Öyle yorgunum ki..

sensible canim yasadiklarina cok uzuldum seni benden daha hic kimse anlayamaz bende yasadiklarini birebir yasaiyorum cok seviyoruz birbirimizi ama kiriyo uzuyor aglatiyor ondan sonra gelip gonlumu aliyor ama olmuor o an affetmis gibi olsamda aslinda icimde hic affetmedigimi anliyorum ve bu bana kapanmayan yaralar aciyor.boyle ceke ceke hayata olan sevincimi hatta kendimi bile kaybettim.aslinda onun bi sucu yok beni cok seviyor mesala dun bi akraba dugununde benim icin bi sarki istedi herkesin icinde beni cok sevdigini soyledi ama sinirlendigi zaman cok kirici ve ben senin gibi cok seviyorum idare edeyim diye hep alltan aldim yani tek suclu benim sende sakin ilerde evlenince degisir falan deme boyle alistiklari icin hic degismezler olan sana olacak bunu kesin diyebilirim. buna bi care bulabildimmi HAYIR bulamadim. ay aman sinirlendirmeyim yada tamam biraz sinirli ben taviz vereyim diye diken ustunde yurumekle hayat gecmiyor

2 seçeneğin var, ya bu şekilde çekmeye yaşamaya devam edeceksin ya da ayrılcaksın.
değişceğini düşünüyorsan, hiç hiç hiç sanmıyorum ben. :teselli:
1 yıl boyunca böyle davranmış, bundan sonra da devam edecek.
sen de fazla taviz vermişsin sanırım, kendini ezdirmişsin.
ayrıca sevgilisiyle 'karım' gibi konuşan insanlar bana herzaman samimiyetsiz gelmiştir, ayrıca çok da kıro. kafamçokkarıştı
ben senin yerinde olsam düşünmeden bitirirdim bu ilişkiyi.
bir insanı deli gibi sevebilirim, normaldir. ama eğer göz göre göre, bana zarar verildiği halde (1 yıldır hemde, 1-2 kere olan birşey değil, defalarca olmuş.) ilişkiyi devam ettirmek bence aşık olmak değil de biraz enayilik gibi, mazoşistlik gibi. :1ninca:
bence kurtul canım, hiçkimse senden daha değerli değil, hem de seni böyle üzen biri hiç değil!Şeniz

Son düzenleyen: Moderatör:
ah bu erkekler varya elde edene kadar yapmadıkları centilmenlik kalmaz ama elde ettikten sonrada asıl kişiliklerini gösterirler nede olsa artık çıkıyoruz seviyo beni diye düşünürler. aynısı benim kafamdada var bitane ama ben bu konuda hiç taviz vermiyorum.
sende vermemeye çalış tatlım helede başka şeye kızıp sinirini senden çıkarmasına izin verme.
inşallah düzelir.....

canim yeni yollar deneyeceksin
mesela bir kac gun mesajlarina cvp vermiceksin
biseye kizip sinirledngidinde onunla ters ters konusacaksin
sorna da bisi yokmus gibi davrancaksin
eger sorun ne derse de sorunun bu davranislar oldugunu gsterceksin
o senin ne kdr rahatsiz ettiginin ne kdr uzdugunun farkinda degil ustelik biraz simarik tavirlar icersinde.
ama sn bunlari haketmiyorsun.
haketmedigini ona goster hakediyo gbi susup altinda kalirsan sana deger vermez bir sure sonra bunlari yapmaya halin varmi bilmiyorum gerci ama .

Az önce telefona acti yine.
Hatalarini kabul etti, ben essegin biriyim dedi, icimden öylesin dedim.
Ayrilacagimi düsünmüs.
Dün aksam o kadar agir konusmussum.
Dün gece tartistik, icimdekileri anlattim, bu sabah 3 kere aramis ben cevap vermeyince.
Bayramlastik.
Aksam tekrar aradi iste.
Huysuzun biriyim, seni kiriyorum ama dünde ben sana kirildim dedi.
Icinde biriktirmissin bir anda patladin hic beklemiyordum dedi.
Evet dedim bak nasil birseymis hic beklemedigin bir anda azar isitmek.
Haklisin dedi.

O isine gelirse kelimesi icinde üzgün oldugunu söyledi.
Tek istegim seninle evlenip mutlu olmak dedi.
Mükemmel bir iliski istiyorum dedi.

Bakalim fazla abartmadan, sessiz sakin devam ediyoruz, yazin görüstügümüzde neler olacak görecez.

Rabbim su mübarek günün hatrina hakkimizda hayirlisini nasip eylesin.

X