Öyle yorgunum ki..

hayatım tamamda 2 saatte de bu kadar değişiklik olmaz ki biz ne yapalım...

Simdi ne mi oldu..
Simdi özür bile dilemiyor artik.
Hayatima girmek icin kirk bin takla atan adamin gözünde birden nasilda bu kadar degersiz olmaya basladim?

Sebebi benle alakali olmasa bile, baska seyleri kafasina taktigi icin bana sert davranmasina katlanamiyorum.

Dün öyle bir gözümden düstü ki.. Birdaha gönül almaya calissada, o sözlerini hic bir zaman unutmayacagim.

Hayallerim yavas yavas suya düsüyor... Beni kaybetmekten korkan bir adam, neden sert davranirki?? Bilmiyor mu asil böyle kaybedecegini..

yani bu kadar aşağılandığını ifade eden kendisi 2-3 saat sonra adamı yere göğe koyamıyor ben suçluyum diyor...
bu kzı suçlu evet suçlu neden suçlu biliyormusun harbiden yürekden sevdiği saydığı değer verdiği için suçlu

bence bu adam bu kıza özgüvenini kaybettirmiş ve yazık bu kızcağızda ciddi kişilik çöküntüleri sorunları başlamış.

ben gene de çok üzüldüğüm için kendisine son bir tavsiye de bulunacağım...

canımsınsın sensible ablan sayılırım tatlım uzman bir psikiyatriste git ve durumunu anlat ...sana çok ama çok yardımcı olacaklarına inanıyorum ...burdan öyle anlıyorum ki sen kendi başına bu yükün altından kalmamayıp ezilip çok acı çekeceksin...bu berbat sevgili kızcağızın psikolojisini bitirmiş cidden çok üzülüyorum..tatlım git uzmandan profesyonel yardım al ...acizene tavsiyen bunlardır.

Kizlar yorumlariniz icin cok tesekkür ediyorum.
Sardunya Zakkumcum sanirim bazi yerlerde beni yanlis anlamissin.
Internette bu tür vakalar hep oluyor, nedense bazi sözlerin yanlis anlasilma ihtimali cok daha yüksek.

Ben onu savunmuyorum. Asla.
Hele hele bu konuda asla ve asla savunmuyorum.
Egerki onun hakkinda olumlu seyler yaziyorsam, bu daha cok yorumlarinizin daha gercekci olmasini istedigim icindir.
ROUGE canimsin sana cok tesekkür ediyorum, cok güzel anlatmis söylemek istediklerimi.
Genelde insanlar empati kurmuyor, ki bende bazi konulara yorum yazarken buna dahilim.
Iliskiyi tümüyle degerlendirebilecek kimse yok aslinda, yasayandan baska, yada yasayanin yaninda bulunanlardan baska kimse göremiyor bazi seyleri.

Ben sucluyum diyorum cünkü evet ben sucluyum.
Öyle bir insana bu kadar deger ve onun icin kendimden taviz verdigim icin ben sucluyum.
Genelde yapi olarak sinirli insanlara karsi biraz susup alttan aldigin zaman hep tepene cikiyorlar. Ben bunu arkadas iliskilerimdede yasadim.
Ve artik dur diyorum.
Yeter.
Ve ne yazikki karsima hep bu tarz insanlar cikiyor.
Simdide erkek arkadasim.
Bunlari miknatislami cekiyorum kendime napiyorsam artik.

Önemseyip yazdiklarin icin sagol canim.

