Popüler Konu ÖZMUAYENE

Merhaba ben baktım aynı söylenilen şekilde çok şükür herhangi bişi yok.daha önceden de bakardım bu şekilde.güzel bir proje bilinçlenmek lazim.

Daha önce yaptığımda anlamamıştım, dün yaparken de anlamak için bayağı uğraştım bu konuda bilinçli olduğum söylenemez. Bilgi amaçlı şeyler yazarsanız kendi adıma çok mutlu olcam :)
Bende anlayamiyorum maalesefo kadar ugrastim en iyisi biz bi doktora gorunelimbaska turlu kafam basmiyo benim sahsen

Doktora gitmeniz daha yararlı olabilir içiniz rahat etmiş olur =) uygulamalı öğretmesini isteyebilirsiniz bu sayede sizde düzenli olarsk doğru bir şekilde kontrol etmiş olursunuz
Evet en iyisi doktora gitmek ama o kadar tembelim ki o konuda :)) Tabi bu ihmale gelmez en kısa zamanda mutlaka gitcem. Teşekkür ederim

Evet en iyisi doktora gitmek ama o kadar tembelim ki o konuda :)) Tabi bu ihmale gelmez en kısa zamanda mutlaka gitcem. Teşekkür ederim
Bende öyleyim sonrasında düzenli siz kontrol edersiniz... Immm hatta sizden mesaj bekliyorum. gittiğinizde bana yazın olur mu? Belki sizi gaza getirir

Bende geçen yıldan beri dr gidiyorum, irili ufaklı kistlerim var.Dr 6 ayda bir kontrole gitmemi istedi.Şuan hamileyim , doğumdan sonra ihmal etmicem.Bu arada bu projeyi başlatan ve katkıda bulunan ark özellikle teşekkür ediyorum.

Bende öyleyim sonrasında düzenli siz kontrol edersiniz... Immm hatta sizden mesaj bekliyorum. gittiğinizde bana yazın olur mu? Belki sizi gaza getirir
Hastahaneyle aramda 2 sokak var Bakayım orda bölümü varmıymış, varsa randevu alıp görüneyim, size de haber veririm. Böylesi daha iyiymiş mecbur hissetcem şimdi

meme kanseri farkındalık ayındayken bunu görmek çok iyi oldu, herkesi kontrole davet edelim

Birşey sormak istiyorum göğüsteki kırmızı şekilde sanki kan toplanmış gibi ben şeklindeki şeyler zararlı seyler midir acaba yoksa normal sıradan benmi

Ben 4 sene önce kendimi muayene ederek sol göğsümde bir kitle hissetmiştim. Kontrole gittim ultrasonda çok damarlı bir kitle olduğu anlaşıldı. Biyopsi alındı iyi huylu çıktı. Ama doktor her ihtimale karşı almak istedi ve ameliyat oldum.
Ve o günden sonra da her zaman muayenemi yaparım. Bu gerçekten çok çok önemli! Kimsenin atlamaması gerekli.

Bende ultrason çektiricem hep aklımda zatende insan oyalanıyor annemde var ufak bir kist ama kontrol ettiriyor belirli zamanlarda benimde gitmem lazım

Ben muayene oldum bızzat doktor tarafından bısey cıkmadı cok sukur .

En yakın zamanda bekliyorum
benim derdm adet oncesi goyuslerden baslayb koltukaltina kadar geden agridir amma bir tek sudyen cikardgim 2=5 deyqe arasi fazla agrar brde sabahlari kalkdigimda muhtmelen mastolji var bende

Ben de hekimim, muayene edemesem de yardımcı olabilirsem ne mutlu bana :)

Yaş 36 .
3-5 defa kontrol etmişimdir heralde
Son kontrol 13. 10 .2015
Mamografi 2012 :)

yaklaşık 20 yıldır sabit duran kitlem var..doktorlar iyi huylu olduğunu söylüyorlar..1,5 yılda bir mamo çektiriyordum..ama mamografi çektirmek çok eziyetli bir işlem..liflerimin kalıcı ağrıları oluyor..2 yıldır bu yüzden gitmiyorum..hatalı olduğumu bilmeme rağmen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…