Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

AHHHH CANIMMMM NE GUZELLLL BU SABAH SENIN MESAJINI OKUYARAK GUNE BASLAMAKKKK
INSALLAH SAGLIKLA SIHATLE BEBISINIZI KUCAGINIZA ALIRSINIZZZZ... TEBRIKLER TEKRARDAN FARANAY CIMMM

Canim yazdiklarini okuyunca cok mutlu oldum. Hayirli olsun. Allah bebisini kucagina almayi nasip etsin insallah. Bu ay ikinci ayinizmis sanirim. Bizimde 2. Deneme ayimiz.bakalim gecen ay ovuladyon testi aldim o beni cok strese soktu. Bu ay akisina birakicam dedim. Sadece bu ay incir kuru kullaniyorum. Cunku iki aydir sadece adetle atilabilen bir kistim var. Saniyorum yumurta catlamiyor. Neyse bu ay kuru uygulayim dedim. Insallah biz de ve tum isteyenlerde sevincli haberlerimizi senin gibi hemen alabiliriz. Tekrar tebrik ediyorum

hayırlı olsun canım

AHHHH CANIMMMM NE GUZELLLL BU SABAH SENIN MESAJINI OKUYARAK GUNE BASLAMAKKKK
INSALLAH SAGLIKLA SIHATLE BEBISINIZI KUCAGINIZA ALIRSINIZZZZ... TEBRIKLER TEKRARDAN FARANAY CIMMM

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ya Allah razı olsun :) inşallah Rabbim isteyenlere yaşatır evlat sevgisini de tadarız inşallah:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızla r selam bu ovulosyon testinde hangisini tavsiye edersiniz. bi yardımcı olurmusunuz nasıl kullanılıyo

Canım Ben de gg.den aldım laboquick diye bir marka uygun fiyatı...sabah 8:30 da kahvaltıyla bi çay içtim sonra öğlen 1 e kadar hiç sıvı almadım...daha önceki ay iki saat kala sıvı alımını kesmiştim çift çizgiyi yakalayamadım ondan dolayı bu ay son 4 saat sıvı almadım 17 gün yakaladım ikinci çizgiyi...dikkat etmen gereken ikincisi ve ilk çizginin aynı koyulukta olması canım...çok şükür ovülasyon testiyle tutturdum İNŞALLAH...darısı isteyen herkesin başına iNşallah:)

Canım yumurta çatlaması için soğan suyu kürü yapan var bi araştır istersen...tam bilmiyorum kesinlikle yanlış bilgi vermek istemem ama forumda okumuştum tatlım soğan suyu kürü diye bir şey Saraçoğlunun

Canim onu da duydum genelde o kur pcos hastalari uyguluyormus sanirim. Hatta sogan kuru yaparken hamile kalmayin diyorlar dusuk olbiliyormus. Incir kuru icin boyle bir risk olmadigini hatta kurun ortalarinda bunu yaparak hamile kalanlari okudum neyse hayirlisi artik. Bu arada merak ediyorum sen hamile kaldigini ogrenmeden once nw gibi belirtiler yasadin yoksa normal adet olmadan once yasadiklarin gibimiydi? Bizimle paylasabilir misin?

Ben ne demiştimmmm:):):)
Tekrar tebrik ederim canım benim, Allahım tamamına erdirsin, sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhh..:)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Tebrik ederimm çok sevindim yaaaa.....Herhangi bir belirtin oldu mu göğüs hassasiyeti vs. gibi canım?

Canım hayırlı olsun. Çok sevindim senin adına.Allah bize de nasip eder İnşallah. Bizlere de dua et.

Tebrikler canım belliydi testinden Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Ben ne demiştimmmm:):):)
Tekrar tebrik ederim canım benim, Allahım tamamına erdirsin, sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhh..:)

Tebrik ederimm çok sevindim yaaaa.....Herhangi bir belirtin oldu mu göğüs hassasiyeti vs. gibi canım?

Canım hayırlı olsun. Çok sevindim senin adına.Allah bize de nasip eder İnşallah. Bizlere de dua et.

