Öyle yorgunum ki..

Sensible

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
3.832
111
Artik cok yoruldum.
Omuzlarima gittikca dahada agir bir yük biniyor sanki, kaldiramiyorum, tasiyamiyorum.
Allah'im ben ne yaptimki sevdigim adamin, bana karim diye hitap eden bir adamin bu kadar agresif ve kalp kirici sözlerini duymayi hakettim?

Her seferinde sustum. Sesimi cikarmadim.
Agresif davranislarinin sebebleri var dedim. Benle ilgili degildir dedim.
Oda pisman oldu, özür diledi.
Sürekli ayni seyler tekrarlandi durdu 1 yildir: Kirdi, incitti, bagirdi cagirdi, ben sustum, o özür diledi, ben affettim.

Simdi ne mi oldu..
Simdi özür bile dilemiyor artik.
Hayatima girmek icin kirk bin takla atan adamin gözünde birden nasilda bu kadar degersiz olmaya basladim?

Sebebi benle alakali olmasa bile, baska seyleri kafasina taktigi icin bana sert davranmasina katlanamiyorum.

Dün öyle bir gözümden düstü ki.. Birdaha gönül almaya calissada, o sözlerini hic bir zaman unutmayacagim.

Hayallerim yavas yavas suya düsüyor... Beni kaybetmekten korkan bir adam, neden sert davranirki?? Bilmiyor mu asil böyle kaybedecegini..

Cok mu üstüne düstüm, cok mu ilgilendim, naptim.. Sucum ne?

yoruldum artik.. kaldiramiyorum..

Canım taviz tavizi getirir diyelim buna.
Çok taviz vermişsin bence. Bir insanın ne kadar sıkıntı olsa bile, hiç kimseye bağırmaya hele ki bu sevgilisi ise hiç mi hiç hakkı yok..........
Malesef erkeklere fazla taviz vermiceksin. Sen affettikçe tepene çıkmış. Kaybetme korkusu var dedin ama korku olsa bunu yapamaz. Senin onu sevdiğinden o kadar emin ki.......

biraz zaman ver ona bakalım...
biraz sessiz ve suskun kal..
arama ,üstüne düşme!
beklenti içinde olduğunu düşündürme..
nadasa bırak biraz bakalım..
ve bekle...!
sabret ,üzülme mesafeler bazen,bu tür sorunlara gebe ne yazık ki!
düzeleceğine eminim..:KK66:

canım erkekler bizim kadar ilgiye alışık değiller, hemen şımarıyorlar.
bir müddet sonra aşklar, sevgiler zaman aşımına uğruyo.fisfisfis
tamamen tükenmese de aşkdan çıkıp daha farklı bir boyut kazanıyor ve alışkanlık haline geliyor.:çok üzgünüm:

sen çek kendini bakalım bu sefer , özlesin seni.
anlasın hatalarını görmesine izin ver.
üzerine düşüp pışpışlamak yerine biraz da yalnız bırak.

mutlu ol canım öpüyorum Şeniz

Son düzenleme:
baştan nasıl davranırsanız öyle gider
şimdi sevgilinizken tepki vermiyorsanız
yarın bir gün evlendiğinizde tepenize çıkıcaktır emin olun
baştan nasıl size davranmasını istiyorsanız tepkinizi ortaya koyun
kendini bulunmaz hint kumaşı sanmamalı
ama siz böyle tepki vermeden devam ederseniz oda haliyle öyle sanıcaktır

canım neden bu kadar taviz verdin ve her seferinde alttan aldınki kesin ve kararlı bir şekilde tavrını ortaya koy ki bir daha cesaret edemesin

[I her sefernde affedilmek ona bu hakkı vermiş....
bizler aşık olunca görmüyoruz hiç bir şeyi ama..
bu çok yanlış bir şey....
bu tek sevgili anlamında değil ikili ilişkiler açısındanda böyle ....
sen haklıysan boşver o özürdilesin...
sen haksızsan sen özürddile
herkes rolünü bilsin[/I]
...

Ah ah aynı haltı ben yedım sımdı ozru bırak suÇlu old halde nerdeyse gel sen benden ozur dıle dıyo ya senı en ıı ben anlarım cunku aynıu seylerı zamnında ben yasAmıstımmm bu erkekler cok degısık varlıklare yaa

kadınlar ve erkekler çok farklılar sen fazla şımartmışsın daha doğrusu sen değer vermişsin ama onlar maalesef verilen değeri her zaman suistimal ederler...

sana neden karım diyordu ki...

erken mi tükettiniz aşkınızı anlamadım ama evlenmeden karım kocam diye hitap edilmeleri pek yadırgarım

bu saatten sonra nasıl toparlayıp sağlam temellere oturtursun aşkınızı bilmem ama acilen birşeyler yapman gerekiyor....

görünen köy kılavuz istemez eğer kendine çeki düzen vermezsen seni o terkedecek ve işte o zaman yaşayacağın travmanın altından zor kalkacaksın derim

Son düzenleme:
yazdıklarından bellı canının nasıl acıdıgı
umarım kalbın daha cok kıırılmaz

hiç bişey için geç değil ki
madem evli değilsiniz size değer vermediğini düşündüğünüz bu kaba adama yol gösterin bence..
kimse kimseyle üzgün mutsuz olmak için birlikte olmuyor...

