Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

İlahi Pikicim :)) yarın yazcam Canım İş çıkışı gideriz anca ama olsun :) hiç olur muu hep buralardayım hep destek tam destek :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar bata 2 gün var..gebelik testinde böyle bi çizgi çıktı ne demek oluo bu hayalet çizgi resmen??? Lütfen cevap verin pozitif mi?????

canım gebelik testin pozitif fakat her ihtimale karşı kan ver muhakkak.inşallah bi aksilik olmazda doğrudur.canım benm haber ver :)

oLSUNNN CANIMM YAAA INSALLAH HAMISSINDIRRRR HABERLERINI BEKLIYORUZZZZZZ

Canım benim , ben oğluşuma hamile kaldığımda : dayanamayıp yaptım 2 gün vardı!! Seninkinden bile silikti çizgim, Dr. Aradım söyledim silik bir çizgi var dedim !adam bana tebrikler hamilesiniz , yarın gelin dedi:) tecrübeyle sabittir hayatım, dr.bile silik çizgiye tebrik ederken biz neyi bekliyoruz a canım ben sana diyorum garanti veriyorum, hamişsiiiinnn:) eşine de okut istersen beyfendi eşiniz hamile, yakında baba olacaksınız, tebriklerrrr!!!

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Canım fananayım ders araşarında bakıyorum mesajlarıma, gecikiyor biraz, demek Ocak ayı annelerine üye olacaksın, bu arada ocak benim de doğduğum ay, bebişin çok şanslı oğlak burcu olacakkk!! Bu topikten çıkma , bak ben sana hamilelikle ilgili de tiyolar vericem daha, oooo ,isimdi, kiloydu derken, bakarsın o ara bir haberde ben patlatırım:)

Doğru söylüyorsun canım ya, annem bile 37sinde en küçük kardeşimi doğurmuş! Ben biraz abarttım galiba, şükür yumurtluyorum , düzenli 7 gün adet oluyorum, sanki kaç yaşındayım daha, kendimi çıtır hissediyorum valla:) Mesajı yazdığım gün annem arayıp kurcaladı kafamı, bir sinir buhranı yaşattı bana, sonradan aklıma geldi( herzaman ki gibi :)) dedim anneme bak sen, beni sıkıştırıp duruyor ya, kendisi kaç yaşında doğurdu 4.'yü:) Her neyse, zaten hepiniz sağolun beni rahatlattınız, destek oldunuz, geçti gitti, şimdi, hele bugün,çookk neşeliyim, bir kıpır kıpırım, fananayım hamile kalmışşşş:) Bir BATDAŞ anneyi attım, BURÇDAŞ BEBİŞ kazandımmmbahar gelmiş, çiçekler açmışş, arkadaşımın yeşillenmiş dalları Ben kendimi tanırım: bu güne kadar birşeyi kafama koyupta olmadığı görülmemiştir zatenn:)
Geçen ayki salaklığımı saymazsan bu aydan itibaren daha dikkatli olaraktan yoğunlaşacağım bu işe!! 5-6 aya kalmaz hamileyim:):):) Rabbim ol !desin inşallah hepimize!!!

Canım ne demek Ben de aynıyım tenefüste bakıyorum:)) çok hoşşun canım benimm yaaaa :) dr.un da iyiymiş:) eşim henüz gelmedi ilk işim bunu okutmak olacak ama kesinlikle :))

Hiç gider miyim sizin çift çizgileri görmeden aşk olsun:) hem sana danışacak çoook şey var daha :)) aralık 14 diyor oğlak mı yine kız Ben iyice kaptırdım haberin olsun :))

dün bi forumda gördüm, 2009 da falan konuşuyolarmış yakın zamanda birbirlerine yazmışlar çocuklar nasıl falan diye o günleri inşallah biz ler de görürüz,heveslendim:)

dün bi forumda gördüm, 2009 da falan konuşuyolarmış yakın zamanda birbirlerine yazmışlar çocuklar nasıl falan diye o günleri inşallah biz ler de görürüz,heveslendim:)

Canım Batdaşım, inşallah bizde öyle oluruz, ne güzel olur, Rabbim herkese, kendi kalbinin ekmeğini verir!!Sizler gibi yüreği güzel insanlara Rabbim yüz çevirmez inşallah ve kucaklarınızı bebişlerle, evlerinizi çocuk cıvıltılarıyla, gecelerinizi ninni sesleriylee doldurur innşalllaahhh, içinde de bana da yeniden anne olma şansını verir güzel Allah'ım inşalllahhh:):):)

teachermother ım can ablam bende hiç ümitli değilim.akşamdan beri adet olacakmış gibi ağrılarım var.her zamanki adet belirtilerim başladı yanii..adet olmadım ama moralim çok bozuldu çook..biliyorum herşey Rabbimin takdiri..belki daha zamanı var,biz ne yapsak boş.bize sabretmek düşüyo ama yinede kalbime söz geçiremiyorum kii..test yaptığımdan beri hergün ağlıyorum.isyan etmiyorum kesinlikle,inşallah da etmem ama işte olmuyo..denemediğim kür kalmadı.her ay bir ümit bir ümit inşallah adet olmam diye bekl,yorum ama her adet oldugumda yıkılıyorum..evet belki yolun başındayım daha,kaç sene evlat hasretiyle yanıp tutuşanlar var..hiç çocuğu olmaanları düşünüyorum bu sefer de onlar için ağlıyorum..Rabbime dua ediyorum katından hayırlı sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün evlatlar nasip etsin isteyen herkese..nasip etmeyecekse de gönlümü razı eylesin, bu fikre alıştırsın..çok zormuş çokk...

