna al bana iyi gelmişti 4 saat sonra falan etkisi iyi oluyor.

Kızlar şunu şuraya yazayım;
Direksiyon sınavına girecek olanlara zanax öneriyorlar ama ben bugün panik atak geldi diye yarım zanax aldım bir de kendi panik atak ilacımı aldım direksiyonda uyku bastırmaya başladı eşime dedim geç direksiyona alıp almamak size kalmış ama bence doğru bir öneri değil

Merhaba gece ilacima başladım tekrar ama elimde çok az kalmış doktorum da izinde 12 sinde randevum acaba rexapini reçetesiz albiliyormuyum ya da sağlık ocağı yazıyor mu bilen var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…