öykü ve berk e

xsxekerim35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2007
70
1
38
'evlerinin önü boyalı direk' bu farklı süper şarkı için teşekkür ediyorum ohhh bee sonunda farklı bir ses sonunda orjinal güzel bir ses işte bu yaaa ben farklı diye buna derimmm müthiş okmuşlarr teşekkürler bu farklılık için

haklısın bende çok beğeniyorum canım

bir-iki ay önce youtube marifetiyle iki kardeşi ilk dinlediğimde, özellikle özge'nin sesi karşısında hayranlıktan ipnotize olmuştum...
umarım tek şarkılık bir heyecan yaratmazlar ve farklılık arayışları ve akdeniz müziğine bağlılıkları ikballerini parlatır da parlatır:)))
tebrik&teşekkürüne ben de katıldım hemşehrim şekerim35...:)))

tam olarak dinlemedim ama dinlediğim kadarıyla kızın sesi güzel erkeğinki pek o kadar değil..

ben de bayıldım ama diğer şarkılarında evlerinin önü boyalı direkte bulduğum tadı bulamadım ama söylerken nasıl eğleniyor öykü beni de çok mutlu ediyor bu görüntü ve ses

ha öykü ha özge müzikk olayy herkess anlamışş sorun yok sanırım amaa yınede duzeltme içinn mersiiiiiiiiiiiiiiiiii

ben beğenmedim türküleri orjinal haliyle seviyorum.sesleride pek iyi gelmedi bana açıkçası..yasakkelimetabi bu benim kendi fikrim..

ben beğenmedim türküleri orjinal haliyle seviyorum.sesleride pek iyi gelmedi bana açıkçası..yasakkelimetabi bu benim kendi fikrim..

tabikide canım herkesin ayrı bir begenisi var biz herkesin fikrine acıgız ben cok begendigim için kendi sahsım adına tesekkür ettim yorumun için teşekkürler ama ülkemizde hiç türkü dinlemeyen arkadaşlar var ama nu türkünün onların bile dikkatini cektigini dusunuyorum

Gerçekten De Mükemmel Ya Tek Kelimeyle Harika Flemengo Bu Türküyle Karişinca Ortaya Mükemmel Bişe çikmiş Tebrik Ediyorum Onlari

Kırk yıllık unutulmuş türkü...

Normalde olsa kimse dinlemez, ''banel, eski tarz bir türkü'' der geçeriz çoğumuz.. Ama farklı formatlarda okununca, listede 1 numara oluyorlar işte böyle..

Güzel evet ama mükemmel diyemiycem..Nabız tutmak amacıyla internete koyulmuş ilk önce, ilgi karşısında onlar da şok olmuş ilk başlarda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…