Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

aynne bildiğin böyle çift çizgi var... bu ay hiç voulasyon yapmadım ama gğn aşırı şansımı değerlendirdim

şuan 6 gün kaldı bu sabahta yaptım yine koyu 2 çizgi var.. gebelik testi almakta istemiyorum sürekli tek çizgi gördüm çünkü cesaretim yok

Amin canım ,meslektaş olmamıza sevindim, ama branşdaş değilmişiz, benim branşım Tarih, batdaş ve meslektaşımsın yani Rabbim tez zamanda kavuştursun bebişlere( bu arada benim yaşım:35 bu yüzden de siz gençlere göre şanşımız düşük) Ama kararlıyım bir kardeş yapıcam, yılmak yok

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bu arada hikayen çok değişik etkileyici ve güzelmiş.. Allah evlatlarını esirgesin sağlıkla büyüsünler inşallah..

Ayyy hamişsin galiba:) hadi inşallah, biraz sabrette adetin 1 gün falan geçsin en azından,öyle yap hamişlik testi, şimdi çıkmaz zaten, ama sen bilirsin yine de, erken hamilelik testi al yap

2,5 ay iyimiş canım. benim iş te çok stresli eşiminde sanarım o da etkiliyor gözün aydın bu arada canm

Kizlar bilgineze ihtiyacim var simdi ben dun ovulasyon testinde koyu cizgiyi yakaladim peki bu ne anlama geliyo yumurtam yola mi cikti yoksa catladi mi ?

HTC ChaCha A810e cihazımdan gönderildi

Teachermother yazınca öyle sandım:) Canım dayanandım idrarda gebelik yaptım tertemiz bi negatif çıktı..ovülasyon da şu sekilde çıktı??? Bata 5 gün olduğunu biliyorsun zaten :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu testlerden hangisi hamişlik, hangisi ovulasyon testi?? Çünkü hamişlik testinde silikte olsa çift çizgi hamişliğe yorulur ya bunda da silik???

Bu testlerden hangisi hamişlik, hangisi ovulasyon testi?? Çünkü hamişlik testinde silikte olsa çift çizgi hamişliğe yorulur ya bunda da silik???

Canım ikisi de ovülasyon hamilelikde ikinci çizgi hiç yok bembeyaz??

Ovülasyonda tam çift çizgiyi göreli 8 gün geçti bu arada...

Canım ikisi de ovülasyon hamilelikde ikinci çizgi hiç yok bembeyaz??

Canım çok erken yapıyosunuz hamişlik testini sonrada boşyere üzülüyosunuz !! hamişlik testi adetin 1-2 gün geçmesi gerekiyor!! Ozaman bile çıkmayan sonradan çıkanlar var,
Sende biliyorsundur: hamilelikte artan bchg hormonu önce kana geçiyor ,o yüzden bazen adet tarihinden önce sadece kanda belli oluyor, bu bchg hormonunun kandan süzülüp böbreklere ordanda idrara geçmesi çok zaman alıyor, bu yüzden erken kandan, adeti bir- iki gün geçince de idrardan öğreniliyor!! İdrar için çok erken daha yapıyosunuz ama!! Sabret canım bata az kaldı!! İşte bir de erken hamilelik testi diye satılan testler var ! Çok sabırsızsan ondan al, ama , o bile herzaman doğru söylemiyor, geç döllenme oluyor belki...

Bu da pozitif demekmiş...senin her gün böyle koyu mu oluyor canım? Eğer öyleyse hamile olabilirsin diyorlar başka bi topicte...

canım az önce yine yaptım test bu sefer baya koyu çıktı. bugün 17.günüm. ve ikinci yolladıgın resim gibi koyu çıktı. yani hemen şimdi ilişkiye girmem mi lazım yoksa yarın olsa da olur mu. çünkü dün olmuştu.sperm acısından bugün degil yarın diodum ama çift çizgiyi görünce hemen mi yapmalıyım.

Of doğru söylüyorsun valla...ondan da netten sipariş versem 3-4 güne anca gelir zaten tek çarem beklemek..ovülasyonda çift çizgi net çıksaydı keşke umutlanacaktım.. Sağlık olsun 16 nisana 5 gün kaldı :)

Canım bilindiğim kadarıyla çift çizgiyi gördüğün günü değerlendirmen gerekiyor..çünkü çift çizgi demek 24 saat içinde yumurtlama olacak demek..yumurtlama olduktan sonra yumurta döllenmezmiş..yani yumurtlamadan hemen önce döllenir yumurtla..

ama çift çizgi çıkınca 24-36 saat sonra yumurta çatlarmış.dün ilişkiye girdik bugunde girersek spermler boşa gider miki yarın mı yapsak acaba bilemedim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…