Popüler Konu ÖZMUAYENE

Burada yazdığı kadarı ile ciddi bir şey görünmüyor gibi.
Ama mr tek başına yeterli değil.

Bir doktora görünmem gerek sanırım sol göğsümde dokununca şiddetli acıyan beze gibi birşey var ve sol ğöğsüm büyük diğerine göre sizce bu nedemek

Bir göğüs diğerine göre büyük olması ya da şeklinin farklı olması önemli değil. Önemli olan bu değişikliğin ne zamandan beri olduğu. Zaten baştan beri hep öyleyse bu yapısal bir şeymiş ama yenilerde oluşmuşsa hastalık belirtisi olabilirmiş.

Yok başından beri sol göğsün büyük

Kızlar bugün gittim doktora muayene etti cıncıklarımı sen yanlış anlamışsın dedi çok sıkınca açıtmışsın dedi bu kist falan değil dedi ve K Kazen bey'e teşekkür yolladı kadınlarımızı bilinçlendirdiği için...
Çok sükür birşey degilmiş :)

Amin canım git bakalım haberdar et bizi de.

Burada yazdığı kadarı ile ciddi bir şey görünmüyor gibi.
Ama mr tek başına yeterli değil.
Sonucu göstermedim doktora henüz bu ultrason sonucu mutlaka emar da ister inşallah kötü huylu çıkmasın şimdiden üzgünüm allahım kötü hastalıklardan korusun dermansız dert vermesin allah razı olsun canım benim

Çok faydalı bi konu olmuş şimdiden üşenmeyip yazdığınız ve bizide bilgilendirdiğiniz için çok teşekkr ederm şimdi bnde kontrol edeceğim mememi

Benim elime geliyor kitle tarzı bi şeyler ama oğlumu 10 ay önce sütten kesmiştim şimdi sıkınca hala süt geliyor onunla alakalıdır diye düşünüyorum
Ewet bendede olmustu 2yila kadar oluyor sut az sikarsan geliyor ucunu acma dedi dr uc ta bisey var gibi temizliyordum yapmazsan daha cabuk kurur dedi kurudu da

Hatırlatma için çok teşekkürler.

20 yaşından sonra her ay düzenli yapılması gerektiği söylenen bu kontrolü bir 17 sene kadar aksatmışım

Her ay düzenli kontrole başlıyorum .

Meme kontrolü kadar simirde çok önemli arkadaşlar senede bir mutlaka yapılması gerekir atlamayalım

Halamı bu illetten kaybettim mekanı cennet olsun, Annemede kasım ayında bu teşhis konuldu zorlu tedavi sürecine girdik inşallah annemi allahın izniyle kurtaracağız bu illetin elinden

Artık daha dikkatliyim annem ve halamda bu rahatsızlık çıktıktan sonra genetik mirasım kötü olduğu için

Bu illetle savaşan herkese Rabbim şifa versin veeee annemide dualarınızda eksik etmeyin arkadaşlar

Allahım anneciginin sifasını versin duamda kalbimde seninle annenin adı nedir canım benim adıyla da dua ederim namazın ardindan allahım kabul etsin inşallah

Allahım anneciginin sifasını versin duamda kalbimde seninle annenin adı nedir canım benim adıyla da dua ederim namazın ardindan allahım kabul etsin inşallah
allah razı olsun yazdıklarınızla gözlerim doldu
rabbim sizinde güzel kalbinizde ne geçiyorsa hayırlısı ile nasip etsin

Anneciğimin ismi Feride

teşekkürler hatırlatma için şükürler olsun takip ediyorum kendimi..smear testide yaptıranlardanım..

allah razı olsun yazdıklarınızla gözlerim doldu
rabbim sizinde güzel kalbinizde ne geçiyorsa hayırlısı ile nasip etsin

Anneciğimin ismi Feride
Canım benim allahım annenin de benimde sifamizi versin inşallah benimde kistlerin var insallahhhh kötü huylu çıkmaz çevirmez allahım şifa versin inşallah allahım tüm hastalara sifalarversin annenin ellerinde öperim dualarimdasiniz allahım kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…