Aile Planlaması Özel bir durum . Kızlar yardım

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

coffee91

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2013
25.045
869
33
Herkese merhaba ,

biraz özel bir soru olacak affınıza sığınarak. erkek arkadaşımla ilişki yaşadık. Prezervatif kullandı + geri çekildi.

Prezervatif olmasa geri çekilmeye zaten güvenmem ama ya tam zamanında geri çekilemediysem ya yırtıldı da anlamadıysam filan deyip duruyor.

Zamanında geri çekilmediyse bile sonuçta prezervatif vardı. Bu durumda ertesi gün hapı içmem gerekir mi ?

Adetim zaten çok düzensiz boş yere o zararlı hapı içmekte istemiyorum ama eczanede kapandı sokağa çıkma yasağı da var akşam akşam durduk yere İçime kurt düşürdü.

O haplar en fazla yılda 1 kez mi ne kullanılıo diye okumuştum. Sık kullanımı regl düzenini bozarmış. Eh erkek arkadaşınız da pimpirikliye benziyor,her seferinde ertesi gün hapı mı alacaksınız?

Valla bekarım anlamam ama işini sağlama al git ne hap içiyorsan iç umarım korktuğum başına gelmez ne desem bilemedim

ay çok tatlı ya tecrübesiz olması 😍
valla korkmayın hamile kalmak öyle kolay değil kuzum 😊😊😊

O haplar en fazla yılda 1 kez mi ne kullanılıo diye okumuştum. Sık kullanımı regl düzenini bozarmış. Eh erkek arkadaşınız da pimpirikliye benziyor,her seferinde ertesi gün hapı mı alacaksınız?
Evet bende dedim her seferinde hap mı alıcam .için rahat etsin diye diyorm dedi bende içim rahattı ama sayende artk değil dedim 🙂

X