o kadar çok varki burda böyle arkadaşımız, erkeklerin genelde çoğu böyle maalesef, sardunya- zakkum bana söylemişti hayatını kocanın üstüne kurma diye, o kadar doğru ki, her şeyimizi onlar yapıyoruz, onlar mutluysa mutluyuz, mutsusza mutsusuz, biz onların annelerimiyiz işte aynen öyle davranıyoruz halbuki anneleri gibi, valla canım kimse derdimize derman olamaz biz olmassak,derdimizin dermanı kendi içimizde, ayna gibi olmak lazım ne ekerlerse onu biçerler, ilk yanlışlarında tepki göstersek zaten bi daha bizi üzmeye kolay cesaret edemezler, insan ilişkilerinde de bu böyle değil mi sanki, ne kadar yüz verirsen o kadar astar isteniyor

sensıble canım...
belki de benim görmek istemediklerimi,ilişkinize konduramadıklarımı,sardunya _zakkum daha net ve açık görebiliyor,bilemiyorum..ama sonuçta sardunyanında benim de çabam senin adına...eger sardunyanın bahsettiği ve benim görmek ve kabul etmek istemediğim psikolojik şiddet ve aşağılama duygularını net bir şekilde yaşıyor ve çıkmaza sürükleniyor ise,ilişkini iyice gözden geçir ama önce kararlı ve net ol...alttan almak,sürekli boyun eğmek,sürekli senin çaban bu ilişkiyi kurtarmaya yetmez bir yerde tıkanır...ve tüm bu aşırı fedakarlıklar ve sürekli kabullenmeler seni sen yapmaz,seni senden alır götürür....

Kizlar yorumlariniz icin cok tesekkür ediyorum.
Sardunya Zakkumcum sanirim bazi yerlerde beni yanlis anlamissin.
Internette bu tür vakalar hep oluyor, nedense bazi sözlerin yanlis anlasilma ihtimali cok daha yüksek.

Ben onu savunmuyorum. Asla.
Hele hele bu konuda asla ve asla savunmuyorum.
Egerki onun hakkinda olumlu seyler yaziyorsam, bu daha cok yorumlarinizin daha gercekci olmasini istedigim icindir.
ROUGE canimsin sana cok tesekkür ediyorum, cok güzel anlatmis söylemek istediklerimi.
Genelde insanlar empati kurmuyor, ki bende bazi konulara yorum yazarken buna dahilim.
Iliskiyi tümüyle degerlendirebilecek kimse yok aslinda, yasayandan baska, yada yasayanin yaninda bulunanlardan baska kimse göremiyor bazi seyleri.

Ben sucluyum diyorum cünkü evet ben sucluyum.
Öyle bir insana bu kadar deger ve onun icin kendimden taviz verdigim icin ben sucluyum.
Genelde yapi olarak sinirli insanlara karsi biraz susup alttan aldigin zaman hep tepene cikiyorlar. Ben bunu arkadas iliskilerimdede yasadim.
Ve artik dur diyorum.
Yeter.
Ve ne yazikki karsima hep bu tarz insanlar cikiyor.
Simdide erkek arkadasim.
Bunlari miknatislami cekiyorum kendime napiyorsam artik.

Önemseyip yazdiklarin icin sagol canim.

hayatım canım, bu çocuğun mutlaka olumlu bir yönü vardır e artık o kadarcık da olsun sonuçta insan bu, ama bu onu iyi sevgili yapmaz :1no2:

senden alıp götürdükleri yanında sana getirisi nedir?
hiç muhasebesini yaptın mı canım benim?

hayır canım bu sevgilinin olumlu hiç bir yanı yok ...olan ne varsa da eksik olsun o olumluluk alsın onun olsun tepe tepe kullansın

sana karım demesi mi olumluluk?
değil aksine büyük yanlış:1no2:

ben anlamadım hala olumlu olumlu dediğin birşey de göremedim ya
senin tek dediğin evet suç ben de deyip bütün bu travmanın üstüne bir de onun suçunu da ekleniyorsun, yapma kendine kıyma bu kadar:1no2:

uzmana gidersen bu aşk sende nasıl travmalara yol açmış tek tek anlatacaktır.
bir kere tutarsız kararsız özgüveni kaybolmuş suçluluk duygusu hakim, psikolojik olarak dibe vurmuş durumdasın...

seni bu hale getiren senin saf ve art niyetsiz aşkın oldu...senin tek suçun adam gibi adama denk gelmemek

böyle tipleri en başından anlayıp paçayı kurtardın kurtardın kurtaramazsan vay haline böyle senin gibi dibe vurur insan.

