Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Gerçekten miiiii :) aralık anneleri felan deyince duygulandım şimdiii boğazınim düğüm düğüm oldu şüphesİ bile böylesine güzelse hamilelik nasıl güzeldir YA RABBİM! inşallah pozitiftir de aranıza gelirim ben de :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım tebrik ederimmm darısı hepimizin başına inşallah

Canım çok sağol :) inşallah hamileymimdir artık gerçekten çok istiyoruz...Rabbim bana, sana, hepimize nasip etsin inşallah...test bozuktur diye yine yaptım yine aynı çizgi çıktı ama silik bile denmez buna resmen hayalet çizgi..inşallah pozitiftir:KK66: resmen kalbim çarpıyor

forumda senin testin gibi hatta daha az belli olanlar da gördüm hepsi hamile..çok şükür yaaa..ay nasıl sevindim anlatamam.böyle haberi alınca daha da ümitleniyorum..inşallah rabbim isteyen herkese nasip eder..en kısa zamanda hayırlısından bize de..

ayyy inşallah kızlar yporumlarınız hep pozitif umutlandım çok şimdi :) yarın kan vereceğim inşallah pozitiftirrr...amin canım benm amiiiin:KK16:

Inşallah canım sağlıklı bir gebelik nasip etsin Rabbim!

Benimde bugün koltuk altimdan göğüslerime kadar ağrım var bi de uzayan akıntı bazen de su gibi. Ama geçen ay resmen tum belirtilerim vardi ve adetim 8 gün gecikti ama sonuç negatif :KK43:

canım tebrik ederimmm darısı hepimizin başına inşallah

forumda senin testin gibi hatta daha az belli olanlar da gördüm hepsi hamile..çok şükür yaaa..ay nasıl sevindim anlatamam.böyle haberi alınca daha da ümitleniyorum..inşallah rabbim isteyen herkese nasip eder..en kısa zamanda hayırlısından bize de..

Inşallah canım sağlıklı bir gebelik nasip etsin Rabbim!

Kızlar çok sağolun umut oldunuz ne kadar güzel bir sitedir burası böyle...hiç tanımadığın insanlara umut oluyorsun umut alıyorsun derdini paylaşıyorsun..olmasanız sabahın bi körü heyecanla kime soracaktım ben! Çoook teşekkür ederim yorumlarınız için:) Rabbim hepimize nasip eder inşallah:)

Kızlar çok sağolun umut oldunuz ne kadar güzel bir sitedir burası böyle...hiç tanımadığın insanlara umut oluyorsun umut alıyorsun derdini paylaşıyorsun..olmasanız sabahın bi körü heyecanla kime soracaktım ben! Çoook teşekkür ederim yorumlarınız için:) Rabbim hepimize nasip eder inşallah:)

inşallah canım inşallah..belirtilerin nelerdi bi anlatıver bakalım?akıntım hiç yok diyodun,varmı akıntın falan?

inşallah canım inşallah..belirtilerin nelerdi bi anlatıver bakalım?akıntım hiç yok diyodun,varmı akıntın falan?

Canım hiç akıntım yok zaten farklı sitelerden baktım akıntı ilk günlerden itibaren olur yazıyordu Ben tutmadı diyorduum eşime o yüzden..adet olacak gibi göğüslerim acıyor ama aşırı değil çok hafif..karın ağrısı var aşırı hafif gene psikolojik dersin yani o derece baya az sağ tarafta ağrı azıcık..belirti olmayınca da insan inanmıyo ki yarın olsa da bir an evvel kan testi yaptırsam :what:

Canım,anlattıklarını okuyunca çok etkilendim.Bebeğini kaybetmene üzüldüm, ben de yaşadım 2 düşük:KK43:
İlki 25 yaşımdayken ilk hamileliğimdi(eşim korunuyordu güya bilmeden gebe kalmışım) ve benimde kanamam bir türlü kesilmeyince bir daha yattım o koltuğa:KK43: O düşükten sonra, 2-3 yıl ben korundum istemedim, kendimi hazır hissedince denemeye başladım, bir süre sonra şüphelenip Dr. gittim, bir dedi kistin var, bekledim 2-3 ay, sonra, dedi düşükten sonraki bitmeyen kanama hikayesine bakılırsa yapışıklık olmuştur rahminde! Korkuttu beni, film çekelim dedi, film temiz çıktı,neyse uzatmayayım(hikayem çok uzun) Sonra oğluşuma hamile kaldım,oğlum 1 yaşındayken yine beklenmedik bir hamilelik yaşadım, ben emziriyorum die eşim korunuyordu(güya), O bebeğide 3 aylıkken düşürdüm:KK43: Sonrasında iş- güç hep erteledik bebek işini oğluşum 6 yaşına gelince(rabbim korusun oğlumu veherkesin yavrusunu) kardeş istedi bizden,bense 35 'e bastım!! Kolları sıvadık, bakalım dedik, nasip dedik, bizim için zaman kıymetli! Tutma şansı düşüyor, o yüzden kızdım kendime bu kadar, şimdi düşünüyorum yıllar ne çabuk geçti böyle, keşke 1-2 yıl önce yapsaydık kardeşi, ne bileyim, işti,bakıcıydı, kreşti, harala gürele geçti, hiç anlamadım nasıl geliverdim 35'ime!!
Geçen gün bir öğretmen arkadaşım 39'unda doğurdu 2. Çocuğunu:) bu dabana ümit oldu!! (Hikayemi bir kaç gün önce yazmıştım ama bu kadar ayrıntıya girmemiştim, oğlumu doğurana kadar çok stresli bir dönem geçirdim, hep Dr. Şüphelerinden, bunlarsa ayrı bir roman konusu :))
Çok uzattım farkındayım, hakkınızı helal edin!!

