Popüler Konu ÖZMUAYENE

Oncelikle gecmis olsun ben bisi sormak istiyorum.
Simdi meme muayenesinde kitleyi nasil anladiniz ben yapiyorum aama anlamiyorum.
Yani minik.minik yada nohut buyuklugunde bisiler elime gelio ama kitle bu demek mi?
Yoksa sut bezeleri mi bunlar
2. De koltuk altinda ne oluyor ordada mi bezeler oluyor :)

Dünyaca ünlü Amerikalı bir müzik grubunun davulcusu(erkek),hayranı olduğum bir insanda yaşadı bunu.O da sağ göğsünün üstünde kitle hissetmiş.Allah'tan kurtuldu.Şimdi meme kanseri vakıflarının bir numaralı destekçisi.:)

30 yaşını geçtim diye mamografi çektirecektim ara tatilde güya.hatırlattığınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatırlatma için teşekkürler .

Kontrolü ihmal etmeyelim arkadaşlar

Hatirlatma için teşekkürler.

Tesekkurler sevgili K Kazen kontrolumu yaptim sıkıntı yok insallah. Birde dogum ve emzirme faslini atlatip gogusteki kocaman ben'i kontrol ettirebilirsem icim epey rahatlayacak. Nette pek guzel seyler okumuyorum bunlar hakkinda

No problem, Hersey yolunda çok şükür :))
Hatırlatma icin cok teşekkürler.

Iyi aksamlar & iyi seyahatler..

Bir dönem o korkuyu atlatmış biri olarak.Sürekli kontrol ediyorum Erken tanı ve tedavi için vakit kaybetmeyin.

Ben buraya hic girmemistim. Simdi mesaj gelince baktim da, zaten bir ton hastaligim var, birde bu cikmasin basima öff. Okuyayimda bende yapayim kontrolumu bakayim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…