Teachermotherımmmm canım ya inan senin yazdıklarını aklıma getirdim sürekli sonuç beklerken resmen moral kaynağım oldun ya Canım Allah razı olsun :)
Amazon canım teşekkür ederim..belirtim yoktu canım dediğim gibi çok hafif karın ağrısı ve göğüs hassasiyeti ama çok hafifi bugün biraz arttı psikolojik mi arttı bilmiyorum :))
Mini87 cok sağol tatlım...dua edeceğim söz! inşallah Rabbim hepimize evlat sevgisini tattırır:)

canım bu arada sana tebrikler. Rabbim kucagına almayı nasip etsin inş. bu ay denicem kısmetse. saolaın paylaştıkların için. beki bu iki tane koyu çizgiyi yakalayınca aynı gün mü ilişki oluyo yoksa ertesi günmü

saolasın canım yardımcı oldugunuz için . bende bu ay kullanmayı düşünüyorum internetden alayım .inş kısmetse bende sizin gibi olurum bu ay

-Sağol canım Allah razı olsun:) canım net bilgim yok ama çift çizgiyi görene kadar gün aşırı, gördüğün gün ve sonraki gün ilişki garanti olur gibi düşündüm tuttu Allahın izniyle...ilk gebeliğim bu, çok bilgim yok ama böyle yaptım canım ben:)

anladım canım tabi sen bilirsin ben duydum sadece araştırmadan yapmamak gerek...yok canım öyle bariz belirtilerim yoktu hafif kasık ağrısı adetten önce olduğu kadar göğüs hassasiyeti...gebeliğe dair hiç bir belirtim yoktu yani hatta TEACHERMOTHER bilir beni zor ikna etti hamile olduğuma
akıntı en bariz belirtiymiş nette yazıyor benim daha bugün başladı akıntım hatta sabah korktum kan mı diye ama çok şükür değilmiş :) ilişkiden sonra ayaklarını 15-20 dak. kadar kaldır canım bir de sabaha kadar yat öyle..gEne TEACHERMOTHER yazmıştı spermin yolculuğu 10 saat sürüyormuş onu okuduktan sonra hiç kalmadım ben sabah duş aldım öyle yap canım sende inşşalah evlat sevgisini tadarız bizler de

Kulaklarım çınladı:) biri beni mi anıyor dedim? Benim canısım Fananay'ım mış Bugün nasılsın bakalım kuzum? Dikkat et kendine; mesela yukarıya uzanma!!( mutfak dolaplarında üst raflara doğru vs.) vakit buldukça dinlen, 5 kiloya yakın şeyleri kaldırma!! İlk üç ay dikkat et, sonra istediğin gibi hareket edersin!!Bol bol dinlen, nazlan:) hamileliğin tadını çıkar

Gunaydin kizlar lutfen okuyan herkes cevap versin iki dusuk yasadim rahimde perde var denildi ameliyat oldum simdi 7+5 hamileyim dun bi iki damla kan geldi hastaneye gittik kalp atisini gorduk kanama kesildi 2.3 damladan sonra gelmedi dr ilac yazdi sizce durum nedir cok korkuyorum

Valla canim ben ayaklarimi dikmedim ve bir ikisaatten de fazla yatmadim dus almadan yatinca rahat olamiyorum malesef.ama onu da deneriz artik. Denemedik demeyelim . Insallah bu ay olur. Bu arada benimgecen ay simdiye kadar hic gormedigim bir kasik agrisi ve akintim oldu. Kistimden dolayi oldu sanirim yada idrar yolu enfeksiyonundan tam olarak bilemiyorum. Bu ay ikinciydi benim bildigim. Glifor kullaniyorum insulin direnci icin acaba o mu yapti dedim. Cunku daha once hic olmamisti. Bu ay biraktim onu kullanmayi cok sukur simdilik bisey yok.

Evet sağ kulağın çınlamış olmalı canım :) annem de kolunu yükseğe kaldırma demişti var demek ki bilindiğiniz. Ben bağdaştıramamıştım :)) çarşıya çıkmaktan mağaza gezersem fln bir şey olmaz de mi:what::what:

Sen nasılsın buarada bugün .bat var mı gelen giden..inşallah olmaz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…