Seni kendisine bağlamış ya da öle düşünüyor. Her seferinde alttan almışsın her seferinde sabretmişsin onu buna alıştırmışsın. Seni kırsa bile yanında olduğunun farkında. Ona göre sen onsuz yapamazsın o ne derse desin hep yanındasın...
Ama sende eskisi gibi değilsin sabredemiyorsun artık özür dilese bile nafile. Bende böleydim canım en son o kadar kötü patlamıştım sevgimmiş sevgisiymiş hiçbir şey düşünmeden yazık etmiştim sevgimize... Alışmıştı o benim sıkıntım var diyordu sende alıştırma öle... Herşeyi alttan alma yeri geldiğinde bırak o üzülsün yazık olur sonra...

yaa yanlış şeler sölemiş olabilirim ama bu konu beni çok etkiledii.. kendine yazık etme derim... senağlamasenağlama

Son düzenleme:
Sizin söylediğiniz gibi demekki fazla taviz vermişsiniz şimdi kendinizi olabildiğince geri çekin ve bekleyin bakalım.Bu süre içinde kafasına dank etti etti etmedi şu hayatta kimse sizden daha değerli değil....

çok zor biliyorum ama şunu bilmelisin ki bazı insanlar yaşadıklarından dolayı tahammülsüz hale gelmiştir

ve sinir anında söylenenlerin de çoğunlukla gerçeklik payı yoktur

belki zor bir dönemden geçiyor sevgilin ama yüzyüze konuşmalısınız anlatmalısın nasıl kırıldığını

zamana bırak canım.üstüne düşme.bir erkeğe herzaman kaybetme korkusu verilmeli bence.
sende bir insansın.seni bu kadr üzmeyekırmaya hakkı yok.tamam bazen olur bi sıkıntısı vardır ama her sıkıntısını senden çıkarmaya çalışırsa vay halıne.akışına bırak canım
inş hersey yoluna girer...güzel günler

şimdi evli olsanız ilişkinizin yıpranmasını anlıycam.ama daha sevgiliyken bunların yaşanması çok düşündürücü.acaba evlilikle ilgili beklentileriniz olduğunu düşünüp panikmi yapıyor.yada sizi bu kadar seven erkek neden evlenme teklif etmiyor.yanlış anlamayın herkesin bakış açısına saygım var böylede yürüyebilir ama sizin ileriye dönük hayalleriniz var çok belli.erkek arkadaşınız tüm bunlara sıra geldiğinde yan çizebilir.kendinizi bu kadar kaptırmayın.ve herşeye hazırlıklı olun

Böyle birisi ile ciddi bir beraberlik düşünülemez bence. Erkek adam bir kere söz verdiğimi artık ayno hatayı yapmamalı. Yapıyorsa onda bir karakter eksikliği var demektir. Ya da iradesine hakim olamıyordur iradesizdir. Alıştırmış nasıl olsa seni de. Her seferinde kendini affettirdiğini görünce seni kolay görüyor demek ki. Duygularını silmen çok zor ama bana sorarsan deh le gitsin.

şimdi evli olsanız ilişkinizin yıpranmasını anlıycam.ama daha sevgiliyken bunların yaşanması çok düşündürücü.acaba evlilikle ilgili beklentileriniz olduğunu düşünüp panikmi yapıyor.yada sizi bu kadar seven erkek neden evlenme teklif etmiyor.yanlış anlamayın herkesin bakış açısına saygım var böylede yürüyebilir ama sizin ileriye dönük hayalleriniz var çok belli.erkek arkadaşınız tüm bunlara sıra geldiğinde yan çizebilir.kendinizi bu kadar kaptırmayın.ve herşeye hazırlıklı olun

ona kalsa bugün evlenecek.
Birgün benim bu huysuzluklarima dayanamayip benimle evlenmek istemeyeceginden korkuyorum demisti daha gecen gün.
Bunlari bile bile hala ayni seyleri yapiyor.
Kiriyor, üzüyor, incitiyor.

Kendimi korkunc bir cemberin icinde hissediyorum bazen.
Acimasiz bir sekilde ayni seyler tekrarlanip duruyor.
usandim artik.
ne yapacagimi bilmiyorum.

ona kalsa bugün evlenecek.
Birgün benim bu huysuzluklarima dayanamayip benimle evlenmek istemeyeceginden korkuyorum demisti daha gecen gün.
Bunlari bile bile hala ayni seyleri yapiyor.
Kiriyor, üzüyor, incitiyor.

Kendimi korkunc bir cemberin icinde hissediyorum bazen.
Acimasiz bir sekilde ayni seyler tekrarlanip duruyor.
usandim artik.
ne yapacagimi bilmiyorum.

:uhm: :uhm::uhm: CADIARZUCADIARZUCADIARZU

hayatım anlıyorum ki senin daha zamanın varsengözlerimebaksanab

mutluluklar dilerim tatlım:teselli:

X