yok canım benim yorumların öyle gerçek ki ilerde birgün inşallah kendini toparladığın zaman anlayacaksın, şimdi anlaman çok zor...gerçi anlayan gene anlıyor ama senin daha zamanın var...

konuna yazdığım 2. mseajımda ne demek istediğimi anlamıştın değilmi tatlım sengözlerimebaksanab

cnm acaba ona karşı fazlamı sessiz kaldın da tepene çıktı biraz onun gibi olmayı dene benim eşimde böle sert mizaçlı biri bende onun gibi olunca çok güzel anlaşır olduk bunu bize psikolog demişti

sensıble canım...
belki de benim görmek istemediklerimi,ilişkinize konduramadıklarımı,sardunya _zakkum daha net ve açık görebiliyor,bilemiyorum..ama sonuçta sardunyanında benim de çabam senin adına...eger sardunyanın bahsettiği ve benim görmek ve kabul etmek istemediğim psikolojik şiddet ve aşağılama duygularını net bir şekilde yaşıyor ve çıkmaza sürükleniyor ise,ilişkini iyice gözden geçir ama önce kararlı ve net ol...alttan almak,sürekli boyun eğmek,sürekli senin çaban bu ilişkiyi kurtarmaya yetmez bir yerde tıkanır...ve tüm bu aşırı fedakarlıklar ve sürekli kabullenmeler seni sen yapmaz,seni senden alır götürür....

seni senden alır götürür....

hayatım aslında kendisi de farkında "kendimi kaybediyorum" sözleriyle bunu belirtmiş..

işin ilginç yanı o kadar ağır bir travma yaşıyor ki, farkında olduğunun farkın da değil

şu an dipsiz bir kuyuda gibi ama ne kadar derin olursa olsun dipsiz kuyu yoktur ve er geç dibi boylayacak.

işte o zaman bu işkencenin sonu olacak....

çıkış tabiki kolay olmayacak dişleriyle tırnaklarıyla tutuna tutuna çıkacak kuyudan şanslıysa iyi bir psikolojik yardımla geriye düşmeden çıkar o karanlık kuyudan...

işte o kuyudan çıktığı zaman hiç birşey eskisi gibi olmayacak :KK66:

canım bu konu üstünde ne kadar çok durursan ve düşünmeye devam edersen o kadar derinlere dalarsın. işin içinden çıkamazsın. kendine hobiler edinmeni tavsiye ederim uğraşıcağın küçük şeyler bul. hiçbirşey yapmak istemiyorsan al eline 8 numara şiş atkı ör :1hug:kışında sıcak sıcak takarsın. bitanem üzme güzel canını lütfen:teselli: bu aşk meşk geçiyor bitiyor ama geride bıraktıklarıyla baş etmek gerçekten zor oluyor.olayları akışına ve zamana bırak gündoğmadan neler doğarmış.mutlu günler diliyorum:Saruboceq: yukardaki atkı örme konusu seni biraz olsun gülümsetebilmek içindi sakın farklı düşünme lütfen.

Son düzenleme:
sensıble canım...

Canim baskalarinin bakis acisi önemlidir bazi zamanlarda. Bazen iliskiyi disardan bakip degerlendirenler dogrularida söyleyebiliyor. Iliskiyi yasayamayanlarin görmediklerinide görebiliyor. Bazende tersi olabiliyor tabi.
Psikolojik siddet veya asagilama yasamiyorum. Simdilik tek sorun, erkek arkadasimin kendi sIkINtilarindan dolayi sürekli bana patlamasi.
Ailesine karsida yapiyor bunlari, kendim sahit oldum bir keresinde.
Iyi birsey yapmadigini söyledim, kabul ediyor, hatali oldugunu biliyor ama iste öyle anlardada kontrölünü kaybedip etrafinda kim varsa kiriyor. Huylu huyundan vazgecmiyor.
Ailenin tek erkegi oldugu icin biraz simartilmis. Her istedigi olmus. Ailesine karsi sert davrandigi zamanlardada ailesi ister istemez affetmis, sevkat göstermis. Sonucta her anne baba bunu yapar.
Ama ben onun annesi babasi degilim. Onlar gibi sonradan hic birsey olmamais gibi davranamam. Bunu kavramasi lazim.
Zamana biraktim artik. Bakalim aradaki mesafeler asildiktan sonrada ayni mi olacak.
Simdi karar vermek cok zor benim icin. Zaman gösterecek.

