PANDEMİ SÜRECİNDE MEME BÜYÜTME AMELİYATIM

Kızlar merhaba tekrar :)

Bugün operasyon sonrası 3. Ayıma giriş yaptım ...

Artık ödemlerim yok. Sabah akşam masaj yapıyorum. Dikişlerime Dermatix krem ve kantaron yağı sürüyorum.Dikiş izlerim henüz belirgin ama iyileşmeye yönelik ilerliyor...Memelerim hala istediğim yumuşaklıkta değil ama sıkılabiliyor. Sol memem işlem gördüğü için sağa göre daha sert. 2. Ay sonrası artık ödemlerimde gitmişti. Küçülme bir beden atacak kadar olmadı bende. Daha çok şişlik,o gergin his gitti...Önceden yüzüstü yattığımda ya da sağa sola yatıp mememe baskı yaptığımda ağrı olurdu ama şu an bu pozisyonlarda yattığımda eski ağrı ve baskı durumunu hissetmiyorum. Daha hafifledi. Tabii en az bir 6 ay geçmeden yüzüstü yatmamaya çalışıyorum.
Mememde ellerken yabancı bir cisim hissetmiyorum, ağırlık hissetmiyorum, ağırlık kaldırabilir durumdayım, gündelik yaşamımı etkileyecek negatif bir durum yok.
Sanıyorum çoğu şeye değindim. 6. Ay güncellemesi ve 1. Yıl güncellemeside gelecek Sevgiler

Benimde bugün 5.ay doldu fakat göğsümü alttan sıktığımda slikonun yukarı doğru çıktığını hissediyorum yada sağa sola oynattığımdada aynı şekilde silikonları hissediyorum eğer sen bunları hissetmiyorsan çok şanslısın çünkü beni rahatsız ediyor.onun aricinde hiçbir sıkıntı bendede yok...

Şu an yumuşaklığım muhtemelen senin kadar olmadığı içinde rahatsız olmuyor olabilirim.şu an içinde oynayan bişey hissetmiyorum ben. Muhakkak masaj yaparken zaten kapsül olmasın diye protezin hareket etmesi gerekiyor sanırım ama bende rahatsızlık vermiyor.gerçek anlamda sağlıklı yorumlar 1 yıl tamamlanınca olacak sanırım:/

Merhaba benim de ilk ameliyatım 6 ay önceydi. Sağ memem taş gibi güzel oldu hiç bir şey hissetmiyorum. Ama sol memem aşağı doğru sarktı. Tahminim doktor kabını büyük açtı diğeri gibi oturmadı. Sağa sola dönerken bildiğin düşüyordu. 2. Ameliyatımı olalı 2 ay 10 gün oldu. Doktorum hep sıkıntı yok düzelecek diye saçmalıyordu. Zorla oldum ameliyatı. Toparlayacağım alttan dedi. Şimdi yavaş yavaş düşüyor yine. Yine sağ gibi değil. Dediğin gibi silikonu hissediyorum. Ne olacak bilmiyorum. Rüyalarıma giriyor sürekli. Bu gibi sorunlar yaşayan var mı diye konu açacağım sonra düzelmiş mi. Çünkü psikolojim bozuluyor böyle olunca.. eskiden sorunlarını yazanlar hiç güncellememiş.

Iyı olmanıza sevındım. Benımde 1,5 ay oldu. Yan çok kısa süre yatabılıyorum. Meme uçlarım çok hassas. Dikiş izlerım gayet ıyı durumda. İzler pekte umrumda degıl açıkçası. Sol memede ödem epey can sıkıcı. Msjlarıda ıhmal edıyorum malesef. Sporcu sütyenı bıle alıp takamadım. Tabı bu durum kafamın hasta annecimde olmasından dolayı. Bıde hala yukarıdalar. Cebe ınip yumuşasa hersey sütliman olcak sanıyorum. Umarım herşey ıstedıgımız gıbı olur.

Sizede çok geçmiş olsun,annenizede acil şifalar dilerim Masaj önemli... sadece yumuşama değil protezi hareket ettirip kapsül oluşmaması içinde önemli.. en azından günde 1 kezde olsa yapmaya çalışın... ben 2 ay ameliyat sonrasi takılan sütyenle geçirdim. 2 tane vardı değiştirip kullanıyordum. Bence bunları ihmal etmeyin. Doktorum asıl sonucun 1 yıl sonra olacağını söylemişti. Deri yumuşayacak,salacak kendini ve protez oturacak. Sizinde henüz çok yeni... biraz sabır göstermek gerekiyor

Merhaba benim de ilk ameliyatım 6 ay önceydi. Sağ memem taş gibi güzel oldu hiç bir şey hissetmiyorum. Ama sol memem aşağı doğru sarktı. Tahminim doktor kabını büyük açtı diğeri gibi oturmadı. Sağa sola dönerken bildiğin düşüyordu. 2. Ameliyatımı olalı 2 ay 10 gün oldu. Doktorum hep sıkıntı yok düzelecek diye saçmalıyordu. Zorla oldum ameliyatı. Toparlayacağım alttan dedi. Şimdi yavaş yavaş düşüyor yine. Yine sağ gibi değil. Dediğin gibi silikonu hissediyorum. Ne olacak bilmiyorum. Rüyalarıma giriyor sürekli. Bu gibi sorunlar yaşayan var mı diye konu açacağım sonra düzelmiş mi. Çünkü psikolojim bozuluyor böyle olunca.. eskiden sorunlarını yazanlar hiç güncellememiş.