Oyy kuzuumm, ablacığım, kendini ne kadar da üzmüşsün böyle, ama seni çok iyi anlıyorum, insan bazen ümitsizliğe kapılıyor!! Morali, hevesi düşüyor!! Ama sen daha çok gençsin, böyle hırpalamaya hakkın yok kendini kuzum,hemen pes etmek yok öyle!! Tabi ki olacak bebişlerin, o zaman bu günlerini hatırlatacak vaktin bile olmayacak bebişlerle uğraşmaktan!! Bak burada senin gibi bekleyen her ay ümitlenip, sonra hayal kırıklığına uğrayan kaç kişi var!!Olumlu düşün, iyi düşün ki iyi olsun, Stres en büyük düşmanıdır biz kadınların, yumurtlamanı bile olumsuz etkiler!!! Bana en iyi gelen şey, dua etmektir, çok rahatlatır beni,Rabbim herşeyin en iyisini bilir, zamanını bilir!!Yürekten edilen duaları asla geri çevirmez,Boş yere üzüp, hırpalama kendini, bakarsın adet olmazsın, bu da bir ihtimal, bak beni de üzme şimdi, bir gün önce benide siz toparladınız, destek oldunuz, moral verdiniz,Rabbim hepinizden razı olsun, tez zamanda evlerinizi bebek sesleriyle çınlatsın inşallahh, Olacak canım, Tabiki yavruların, Sabırla bekleyip de tevvekkül edeni ne zaman geri çevirmiş ki Rabbim??

Arkadaşlar bata 2 gün var..gebelik testinde böyle bi çizgi çıktı ne demek oluo bu hayalet çizgi resmen??? Lütfen cevap verin pozitif mi?????

Aman elllaaaam, büyük ihtimal gebesin canım, hemen kan testi yaptır.. Bu arada herhangi bir belirtin var mı, göğüs hassasiyeti vs. gibi..?

Kızlarrrrr dün eşimi ikna ettim acile gittik kan verdik veeeeee haklı çıktınız sonuç POZİTİFFFFF:)) Rabbim herkese nasip eder inşallah....siz öyle yüreklendirmeseydiniz moral olmasaydınız , beni hamile moda sokmasaydınız cesareti toplayıp nasıl giderdim kan vermeye:) iyi yürekli bayanlar Allah sizlerden razı olsun inşallah:) yalnız eşimle olan dialogumuzu yazmak istiyorum sonuç beklerken:))

Eşim: yalnız senden bi söz istiyorum
Ben: söyle aşkım
Eşim : sonuç negatif çıkarsa o kadınlar kulubü mü nedir bir daha oraya girmemek için söz ver.
Ben : nedenmiş o
Eşim: çünkü iyice inanmışşın hamile olduğuna oradakilerin etkisiyle.negatif olursa senn için endişeleniyorum üzüleceksin
Ben: korkma canım oradakiler tecrübeliler yazıyorlar bilmeyen yazmaz zaten, hem girerim ki:) derken
Eşim: sonuç çıktı veeee....................

Bu sabah da noldu ''bak bizim kızlar haklı çıktı '' dedim, o siteye admin yapsınlar bari seni diyo :))

Yani haklı çıktınız kızlar Hamileyiiiim...... Hepinize gerçekten çok teşekkür ederim Allah herkese tez vakitte nasip eder inşallah :)

Son düzenleme:

aminnnnnn...canım benim aminnnnnnnnnn!

yumurtlama günü şimdi erkek bebek için aynı gün mü olucak beraberlik .yoksa 29 bir gün sonrasınımı bekleyemeliyim.bazı yerlerde aynı gün bazı yerlerde bir gün sonrası deniliyor .konu hakkında biraz bilgi verebilirsiniz.şimdiden çok teşekkür ederim...

fananayyy gözün aydın canım benim! okurken o kadar mutlu oldum, bi garip yani, gözlerim doldu falan tüylerim diken diken oldu. Allah herkese yaşatsın inşallah bu mutluluğu. sana da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

kızla r selam bu ovulosyon testinde hangisini tavsiye edersiniz. bi yardımcı olurmusunuz nasıl kullanılıyo

kızla r selam bu ovulosyon testinde hangisini tavsiye edersiniz. bi yardımcı olurmusunuz nasıl kullanılıyo

canım ben gg den laboquick almıştım..
sabah 10.00-akşam 20.00 arasında uygulanabiliyor..
hergün aynı saatlerde yapıyosun ben hergün saat 15.00 da yaptım..
doğum kontrol testiyle aynı şekilde yapıyorsun yanlız yapmadan 2 saat önce sıvı alımını bırakıyosun..
ikinci çizgi ilk çizgiye yakın koyulukta çıktığı gün yumurtlama günün oluyor 36 saat içinde yumurtan çatlayacak ve döllenmeye hazır hale gelecek anlamına geliyor..yani koyu çizgiyi gördüğünün ertesi günü ilişki olması gerekiyormuş..
ben bu testi kullandım...

hayırlı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…