hayatım canım, bu çocuğun mutlaka olumlu bir yönü vardır e artık o kadarcık da olsun sonuçta insan bu, ama bu onu iyi sevgili yapmaz :1no2:

senden alıp götürdükleri yanında sana getirisi nedir?
hiç muhasebesini yaptın mı canım benim?

hayır canım bu sevgilinin olumlu hiç bir yanı yok ...olan ne varsa da eksik olsun o olumluluk alsın onun olsun tepe tepe kullansın

sana karım demesi mi olumluluk?
değil aksine büyük yanlış:1no2:

ben anlamadım hala olumlu olumlu dediğin birşey de göremedim ya
senin tek dediğin evet suç ben de deyip bütün bu travmanın üstüne bir de onun suçunu da ekleniyorsun, yapma kendine kıyma bu kadar:1no2:

uzmana gidersen bu aşk sende nasıl travmalara yol açmış tek tek anlatacaktır.
bir kere tutarsız kararsız özgüveni kaybolmuş suçluluk duygusu hakim, psikolojik olarak dibe vurmuş durumdasın...

seni bu hale getiren senin saf ve art niyetsiz aşkın oldu...senin tek suçun adam gibi adama denk gelmemek

böyle tipleri en başından anlayıp paçayı kurtardın kurtardın kurtaramazsan vay haline böyle senin gibi dibe vurur insan.

yok canım benim yorumların öyle gerçek ki ilerde birgün inşallah kendini toparladığın zaman anlayacaksın, şimdi anlaman çok zor...gerçi anlayan gene anlıyor ama senin daha zamanın var...

konuna yazdığım 2. mseajımda ne demek istediğimi anlamıştın değilmi tatlım sengözlerimebaksanab

Söylediklerinde hakli olabilirsin canim.
Dedimya suan hic birsey düsünemiyorum, karar veremiyorum.
Bunun sebebi ise yüz yüze görüsemiyoruz yaza kadarda görüsemeyecegiz.
Zamana biraktim bakacam. Ayni tavirlari devam edecekse, bende hayatimi karartmak istemiyorum.
Iki gündür moral sifir. Allah'a sigindim, hayirlisiysa bitsin diyorum ne diyeyim.
Iliskiler inisli cikislidir bununda farkindayim. En ufak bir tartismada cekip gidecek kadar düsüncesizde degilim. Sabrediyorum zamani bekliyorum. Bu zamani beklerkende yapmam gerekenleri yapacagim.
Hakkimizda hayirlisi olsun.

cnm acaba ona karşı fazlamı sessiz kaldın da tepene çıktı biraz onun gibi olmayı dene benim eşimde böle sert mizaçlı biri bende onun gibi olunca çok güzel anlaşır olduk bunu bize psikolog demişti

Yumusakliktan anlamayana sert davranacaksin demek.
Ama olamiyorum iste öyle. Yapim degil. Kendimi degistirmekte istemiyorum.
Onlar neden biraz daha yumusak basli olmuyor? Öyle olsa eminim hayat onlar icinde daha güzel olur..

ewlilik öncesi bir çokk şeyy ilşkide monotonluğu getirir bence karımlar kocacımlar yada cinsel hayatt bunlar hem ileriye hemde şimdi yaşamaya hiç bişey bırakmıyoo herşeyden soğuyo insan inş aranız düzelir nedimm

Az önce konustuk.
Dün görüstügümüzda, bugün neden aramadin mesaj atmadin dedi.
Islerim vardi arayamadim dedim.