Sadece üsten msj yapıyordum. Kontrole gıttıgımde içten dıştan hareket ettırıp yer edınıp kalmasınki sonuca ulaşabılelım dedı dkt. 1 ayı gectı sütyene artık gerek yok desede, bazen takıyorum. Hem güven hemde acı verıyor nedense. Bazen sadece üst bantı baglıyorum. Cebe inmede faydası olur dıye.

Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun, ben de Erdem bey ile görüşmeye karar vermiştim ancak çoğu hastanaye göre daha yüksek bir fiyat veriliyormuş sanırım..Size ne kadar demişti Erdem bey özelden yazabilirseniz sevinirim bir de Hakan bey hangi hastanede çalışıyor ve ona ne kadara oldunuz ameliyatı?

Özelden yazdım

benim ameliyatımda takılmadı neye göre karar veriliyor acaba
Bu doktorun tercihi bildiğim kadarıyla... ama benim bildiğim kapsül oluşmasınıda daha minimuma indirip, kan biriktiği için ağrı olmaması adınada dren tercih edilebiliyor... fda da dreni tavsiye ediyor diye biliyorum. Bende 3 gün dren kalmıştı. Kanı görünce içinde birikmesindense dışına atılmış olmasını mantıklı buldum...
ama kullanmayıp, hiç sorun yaşamayanlar, drensiz ameliyatı tercih eden doktorlarda var.

ben de araştırdım biraz, ameliyat sürecinde kişinin kanamasına bağlı olarak kullanılıyormuş genelde. ben baya bir kansızım ondan kaynaklı olabilir belkide :)

Cesaretinden dolayı seni tebrik ediyorum. Benimde bugün 3. Günüm hem meme hem burun iki kombine ameliyatı aynı anda oldum. Ağrılı bir süreç ikisi birden olduğu için ama 3. Günüm olmasına rağmen üstesinden çok iyi geldiğimi düşünüyorum. Bence iyi ki yaptırdık

Bende daha yeni ameliyat oldum olmadan açtığınız konuyu okumuştum teşekkür ederim size. 400 cc takıldı 4. Günündeyim ilk 3 gün çok çok zor bence bugün iyiyim şükür
Merhaba aradan yaklaşık 3 ay geçmiş nasıl oldun? Benim de bugün 4. Günüm bitti vee gerçekten günden güne iyileşiyorsun fakat zormuş. Alışabildin mi? Kendi parçanmış gibi hissedebiliyor musun? Doğal durmaya başladılar mı? Bir de en önemlisi elleyince hissediliyor mu?

Merhaba hanımlar 1 ay önce ameliyat göğüs büyütme oldum. Ameliyat oldugum gunden bu yana sol meme ucumdan etrafina yayilan bir ağri vardı. Yaklasik bir hafta önce bir anda bir küçülme ve hatrı sayılır bir yumuşama oldu . Ayrica egilip kalkarken silikonun bariz inip ciktigini hissediyorum. Diğer göğüsümün ödemi azaldı ama yapı olarak hala sert ve dolgun duruyor. Doktorun asistanı herhangi bi sıkıntı olmadığını söylüyor ama bu durum bana hiçte normal gelmedi.
Buna benzer şeyler yasayan oldumu aranızda.

Merhaba Xtra gel yüzde yüz dolu anlamına mı geliyor

Merhaba size de çok geçmiş olsun. 2 ameliyatı aynı anda yapmak büyük cesaret ama hepsinin süreci aynı anda tamamlanmış olacak. Benimde önceden geçirdiğim burun ameliyatı sürecim var. Meme daha emek istiyormuş. Her gün masaj,krem insanı bazen yoruyor:/
3. Ayımı da burada paylaşmıştım . Aşağıya cpy paste yapıyorum. Sevgiler

Kızlar merhaba tekrar :)

Bugün operasyon sonrası 3. Ayıma giriş yaptım ...

Artık ödemlerim yok. Sabah akşam masaj yapıyorum. Dikişlerime Dermatix krem ve kantaron yağı sürüyorum.Dikiş izlerim henüz belirgin ama iyileşmeye yönelik ilerliyor...Memelerim hala istediğim yumuşaklıkta değil ama sıkılabiliyor. Sol memem işlem gördüğü için sağa göre daha sert. 2. Ay sonrası artık ödemlerimde gitmişti. Küçülme bir beden atacak kadar olmadı bende. Daha çok şişlik,o gergin his gitti...Önceden yüzüstü yattığımda ya da sağa sola yatıp mememe baskı yaptığımda ağrı olurdu ama şu an bu pozisyonlarda yattığımda eski ağrı ve baskı durumunu hissetmiyorum. Daha hafifledi. Tabii en az bir 6 ay geçmeden yüzüstü yatmamaya çalışıyorum.
Mememde ellerken yabancı bir cisim hissetmiyorum, ağırlık hissetmiyorum, ağırlık kaldırabilir durumdayım, gündelik yaşamımı etkileyecek negatif bir durum yok.
Sanıyorum çoğu şeye değindim. 6. Ay güncellemesi ve 1. Yıl güncellemeside gelecek Sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…