Özel Gün

forevermorrenk

Mustafa Kemal Atatürk
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
8.602
20.327
Sevgili kk hepinize selam :KK200:

Umarım kendimi ifade edebilirim. Eşimle 8.5 aylık evliyiz. Benim için özel günler önemlidir, ufak bir jestle de olsa kutlamak isterim ve kutlarım da.
Bugün eşimle bizim için özel bir gün, kendisi bana cumartesi gününden beri seni yemeğe götüreceğim dedi. Bugün mesajlaşırken aklıma geldi, beni nereye yemeğe götüreceksin dedim; bizim evin orada kebapçı var ya oraya dedi. Sonra dedim, gider bir yerde çay içeriz dedi.
Çok üzüldüm.
Nedeni ise kebapçı, çorbacı olması değil, bana beni değerli hissettirmemesi.
Evlenmeden önce gayet bu konularda sürpriz hazırlayan, hediyeleri, yaptıklarıyla gönlümü fethetmişti.
Evlendikten sonra bu konulardaki özelliği gitti :KK43:
Bundan önce benim doğum günüm vardı onda da öyle o kadar büyük hayal kırıklığı yaşadım ki anlatamam. Aldığı hediyeyi 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi.
Ben hediyeler alsın, önümde diz çöksün ölsün demiyorum ama kutlamak istemiyorsa da beni beklentiye sokmasın. İkidir hayal kırıklığı yaşadım.
Defalarca söyledim ona özel günler benim için önemlidir daha hassas ol diye ama adam evlendikten sonra bu konularda çok başarısız :KK43:
Ben ona en yoğun, en koşturmacalı zamanlarımızda bile onun hiç bir özel gününü atlamadım.
Hala kendimi iyi ifade edemedim. Umarım beni anlamışsınızdır.

Sizden tavsiye istediğim nokta şu; eve gidince nasıl bir yol izlemeliyim?
İçimden hiç bir şey yapmak gelmiyor. Yemeğe de gitmeyeceğim dedim zaten :KK43:

Sevgili kk hepinize selam :KK200:

Umarım kendimi ifade edebilirim. Eşimle 8.5 aylık evliyiz. Benim için özel günler önemlidir, ufak bir jestle de olsa kutlamak isterim ve kutlarım da.
Bugün eşimle bizim için özel bir gün, kendisi bana cumartesi gününden beri seni yemeğe götüreceğim dedi. Bugün mesajlaşırken aklıma geldi, beni nereye yemeğe götüreceksin dedim; bizim evin orada kebapçı var ya oraya dedi. Sonra dedim, gider bir yerde çay içeriz dedi.
Çok üzüldüm.
Nedeni ise kebapçı, çorbacı olması değil, bana beni değerli hissettirmemesi.
Evlenmeden önce gayet bu konularda sürpriz hazırlayan, hediyeleri, yaptıklarıyla gönlümü fethetmişti.
Evlendikten sonra bu konulardaki özelliği gitti :KK43:
Bundan önce benim doğum günüm vardı onda da öyle o kadar büyük hayal kırıklığı yaşadım ki anlatamam. Aldığı hediyeyi 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi.
Ben hediyeler alsın, önümde diz çöksün ölsün demiyorum ama kutlamak istemiyorsa da beni beklentiye sokmasın. İkidir hayal kırıklığı yaşadım.
Defalarca söyledim ona özel günler benim için önemlidir daha hassas ol diye ama adam evlendikten sonra bu konularda çok başarısız :KK43:
Ben ona en yoğun, en koşturmacalı zamanlarımızda bile onun hiç bir özel gününü atlamadım.
Hala kendimi iyi ifade edemedim. Umarım beni anlamışsınızdır.

Sizden tavsiye istediğim nokta şu; eve gidince nasıl bir yol izlemeliyim?
İçimden hiç bir şey yapmak gelmiyor. Yemeğe de gitmeyeceğim dedim zaten :KK43:
Az beklenti=çok mutluluk
Her zaman işe yarar 😉

Evlendikten sonra bu tarz degisimler olabiliyor bence normal bence bardagin bos tarafini degilde dolu tarafini görmeye calisin en azindan özel günleri bi sekilde kutluyorsunuz. Hic kutlamayan önemsemeyen ciftlerde vardir

Defalarca da söylerim, videolar atarım ona fikir edinsin diye ama o özellikle doğum günümde çok alakasız bir hediye ve bir pastayla sıradan birinin doğum günüymüş gibi geçiştirdi. Evlendikten sonra ilkti bu ama o harcadı resmen :KK43:

Sizinki biraz fazla çabuk özüne dönmüş ciddi bi konuşun toparlarsa iyi toparlamazsa sizde onun için ekstra çabaya girmeyin özel güzel anlar için bilmem net oldu mu

Defalarca da söylerim, videolar atarım ona fikir edinsin diye ama o özellikle doğum günümde çok alakasız bir hediye ve bir pastayla sıradan birinin doğum günüymüş gibi geçiştirdi. Evlendikten sonra ilkti bu ama o harcadı resmen :KK43:
Merak ettim ne aldı :KK48:

Doğru öyle ama insan eşinden de bu beklentiye girmemeli mi?
Daha yeni evliyiz biz :KK43:

Sürprizler için mi evlendiniz? 🧐

Adam bugünkü özel gün için cumartesinden akıl etmiş şuraya götüreceğim demiş işte. Bence siz kebabçı diye bozulmadım diyerek kendinizi kandırıyorsunuz.

Ayrıca her insanın her günü bir değilki. Yoğun olur, yorgun olur sürekli sürekli sürpriz mi düşünsün. Siz ne yapıyorsunuz eşinize?

X