Bugünse hersey normalmis gibi devam etti.
Canimlar cicimler olmadan.
Bayramda ailesinin yanina gidemeyeceginden bahsetti.
Keske gitseydim dedi. Cani sIkkIndi yine.

Tavrimi bozmadim.
Ama sonunda dayanamadim.
Bayramin hatrina söylicem dedim, bayrami kirgin gecirmek istemedim, belki hatasini anlar dedim.
Kirgin oldugumu anlattim.
Nedenlerini söyledim.
Artik burama kadar geldi, herseyi söyledim ne hissediyorsam.
Sasirdi.
Hic beklemiyordum dedi.
Ben sana ne yaptim ki kin kustun dedi.
Anlayacaginiz beni kirdiginin farkinda degilmis beyfendi.

Hatali oldugunu düsünmedi.
Ilk kez özür dilemedi, kusura bakma demedi.
Canim sIkkIndi sana cattim demedi.
Ben birsey yapmadim dedi sadece.

Biraz daha yumusak davran bana dedim.
Hic kimseye olmadigim kadar sana yumusak davrandim ben dedi, baska ne yapayim dedi.
Ben sert adamim isine gelirse! diyede ekledi sonuna..
Sagolsun..

isime gelmiyor diyerek kapadim..

Isime gelirse he.. Vay be..

Az önce konustuk.
Dün görüstügümüzda, bugün neden aramadin mesaj atmadin dedi.
Islerim vardi arayamadim dedim.

Bugünse hersey normalmis gibi devam etti.
Canimlar cicimler olmadan.
Bayramda ailesinin yanina gidemeyeceginden bahsetti.
Keske gitseydim dedi. Cani sIkkIndi yine.

Tavrimi bozmadim.
Ama sonunda dayanamadim.
Bayramin hatrina söylicem dedim, bayrami kirgin gecirmek istemedim, belki hatasini anlar dedim.
Kirgin oldugumu anlattim.
Nedenlerini söyledim.
Artik burama kadar geldi, herseyi söyledim ne hissediyorsam.
Sasirdi.
Hic beklemiyordum dedi.
Ben sana ne yaptim ki kin kustun dedi.
Anlayacaginiz beni kirdiginin farkinda degilmis beyfendi.

Hatali oldugunu düsünmedi.
Ilk kez özür dilemedi, kusura bakma demedi.
Canim sIkkIndi sana cattim demedi.
Ben birsey yapmadim dedi sadece.

Biraz daha yumusak davran bana dedim.
Hic kimseye olmadigim kadar sana yumusak davrandim ben dedi, baska ne yapayim dedi.
Ben sert adamim isine gelirse! diyede ekledi sonuna..
Sagolsun..

isime gelmiyor diyerek kapadim..

Isime gelirse he.. Vay be..

isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine gelirse isine

bu cümleye alış diye tekrarladım durdum, çünkü bundan sonra sık sık duyacaksın
bir kez telaffuz ettim mi artık ardı arkası kesilmez!!!

aslında sana çok kızıyorum, onu iyilip de koruduğun zaman artık sana mesaj yazmamaya karar veriyorum ama için de bulunduğun ruh halini düşününce kıyamıyorum:1no2:

bayram sabahıdır mübarek günde sana hayır dualarımla iyilik güzellik ve huzur diliyorum, bayramın kutlu mutlu olsun canım:teselli:Şeniza.s.

hımmm..yazdığın son mesaj benim sinirimi bozdu...
bu yaramaz ve şımarık hatta densiz arkadaşının iyi bir derse ihtiyacı var canım...
şimdi harşey daha kolay aslında,hrşeyden sıyrılmak vs ama evllilik öyle diil...evlenince de sana işine gelirse dediğinde,işime gelmior diyip ,kenara çekliemiyor insan..
ne rahat ,ne gamsız bir tavır,ne kadar düşüncesizce,hatta saygısızca..buna dersini var...
ama yola ne kadarıyla gelir,ve ne kadarıyla yola iyi haliyle devam eder bilemiyorum...haketmediğin bir ilişkiyide ,haketmediğin bir insanı yaşama...(eğer böyle düşünüyosan)

