Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Benim doktorum herkese sabah aç karna diyor ben de öyle kullandım ben internetten bak bu çayı aldım bakalım deneyeceğim melisa papatya ve passiflora bitki karışımı
Bundada pasiflora var Melisa papatya var rahatlama çayı ama doğadani da merak ediyorum

Eklentiler

• IMG20240130141404.jpg
    IMG20240130141404.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 36
Denedim ama faydası olmuyor uykumda sık uyaniyorum sonra da erkenden midemdekinhis yüzünden hiç uyuyamıyorum dolanıp duruyorum evin icinde
Uyuyamadığını doktora söyle hafif bir uyku ilacı yazar annemin de uyku düzeni yok uyku düzeni olmayınca tansiyonu yükseliyor zaten tansiyon hastası doktora söyledi uyku ilacı yazdı ona

Uyuyamadığını doktora söyle hafif bir uyku ilacı yazar annemin de uyku düzeni yok uyku düzeni olmayınca tansiyonu yükseliyor zaten tansiyon hastası doktora söyledi uyku ilacı yazdı ona
Bana ilk başta selectraya zestat yazmıştı uyku ilaci olarak sonrasında paxeraya rexapinle geçti rexapini çok az kullandım uykularım düzene girmişti şimdi tekrar içmeye korkuyorum

Bir antideprasanin tamamen etkili olması ve tamamen iyileştirmesi en az altı ay sürüyor arkadaşlar o yüzden tam iyiyim diyip kötü olmak dönem dönem kötü olmak çok normal doktorun verdiği ilacı kullanmaktan korkmayın ilaca alışmaktan korkmayın alışınca iyi oluyorsunuz zaten ve bırakılıyor da

AA gerçekten mi ben de bi ise yaramiyor
Bu çayı denedin mi bunda 3 tane bitki varmış içinde baktım melisa papatya passiflora zaten melisa bitkisini de sade içenler oluyor ama bana bu biraz ağır geldi sadece melisa deneyeceğim aktardan alıp sabah kafam zor kalktı sanki hap içmişim gibi ama 2 de yattım ondan mı diyorum ama daha önce de 2 de yattım böyle olmadı

X