Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Sizce bu test pozitif mi adetten sonra 27. Gundeyim biraz fazla sivi aldim dün.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayırncanım bu pozitif değil.. İkisi eşit koyulukta değil ki.. T çizgisi bariz silik. Ayrıca düzenli adet görüyorsan 27. günde yumurtlama olmaz. Belki de bu ay yumurtlaman olmamış olabilir.

Bazı hamileler hiç belirti görmediğini söylerler. Akıntı da buna dahil. Adetten önce belirti aramak doğru değil bence de. İnşallah hamilesindir canım.

Hayırncanım bu pozitif değil.. İkisi eşit koyulukta değil ki.. T çizgisi bariz silik. Ayrıca düzenli adet görüyorsan 27. günde yumurtlama olmaz. Belki de bu ay yumurtlaman olmamış olabilir.

Aslinda bebek denemeye baslayana kadar adetim duzenliydi. Denedigimiz ilk ay 5 gün sonra ki ay 8 gün gecikti bu ay bilemiyorum 28. Gundeyim göğüs hassasiyeti ve kasiklarda batmadan baska bi şey hissetmiyorum

Bazı hamileler hiç belirti görmediğini söylerler. Akıntı da buna dahil. Adetten önce belirti aramak doğru değil bence de. İnşallah hamilesindir canım.

İnşallah canım...Rabbim hepimize nasip eder bu duyguyu inşallah:) adete az kaldı resmen stres oldum

Arkadaşlar bata 2 gün var..gebelik testinde böyle bi çizgi çıktı ne demek oluo bu hayalet çizgi resmen??? Lütfen cevap verin pozitif mi?????

Arkadaşlar bata 2 gün var..gebelik testinde böyle bi çizgi çıktı ne demek oluo bu hayalet çizgi resmen??? Lütfen cevap verin pozitif mi?????

Canım ilk ben tebrik edeyim bence hamilesin hemen kan testi yaptir. Bata 5 gün kaldı darısı başıma

Canıımmmm ne kadar sevindim , tebrik ederim hamilesiiiiiiinnn nn:):)
Gelişmeleri yaz, bizi bekletme

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

tebrik ederim canın hayalet cizgilerin darısı başımıza inşallah kan testiyle kesinlestir

Canıımmmm ne kadar sevindim , tebrik ederim hamilesiiiiiiinnn nn:):)
Gelişmeleri yaz, bizi bekletme

Canım inşallah yaaaa sen diyorsan vardır gibi ya tecrübelerinden dolayı özellikle cevabını beklemiştim:) yarın da sabah çıkarsa öğlen kan vercem inşallah hamileymdir ayyyyy:) :)

tebrik ederim canın hayalet cizgilerin darısı başımıza inşallah kan testiyle kesinlestir

ayyy inşallah kızlar yporumlarınız hep pozitif umutlandım çok şimdi :) yarın kan vereceğim inşallah pozitiftirrr...amin canım benm amiiiin

Canım inşallah yaaaa sen diyorsan vardır gibi ya tecrübelerinden dolayı özellikle cevabını beklemiştim:) yarın da sabah çıkarsa öğlen kan vercem inşallah hamileymdir ayyyyy:) :)

Canım benim, en ufak bir şüphem dahi yooookkkk!!! Tecrübeyle sabittir : HAMİLESİİİİNNN!!!!Ay ben burda yerimde duramaz oldum, mesajı ayakta yazıyorum yani oturanıyorum bile, heyecanlandım!!:) :) Bana güven !!!kendim hamişim gibi heyecanlandım!!!! Bizi haberdar et lütfenn!!

Canım benim yaaaaa Allah razı olsun senden gerçekten çok içtensin :) inşallah inşallah hamileyimdir..yarın sabah da çift çizgi çıkar da hemen kan veririm ve iyi haberlerle gelirim inşallah:) ayıp ettin inşallah pozitiftir ama sonuç ne olursa olsun ilk buraya haber veririm

kesin gebesin canım bata iki gün kala benim hayalet çizgim böyleydi ama resimde seçilmiyordu bile. tebrikler, hoş geldin aralık annelerine:)

canımmm yaa çok sevindim...hayırlı olsun şimdiden..böyle çıkan herkes hamilee..çok güzell yaaa

Canım çok sağol :) inşallah hamileymimdir artık gerçekten çok istiyoruz...Rabbim bana, sana, hepimize nasip etsin inşallah...test bozuktur diye yine yaptım yine aynı çizgi çıktı ama silik bile denmez buna resmen hayalet çizgi..inşallah pozitiftir resmen kalbim çarpıyor

kesin gebesin canım bata iki gün kala benim hayalet çizgim böyleydi ama resimde seçilmiyordu bile. tebrikler, hoş geldin aralık annelerine:)

Gerçekten miiiii :) aralık anneleri felan deyince duygulandım şimdiii boğazınim düğüm düğüm oldu şüphesİ bile böylesine güzelse hamilelik nasıl güzeldir YA RABBİM! inşallah pozitiftir de aranıza gelirim ben de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…