Aile Planlaması Özel bir durum . Kızlar yardım

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Bir şey olmaz ama bence ilk adetinden itibaren doğum kontrol hapı kullanmaya başla. Hem hap, hem kondom, hem de içine bosalmazsa endişe edecek bir şey kalmaz, size de pişman olmadan birşeyler yaşamak kalır.
Yoksa böyle böyle düşünerek ömür gecmez

Bu kadar kafaya takana kadar prezervatif delik mi diye test etseymiş bari sonradan. =))
İyi markaların patlak çıkma ihtimali yok denecek kadar az. Öyle prezervatif taktık ama hamile kaldım diyenlerin büyük çoğunluğu ilişkinin başında takmıyor o meredi. Bence boşuna evham yapmayın.

Bir şey olmaz ama bence ilk adetinden itibaren doğum kontrol hapı kullanmaya başla. Hem hap, hem kondom, hem de içine bosalmazsa endişe edecek bir şey kalmaz, size de pişman olmadan birşeyler yaşamak kalır.
Yoksa böyle böyle düşünerek ömür gecmez
Evet bunu düşüneceğim. Zaten ben rahattım o birden pimpiriklendi. Durumlar tam tersi oldu yani😊

Bu kadar kafaya takana kadar prezervatif delik mi diye test etseymiş bari sonradan. =))
İyi markaların patlak çıkma ihtimali yok denecek kadar az. Öyle prezervatif taktık ama hamile kaldım diyenlerin büyük çoğunluğu ilişkinin başında takmıyor o meredi. Bence boşuna evham yapmayın.
Yeniden içim rahatldı yorumlar sayesinde😊

Herkese merhaba ,

biraz özel bir soru olacak affınıza sığınarak. erkek arkadaşımla ilişki yaşadık. Prezervatif kullandı + geri çekildi.

Prezervatif olmasa geri çekilmeye zaten güvenmem ama ya tam zamanında geri çekilemediysem ya yırtıldı da anlamadıysam filan deyip duruyor.

Zamanında geri çekilmediyse bile sonuçta prezervatif vardı. Bu durumda ertesi gün hapı içmem gerekir mi ?

Adetim zaten çok düzensiz boş yere o zararlı hapı içmekte istemiyorum ama eczanede kapandı sokağa çıkma yasağı da var akşam akşam durduk yere İçime kurt düşürdü.
Hiç bir koruyuculugun yüz de yüz olmadığını biliyorsunuz dimi

ay çok tatlı ya tecrübesiz olması 😍
valla korkmayın hamile kalmak öyle kolay değil kuzum 😊😊😊
Değil mii :)) gelin birde hastanelerde görün milyonlarca insan ilk gece hamile kalıyor bir çok evli korunmayı bıraktığı ay hamile kalır. Yüzlerce insan. Spiral kondom a ragmen hamile kalmıştır.

Gülsem mi ağlasam mı :KK70: bence bidaha ilişki yaşamayın adam korkağın önde gideni :KK70::KK48:

X