Erkekler bi kere nslsa her seferinde affediyor die düşünmeye başlayınca gerisi çorap söküğü gibi gelmeye başlıyo,en önemlisi kaybetme korkusunu yitiriyorlar,bi insan sevdiğini kaybetmekten korkmazsa her şeyi yapar,ihanet bile eder bence,seni çok iyi anlıyorum vazgeçemiyorsun,seviyorsun vazgeçmek kolay deil ama bişiler bi kere bozulunca sanırım tekrar tamiri olmuyor,sizinki de çıkmaza girmiş,son demlerini yaşayan can çekişen,büyüsünü kaybetmiş ve bitmeye mahkum ilişkilerden biri gibi görünüyor,o yüzden kendini bu kadar yıpratma,inan hiç kimse için değmiyor,değmez de...

sensıble , uzun zamandır gıremıorum dogru duzgun konunu okudugumda sasırdım; canım ben bu dedıklerının benzerını ocak aralık donemınde ayrıldıgım ınsanla yasadım...
oda uzaktaydı 1 yıldan fazla bekledım onu, 1,5 yılda toplasan 3 ay gorusmemısızdır...
en son tartakladı ınsanların ortasında, saygısızlıgın azı cogu olmaz bıtanem...
aslında sen guclu ve mukayese eden bı ınsansın...
sardunyanın yorumlarını okudum cokta yerınde , ama ben senınde su an halını anlayabılıorum, ben bıle su an gecmıste bana yaptıklarına nası sessız kalmısım korkmus muyum , aman huzursuzluk cıkmasın aman sole bole dıe susmusum, ben hep alttan almısımda , benım yerıme o nıye bı bahane uretmemıs, pırlanta bundan dolayı bole yapmıs nıe dememıs... niye hep benı stresle , bağırtı cagırtı ıle yıldırmıs...

saglıklı ılıskı bole olmuyor be bıtanem, karsılıklı ılerlıor, o ınsanla cıktıgımada pısman deılm, su an esas mutlulugun onu dusunurken onunlayken yuzumdekı huzur oldugunu anladım, artık bole bı ılıskı yasabaılcegım bırı benım ıcın kıymetlı... sende anlayacaksın...
bu hayatta aşk kazıgı yemeden mutluluk bulunmuyor bazen...

senınde yuregının hakettıgı mutlulugu bulmanı dılerım tatlım

Canim baskalarinin bakis acisi önemlidir bazi zamanlarda. Bazen iliskiyi disardan bakip degerlendirenler dogrularida söyleyebiliyor. Iliskiyi yasayamayanlarin görmediklerinide görebiliyor. Bazende tersi olabiliyor tabi.
Psikolojik siddet veya asagilama yasamiyorum. Simdilik tek sorun, erkek arkadasimin kendi sIkINtilarindan dolayi sürekli bana patlamasi.
Ailesine karsida yapiyor bunlari, kendim sahit oldum bir keresinde.
Iyi birsey yapmadigini söyledim, kabul ediyor, hatali oldugunu biliyor ama iste öyle anlardada kontrölünü kaybedip etrafinda kim varsa kiriyor. Huylu huyundan vazgecmiyor.
Ailenin tek erkegi oldugu icin biraz simartilmis. Her istedigi olmus. Ailesine karsi sert davrandigi zamanlardada ailesi ister istemez affetmis, sevkat göstermis. Sonucta her anne baba bunu yapar.
Ama ben onun annesi babasi degilim. Onlar gibi sonradan hic birsey olmamais gibi davranamam. Bunu kavramasi lazim.
Zamana biraktim artik. Bakalim aradaki mesafeler asildiktan sonrada ayni mi olacak.
Simdi karar vermek cok zor benim icin. Zaman gösterecek.

Öyle yorgunum ki..
Mesaj Linki

Artik cok yoruldum.
Omuzlarima gittikca dahada agir bir yük biniyor sanki, kaldiramiyorum, tasiyamiyorum.
Allah'im ben ne yaptimki sevdigim adamin, bana karim diye hitap eden bir adamin bu kadar agresif ve kalp kirici sözlerini duymayi hakettim?