Ahhhh canimmm benimmm ... yasin gec degil kafana takma ama seni cok iyi anliyorum 38 yas olan birisi olarak ... benim de cocukluk arkadasim 40 yasinda dogurdu .. bu sene ocak ayinda 43 yasinda bir arkadasim dogurdu .. daha cevremde buna benzer ornek cok .. doktorum da aynen soyle diyor normalde bir bayan 45 hatta 47 yasinda kadara rahatlikla dogum yapabilir..Tabii menapoza girmediyse . siz Turkler abartiyorsunuz deyip guluyor :KK52:
Dusunuyorum da yabancilara bakiyorum hep 35 inden sonra doguruyorlarr... Olucak bence senin kide..
Erteleme islerine gelince bende ayni senin gibi isten , tasinmalardan , ulke degistirmelerden vs onu halledelim ondan sonra bunu halledelim oyle bakalim derken bir bakmisim ki geldim 37 ime simdi gecen sene ocaktan beri istiyorum Allahim hayirlisini versin insallah ... Gorunurde hicbir sorun yok bizde ama bakalim .. ben o kadar ilgisizdim ki boyle seylere gun hesaplamasini 6 aydir ogrendim . Ovulasyon testini de uste bu ay ogrendimde hemen aldim.. Diyorum ne salagimmm cahil cahil dolasiyorum ortalardaaaa :KK1:

Canım hiç akıntım yok zaten farklı sitelerden baktım akıntı ilk günlerden itibaren olur yazıyordu Ben tutmadı diyorduum eşime o yüzden..adet olacak gibi göğüslerim acıyor ama aşırı değil çok hafif..karın ağrısı var aşırı hafif gene psikolojik dersin yani o derece baya az sağ tarafta ağrı azıcık..belirti olmayınca da insan inanmıyo ki yarın olsa da bir an evvel kan testi yaptırsam :what:

Faranay bilmedigim icin soruyorum dollenme oldugunda ilk zamanlarindan beri akinti mi oluyormus tam olarak oyle mi ??? boyle saydam ama sumuksu gibi cok az gelen akinti olabilir mi ??? sadece peceteye sildiginde gorebildigin gibi yanii .. biliyorsan bana biraz bahseder misin sana zahmet :KK16:

Faranay bilmedigim icin soruyorum dollenme oldugunda ilk zamanlarindan beri akinti mi oluyormus tam olarak oyle mi ??? boyle saydam ama sumuksu gibi cok az gelen akinti olabilir mi ??? sadece peceteye sildiginde gorebildigin gibi yanii .. biliyorsan bana biraz bahseder misin sana zahmet :KK16:

Evet canım oluyor diyorlar ama benim akıntım yok..idrar testi pozitif gibi...bilmiyorum inan kuzum yaaa....yumurtlama dönemi de öyle aşırı akıntım olmuo yani çok hafif oluo p yüzde n ovülasyon testiyle geçen ay yakalayamadım çift çizgiyi bu ay yakaladım..akıntıdan anlayamıyorsan ovülasyon testi kullan canım benim gibi..döllenme akıntısını inan bilmiyorum keşke yardımcı olabilseydim...

canımmm ne yaptın,var mı bi gelişmee..batdaşımız hamile çok şükür..inşallah bizde böyle güzel haber veririrz bu ay...

Evet canım fananay'cığım hamile:)
Ben zaten söylemiştim hamiş olamam, olsam anlardım!! İki gündür kahverengi akıntım var resmen çamur geliyor!! Yarına kalmaz kırmızı kartı görürüm, yanıma aldım pet hazırlıklıyım:KK66: Bak fananay'cığımı BATdaşlıktan çıkarıyorum, yarına inşallah seni de çıkarırım Batdaşlıktan da hamiş kalırsınn!!
Bende haberler böyle senden bekliyorum güzel haberlerrrr:KK66:

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Canım benimm, sabah sitedeki kuaföre uğradım, kadın diyoki: hayırdır hocam ne bu neşe??Dedim ki: bir arkadaşımın hamile haberini aldım ondandır:) En son kızkardeşimin hamişlik haberinde bu kadar çok sevinmiştim, bir kızımız oldu, ismini ADA koyduk:) Bak sana isim bile önermiş oluyorum( kız olursa tabii:KK66:) Darısı başımıza eski BATdaşımmm:)

Canım nasılsın? Güzel haberlerini bekliyorum.

