Aile Planlaması Özel bir durum . Kızlar yardım

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Her ilişki sonrası prezervatif şu altın da kontrol edilmeli.Eger sızdırma yoksa sorun yok.
Bu kadar canınızı sıkacaksanız en iyisi hiç yapmayın.

Neden öyle dedm erkek bunu diyorsa biseyden şüphe duyuyordur çünkü erkke bilir nereye bosaldigini siz anlamazsıniz
Açıkçası biraz da bilmediğinden öyle diyor. İçimiz rahat olsun ne bileyim filan dedi.
Hayır madem öyle baştan söylesene akşam olmuş haftasonu yasak var kalkmış şimdi diyosun 😒

Market markası prezervatiflerinden değilse sıkıntı olmaz.

Ay yırtılan bi prezervatif anlamayacak mı?
Zamanında yada sonra geri çekilmesini kalmış... Prezervatif kullanmış...

Ay icim daraldı.
Keşke eskisi gibi hamile kalmak kolay olsa...

Herkese merhaba ,

biraz özel bir soru olacak affınıza sığınarak. erkek arkadaşımla ilişki yaşadık. Prezervatif kullandı + geri çekildi.

Prezervatif olmasa geri çekilmeye zaten güvenmem ama ya tam zamanında geri çekilemediysem ya yırtıldı da anlamadıysam filan deyip duruyor.

Zamanında geri çekilmediyse bile sonuçta prezervatif vardı. Bu durumda ertesi gün hapı içmem gerekir mi ?

Adetim zaten çok düzensiz boş yere o zararlı hapı içmekte istemiyorum ama eczanede kapandı sokağa çıkma yasağı da var akşam akşam durduk yere İçime kurt düşürdü.
Ne olacağı bilinmez şüpheye düştü ise bişey hissetmiş olabilir

Ay yırtılan bi prezervatif anlamayacak mı?
Zamanında yada sonra geri çekilmesini kalmış... Prezervatif kullanmış...

Ay icim daraldı.
Keşke eskisi gibi hamile kalmak kolay olsa...
Benimde içimi daralttı valla😊
Burdaki yorumlarla tekrar içim rahatladı

prezervatif dediğimiz sey kolay yırtılan bisey değil kaldı ki geri cekilme de kullanmıssınız bence rahat olun

X