Popüler Konu ÖZMUAYENE

Bir doktora görünmem gerek sanırım sol göğsümde dokununca şiddetli acıyan beze gibi birşey var ve sol ğöğsüm büyük diğerine göre sizce bu nedemek
İsmini vermiyimde kotu hastalik agri yapmaz demisti doktorum.muhtemelen zararsiz kisttir endiselenmeyin.ihmal etmeyin ama dr gidin.

Bizleri dusunen kadinlar kulubunun degerli ekibi hepinize ayri ayri tesekkur ediyorum hassas davranislarinizdan ötürü. İyiki varsiniz

Ya ben anlamıyorum açıkçası süt bezleri mi beze mi bilemiyorum. Elliyorum ama yani anlıyor muyum onu bilemiyorum.

Ben de de bir ara su gibi sari su vardı bakıldı cok minik kitlelermis herkeste olabilir kaybolur anlamazlar bile diz iyi fark etmisiniz cogunluklada kenfi gecermis gec

Ya ben anlamıyorum açıkçası süt bezleri mi beze mi bilemiyorum. Elliyorum ama yani anlıyor muyum onu bilemiyorum.
Süt bezleri genelde yeni ve hala emziren ve yeni 2yili asmamis kisilerde olurmus süt benzeri sivida onlarda olur çoğunlukla ben oglum 3yasindaydi dr hala kanallarda sut var demisti 1.5yil olmasina regmen

Hatırlatma için teşekkürler.Ben de bugün doktora gittim göğüsümdeki sertlik icin.Kötü huylu birşey olduğunu sanmıyorum ama yine de ultrason isteyelim dedi.İnsan kontrol etmeye korkuyor gerçekten ama korkmamız orada birsey varsa onun var oldugu gercegini degistirmiyor malesef.Ne kadar erken o kadar iyi.

hatirlatma icin tesekkurler
2013te sag nemede bi sertlik oldu onceki fibrokistler buyudu sandim sonra coook acimaya basladi 1ay icinde dr.a gittim(gecer diye regl in gecmesini bekledim)
granulomatoz mastit'mis tam 2sene kortizon kullandim bir kanaldaki enfeksiyon geciyordu baska kanalda basliyordu ( 2015eylul ayinda en cok problemli olan kanallari aldi dr. insallah diger kanallarda tekrarlamaz (
evet kotu huylu degil ama coook zor bi hastalik

hatırlatma icin tesekkurlerr cok sukur bi sorun yok allah olanlara kolaylık versin. nekadar erken teshis okadar daha iyi tedavi sonucu tabikide :)

Öncelikle mesaj için teşekkür ederim :) Tüm konuyu okudum çok faydalı bilgiler var .Bu bilgileri bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim . Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim .

Teyzemi kanser sebebi ile kaybettim .Sitede birkaç defa yazdım .Kanser çok sinsi bir hastalık . Bir gün düştü teyzem.Düşmesi hastalığı ortaya çıkardı .Tesadüfen öğrendi , öğrendik . Doktor ultrasonda o gün hastalığı gördü ve 4 .evre inanırmısınız o an teyzemin hastalığı inanılmaz bir şekilde gerçek yüzünü göstermeye başladı .O karaciğer kanseriydi .

Ben lisede izlediğim bir yabancı diziden öğrendiğim kadarı ile yapıyordum arada sırada .Sizden tam detaylı öğrendim :)

Böyle bir zamanda bu şekilde bilgilendirici bir yazı gelmesi beni çok şaşırttı. Öncelikle teşekkür ederim
Ne yazıkki ben de risk altındayım. 6 ayda bir ultrason çekilmem gerekiyo. Geçen hafta da çekildim kontrol altında olmalıymış.
Bu illete geçen yıl ablam yakalandı çok şükür ki geç kalınmamıştı , ameliyat edildi lenfler ve kitleler temizlendi, kemoterapi gördü. Yılmadı. Şuan gayet iyi.
Allah herkese şifa versin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…