Merhaba canm pazar gunleri anemmlere gdyrm kafami dagitip geliyrm annemde cok istyo torun bi olsda sevsek dyo :-) cok uzuluyorum bugun azck tirnak ucu kadar kan geldi agrm yok kesinlikle ama adet oldugumda hastanlere gdyrdm en azndan bi agri olsa emin olcam ama iste yarni bekli yorum canm :-(

Canım benimm, sabah sitedeki kuaföre uğradım, kadın diyoki: hayırdır hocam ne bu neşe??Dedim ki: bir arkadaşımın hamile haberini aldım ondandır:) En son kızkardeşimin hamişlik haberinde bu kadar çok sevinmiştim, bir kızımız oldu, ismini ADA koyduk:) Bak sana isim bile önermiş oluyorum( kız olursa tabii:KK66:) Darısı başımıza eski BATdaşımmm:)

Kız bal damlıyor ağzından yaaa :)) inşallah inşallah hamileyimdir:) canım benim yaaa öyle içtensin ki Rabbim gönlüne göre verir inşallah :) Ada güzel isim cool duruyor:))

Evet canım fananay'cığım hamile:)
Ben zaten söylemiştim hamiş olamam, olsam anlardım!! İki gündür kahverengi akıntım var resmen çamur geliyor!! Yarına kalmaz kırmızı kartı görürüm, yanıma aldım pet hazırlıklıyım:KK66: Bak fananay'cığımı BATdaşlıktan çıkarıyorum, yarına inşallah seni de çıkarırım Batdaşlıktan da hamiş kalırsınn!!
Bende haberler böyle senden bekliyorum güzel haberlerrrr:KK66:

Ayyyyy canım inan yazdıklarınla iyice hamile gibi hiseetmeye başladım eşim çok tedirgin ona da okudum yazının bi kısmını bak dedim 3 gebelik yaşamış bir.bildiği vardır dedim gene de umutlanmayalım diyor adam ya! Senin de çok belli olmaz canım bakarsın sağ gösterir sol vurur :KK66:

Ayyyyy canım inan yazdıklarınla iyice hamile gibi hiseetmeye başladım eşim çok tedirgin ona da okudum yazının bi kısmını bak dedim 3 gebelik yaşamış bir.bildiği vardır dedim gene de umutlanmayalım diyor adam ya! Senin de çok belli olmaz canım bakarsın sağ gösterir sol vurur :KK66:

fananay bacımmm,sen daha iki aydır denemiyo muydun ne bu umutsuzluk eşinde:) şu ovuluasyon testleri ile tutturmuş (hoyleroooo:) )biri olarak son günlerin favori konusu çift çizgi olduğu gün mü ertesi gün mü olayına bi açıklık getirebilir misin acaba:) bi de eksra yapılan bişeler var mı acaba:)

fananay bacımmm,sen daha iki aydır denemiyo muydun ne bu umutsuzluk eşinde:) şu ovuluasyon testleri ile tutturmuş (hoyleroooo:) )biri olarak son günlerin favori konusu çift çizgi olduğu gün mü ertesi gün mü olayına bi açıklık getirebilir misin acaba:) bi de eksra yapılan bişeler var mı acaba:)

Evet bacımmm bu ikinci ay :)) canım gün aşırı ilişki oldu..çift çizgiyi gördüğüm gün ve bi sonraki gün art arta oldu...gün aşırı kuralını bozdum görünce yani bi bildiğim mi vardı ypk aslında ama öyle yaptım..20 dakika kadar ayaklarımı dikdim sonra sabaha kadar kalkmadım canım...ayyyyy var ya iyice hamile moda girdim yalnız Rabbim Umutlarımızı boşa çıkartmasın

Evet bacımmm bu ikinci ay :)) canım gün aşırı ilişki oldu..çift çizgiyi gördüğüm gün ve bi sonraki gün art arta oldu...gün aşırı kuralını bozdum görünce yani bi bildiğim mi vardı ypk aslında ama öyle yaptım..20 dakika kadar ayaklarımı dikdim sonra sabaha kadar kalkmadım canım...ayyyyy var ya iyice hamile moda girdim yalnız Rabbim Umutlarımızı boşa çıkartmasın

amin canım. inşallah yarın kesinleşmiş seçim sonuçlarını ilan etceksin:) heyecanla forumdayız:) bi de şu bebeğimini doğacağı muhtemel tarihli resim var ya onu yap:)bizi de ıssız bırakma anne forumuna katılıp:)

X