Özür dileyemiyorum??

Biz bitirdik sayılır. Evde neden yapmıyorsunuz? Biz 11 ay evde yaptık ayda bir fizyoterapist gördü ve yeni egzersiz verdi
İlgisini sol tarafa çekmeye çalışıyoruz. Verdikleri egzersizleri uyguluyoruz. Yan yatırma yastığı ile önce bir süre hep sola yatırdık. Şimdi sağa yatırıyoruz.

duymamazliktan gel. uzerlerine dusersen daha beter olur. ogullarini atacak degiller. esin de uzuluyorum falan vs derse, ben elimden geleni yaptim ama konusmak istemiyorlarsa yapacak bi sey yok, kismet de :) uzulme bir sure sonra duzelir.

İyi demişsiniz, ne demek ya annen sana iyi bakamamış! Zaten üzülüyorsunuzdur yeterince bebeğinizin durumuna bir de onlarla mı uğraşacaksınız! Bence özür dilenecek bir durum yok, mesafeli olurlar böylece.

Hazır küsmüşken barışma bir daha
Kendi ayağına sıkarsın
Nasılsa babanın evi zırt diye gelemezler
Eşin üzülüyorsa üzülsün ağzını açıp 1 kelime edememiş çok meraklıysa gitsin ailesini görsün
Kadınlar erkeklere kıyamıyor ama erkekler aileleri söz konusu olunca nasıl kıyıyor çok kez şahit oldum
Acırsan acınacak hale düşersin

Kayınpederin meme ver meme demesi normal değil yalnız. Benim için elim ayağım gibi olabilir ama kp için değil.

Merhaba
Durumunuza üzüldüm sizin bir hatanız yok Her şey kocanızda bitiyor işte…
Onunla karşılıklı konuşup bu ailede sadece 3nüzün olduğunu diğer kimselerin karışmaması gerektiğini anlatmanız lazım.
Eşinizin değişmesi lazım diğer türlü çok zor

Kayınpederin meme ver meme demesi normal değil yalnız. Benim için elim ayağım gibi olabilir ama kp için değil.
Kayınpederin haddine de degil bunları ifade etmesi.
Takıldıgım nokta kesinlikle meme degil ama karışması çok hadsizce.
Her anne bilir çocuguna nasıl yaklaşması gerektigini.

Burada erkek ailesi ile sorunları okudukca dedim bu ailevi ilişkilerden tez yazılır.İnanılmaz şeyler yazılıyor.Olur da bu kadarı olmaz dedirten.Acaba başka ülkelerde de böyle mi bu işler.Bazıları gerçekten nefret edilesi işler.Acaba bazen de gençler ve kız aileleri mi ön yargılı diyorum.İnanın erkek annesi ve kv olarak o kadar yadırgadığım benden önce annelerde babalarda da görmediğim ailevi ilişkiler.Kimler nerede hata yapıyor bilmiyorum.Bu paylaşım da onlardan biri.Haklı ya da haksız anlamında yazmadım.Neden oluyor bunlar diye yazdım

beni istemeye geleceklerdi eşim zor ikna etti ,önce ailemle tanıştılar sonra bayramda oğullarına geldiklerinde ailemi ziyaret ettiler 3. de zahmet edip istediler demişsiniz de ... bu zaten olması gereken birşey aceleniz ne tabiiki önce tanışılır ilk gelişte hemen söz acayip olurdu asıl. aileler kaynaşmalı tabiiki . üstelik arada mesafe var aynı şehirde değil yani böyle şeyler zaman alır biraz . ailenizde hemen gelir gelmez verdik gitti mi deselerdi .

bu takıldığınız şey sizin herşeye takılan biri olduğunuz izlenimi uyandırıyor onun haricinde herşeye karışılması bir geçmiş olsun bile dememek bunlar çok yanlış ayıp etmişler. ben olsam bende kırılırım ,doğum yapan kişilere karışılması gibi bir huy var daha büyütme şeklinize de karışılır, bunu çoğu insan yapıyor tek sizin kayınvalide kayınpeder değil yani, evet hadszilik çok karışmaları ama yemin etmiş gibi büyükler hep karışıyor,emin olun evli kardeşiniz varsa anne babanızın da bazı davranışları kardeşinizin eşini rahatsız ediyordur .

bence konuda en büyük problem hastalığınızda yalnız bırakmaları ,insan hastalıkta üzüntüde dertde yanında göremiyorsa hiç olmasınlar der .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…