Özel Günler ve hediye kararsızlığım

melissu88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2008
30
0
36
kızlar biz 6 yıldır tanısıyoruz ve 15 aydır da nişanlıyız.
su an askerde nişanlım.ama haftaya izne gelecek insallah..20-25 gün kalacak.
bu süre içinde 14 subat sevgililer günü ve 21 subat doğum günü olacak..
ama ben 6 yıldır hep hediye alıyorum her seyi de aldım daha ne alıcam bilmiyorum.o bana hep değişik şeyler alıyo ama ben hep klasik şeyler.ee napiim erkeklere de bişey bulunmuyoo..
yardım istiyorum..senağlama
bi erkeğe hele bi de askerse ve orada kullanmasını istediğim bişeyse aradığım şey bu "şey" ne olabilir... kaç gündür kafayı yicem yaaa.. bi de alacağım sey bi tane değil 2 tane olmalı..ben bi taneyi bulamazken 2 taneyi bulmak daha zor geliyoo
hadi bi tanesini eşofman takımı alsam da orda pijama diye giyse diğer hediyem ne olacak üffff

nolur acil yardım edin...

Erkeğe hediye almak çok zor ya...
Hediye seçenekleri çok kısıtlı...
Şimdi sayıcaklarımdan birini düşün desem aldım aldım dicen:)
ee benimde aklıma bir şey gelmiyor başka:S

ya daha konuyu 5 dk oldu açalı ne cabuk :)
uyumayanlardansın heralde :)
sen yine de saysana kesin almısımdır ama belki almadıgım bişey cıkar..
ama sigara kullanmıyo çakmağı gecelim :)

Kazak,gömlek,kot,eşorfman,boxer,saat,parfüm,hırka,şapka,tişört,traş makinası alabilirsin...
Ayy tıkandım:)
Ayrıca ikinize bir örnek baskılı tişört yada sweet yaptırabilirsin...
Resimlerinizden slayt hazırlayabilirsin..
Kupaya bastırabilirsin...puzzel yaptırabilirsin.
hımm yine aynı şekilde resminizi kol saatine bastırabilirsin..
aklıma geldikçe yazarım::)

tmm tşkk.. resimli tşortü düşüncem :) aa bak ama o bana almıstı onu yaa offf valla o aldıgı seyi unutmusum simdi aklıma geldi... off yinede hapsini gözden geçireyim.. sağolasın :)

Ikinizin resminden puzzle yaptir:))
Nöbette cani sIkIldiginda bozar tekrar yapar:))

Ya da erkek arkadasin gelesiye bir kitap hazirla sizin resimleriniz ve ona olan hislerinle dolu.
Mesela günlük hayatindan bahset, sonra hergün nasil aklina geldiginden bahset yazilarinda.

Baska mmmm....

aklima gelirse yazarim

Gömlek alabilirsin, gömlegede özel kol dügmeleri var üzerine sizin resminizi yaptirabilecegin:)

tuttugu takimin orjinal formasini alabilirsin

Yada güzel bir sepet al (buna benzer birsey, daha güzelini bulamadim ama vardir mutlaka http://altinsepet.com/altin-sepet.jpg)

Icine parfüm, tras kolonyasi, tras makinasi, el havlusu, sampuan vs vs. gibi seyler koy. Sonra her birinin üzerine üstü kapali ufak notlar yazip yapistir. Kendisi acsin okusun.
Gül yapraklarida koyabilirsin icine ama fazla abartma onu, 5-6 tane gül yapragi yeterli erkek sepeti icin.

Sonra sey yap.. hani buket alirken beyaz görünmez bir kagit kullaniyorlarya cicegin etrafina sarmaya..
Adi nedir bilmiyorum:) insallah anlatabilmisimdir.. Sepetin etrafina ondan sar, sonra ortasinida mavi bir kurdele ile bagla..

anladım :) ama bunu nişan sepetinin içne koymustum..sonra evde bırakıyo götürmez askere erkek kardeşine kalır... ama bunu da düşüncem :) hepinize çok tşk ediyorum yaa farklı fikirler cıkıyo herkesten :)

bak bu yukarda verdigim linkteki sepet gibi olabilir.
Fazla büyük olmasina gerek yok, alacagin seyler icine sigsin yeter.

Puzzle dayimla yengeme yaptirmistim ilk evlilik yildönümlerinde.
Cok hoslarina gitmisti.
Bence bunu düsün, gercekten güzel ve kalici bir hediye.

Askerde kullanabilecegi seyler iyi olur tabi. Mesela banyo terligi alabilirsin bunun gibi http://www.modaport.com/wp-content/uploads/2008/06/abercrombie_erkek_terlik_2.jpg

tabi bu terlik cok pahali, yani bir terlige bu kadar cok fazla bence ama buna benzer uygun fiyatlarda bulabilirsin mutlaka. Hatta tuttugu takimin terlikleri oluyor, onlardanda olabilir.

Birde Photo Funia diye bir internet sitesi var, google'den bulabilirsin. Oraya istedigin arka plana resim yükleyebiliyorsun ve cokta hos duruyor. Öyle yapip yazicida cikartip büyük poster yapabilen dükkana götürürsen kaliteli kagitta güzel bir poster yaparlar ikinizin resmiyle. Hatta üzerine yazida yazdirabilirsin.

Ya da kitap al ask kitabi:)) kitaptaki bütün güzel sözlerin altini ciz ve her sayfasina ufak notlar hazirla. Okudukca okuyasi gelsin:))

valla fikir cokta insallah ise yarar canim.

Burcu ne erkek arkadasinin birde ona göre degerlendireyim?:)

vay bee ne kadar iyisiniz hepinizde keşke en bastan sizlerden yardım isteseydim..
bu da güzel fikir :)
burcu balık :)

traş seti güzel bence o seti al :)
ben puzzle yaptırayım dedim ama sipariş vercem site yok bulamıyorum..
mecburen burda bi yere yaptırcam..

orda bi yere yaptırman daha iyi değil mi zaten canım
set güzel de askerde kullanılır mı ki :sm_confused: saçma olmaz mı
askerde olmasa olurda öbür türlü saçma geldi karar veremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…