Her seferinde sustum. Sesimi cikarmadim.
Agresif davranislarinin sebebleri var dedim. Benle ilgili degildir dedim.
Oda pisman oldu, özür diledi.
Sürekli ayni seyler tekrarlandi durdu 1 yildir: Kirdi, incitti, bagirdi cagirdi, ben sustum, o özür diledi, ben affettim.

Simdi ne mi oldu..
Simdi özür bile dilemiyor artik.
Hayatima girmek icin kirk bin takla atan adamin gözünde birden nasilda bu kadar degersiz olmaya basladim?

Sebebi benle alakali olmasa bile, baska seyleri kafasina taktigi icin bana sert davranmasina katlanamiyorum.

Dün öyle bir gözümden düstü ki.. Birdaha gönül almaya calissada, o sözlerini hic bir zaman unutmayacagim.

Hayallerim yavas yavas suya düsüyor... Beni kaybetmekten korkan bir adam, neden sert davranirki?? Bilmiyor mu asil böyle kaybedecegini..

Cok mu üstüne düstüm, cok mu ilgilendim, naptim.. Sucum ne?

yoruldum artik.. kaldiramiyorum..

Ama simdi ben düsünmeye basladim..
Endiseliyim.
Ne yazikki kendimden cok fazla ödün veriyorum. Herzaman hemde. Arkadaslarim icin olsun, ailem icin olsun, akrabam icin olsun. Birgün bunlarin basima birseyler acacagini cok söylediler, dinlemedim.

Kendimi unutmaya basladim sanki.
Verdigim seylerin karsiligini beklemiyorum.
Icimden gelerek yapiyorum herseyi.
Ama karsiligi sert davranislar olmamali.
Hic birsey vermesin bana ama sertte davranmasin.

Hic böyle hissetmedim kendimi.
Kücük bedenimle 1 yildir neleri kaldiriyormusum meger.

Ama dedigim gibi acimasiz bir cemberin icindeyim.
Dönüp duruyorum.
Bugün hic aramadim.
Anlamis olsa gerekki neden aramadin dedi.
Islerim vardi dedim.
Tipki dün geceki davrandigi gibi davrandim.
Ama kahretsin ki neden yaptim diye yine ben üzüldüm.
Birseyler oldugunu anladi.

Anlasin. Hep anlardi zaten.
Ama neye yariyor ki.
Ömrümden ömür gidiyor.

Degmiyor malesef..

cok üzgünüm

Cikmaya basladiktan 3 -4 ay sonra basladi.
Cok siddetli bir tartismamiz olmustu yazdan önce.
Yine ayni sebeblerden dolayi.
Cok pisman oldu. Ve ta ki düne kadar hersey iyiydi.

Düzeltmeye calismaz o.
Destek oluyorum istemiyor.
Sadece onu sevecekmisim bu yeterliymis.

Sevgisinden süphem yok.
Istemese devam etmez, kendine beni yük etmez.
Istemedigi vakit, karsisindakine acimayacak kadar elveda diyebilecek bir yapida.

Ama ben deger verilmek istiyorum. Haksiz yere azar isitmek degil.

Tüketilen benim aslinda.
Kendi kendimi tükettim.
Istedim ki bütün sevgimi vereyim.
Verdimde.

:1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::uhm:

Kendimi unutmaya basladim sanki.

hayır hayatım sen kendini unutmaya başlamamışsın sen kendini unutalı çoook olmuş!!!

sen bu çocuğu hayatının merkezi yapıp kendini unutmuşsun!!!

Bugün sabah telefon acti.
Bayramimi kutladi.
Bende kutladim, görüsürüz diyerek kapatti.

Az önce aradigin icin sagol dedim.
tesekkür etme bu sana olan görevim dedi.

Gönül almaya calisiyor.
Bayramda cani yansin istemezdim, üzülsün istemezdim ama o beni cok üzdü.

X