Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Bu da pozitif demekmiş...senin her gün böyle koyu mu oluyor canım? Eğer öyleyse hamile olabilirsin diyorlar başka bi topicte...

.ceros34.kullanıcısından alıntı.Adetlerim duzenlidir 26-27 gunde bir.. Son adet tarihim 19 mart adetime 3 gun var yarin dr a gitsem gebelik varsa ogrenme sansim olur mu ?

İnşallah canım, inşallah öyledir!! Bekleyip göreceğiz, ama olsa hissederdim Neyse dediğim gibi önümüzdeki maçlara bakacağız artık :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Batdaş mı??:) :) kızlarr ömürsünüz valla Ben de sizin Batdaşınızım o zaman, güzel haberlerinizi bekliyorum gençler

duymamış mıydın canım? bende burda öğrendim batdaşı hadi bakalım inşallah üçümüzde güzel haberler veririz hayırlısından.. ben geçen pazar günü acile gitmiştim..doktor her ihtimale karşı gebelik testi yapalım dedi..o gün sonuç 2,39 çıkmıştı..daha adetime on gün varken..buda beni şüphelendiriryo yaa..acaba var mıdır ki bişey??

Duymamıştım ama okuyunca çok hoşuma gitti :) inşallah , sizlerden bekliyorum hamiş haberleri bu ay, artık benim ümidim kalmadı, soruna gelince:
" Gebeliğin ilk tanısında yumurtlamadan sonraki ilk 20 gün içinde,gebelik nedeniyle çıkan Beta HCG Değerleri:

Buna göre yumurtlama gününden say , sen değerlendir, inşallah güzel haberlerini alırım canım

Son düzenleme:

Bir de bunu buldum, bak bakalım

ya netten ve topiklerden araştırdıgımda yaklaşık aynı değerde olan kişilerde bazısının ilerleyen günlerde değeri artmış..kimisi adet olmuş..yani yine bi muamma.Rabbim ol derse oluyo işte...testi yaptırdığım gün sanırım ovülasyonda üç gün sonraydı. öyle olunca da pek ümitli olamanıyorum açıkçası.sen niye böyle ümitsiz konusuyosunki canım? inşallah hepimiz güzel haberler veririz.az kaldı 6 güncük ben geçen aylarda hiç yumurtamın catladığını anlayamıyordum akıntıdan falan..geçen ay ovulasyon testi yaptım (çift çizgiyi de yakaladım,degerlendirdim) o zaman bile hiç akıntım gelmedi..bu ay bal,çörek otu,tarçın karışımını yaptım..tahmini ovulasyon zamanımda akıntı geldi biliyo musun..işe yarıyomuş bu karışımm..

mrb arkadaşlar,
size bişey danışmak istiyorum.. adetime 1 hafta var az önce ovulasyon testi yaptım çift çizgi var acaba geçmi yumurtluyorum test mi bozuk anlamadım..

mrb arkadaşlar,
size bişey danışmak istiyorum.. adetime 1 hafta var az önce ovulasyon testi yaptım çift çizgi var acaba geçmi yumurtluyorum test mi bozuk anlamadım..

Canim daha once pozitif gormediysen yumurluyorsun muhtemelen fakat yumurtlamayi yakalayip degerlendirdiysen hamis olabilirsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu karışımı bende deneyeyim bari, ama oranlarını yazarsan sevinirim( ne kadar bala kaç kaşık...) gibi.. Neden ümitsiz olduğuma gelince : şimdiye kadar 3 hamilelik yaşadım,hepsindede belirtilerim aynıydı!! anlardım ben!! Sizden bekliyorum hayırlı haberler:)

silikleşince çatlama gerçekleşiyor yani öylemiii

mrb arkadaşlar,

Canım çift çizgi derken:

Böyle ise, bu pozitiftir, ya yumurtluyorsun, yada eğer bu ay böyle pozitifi gördün ve değerlendirdiysen, daha sonra adete bir hafta kala test yapıp yine böyle bir testle karşılaştıysan muhtemelen hamilesin:)
Sen bize açıkça yaz hele, biz değerlendiririz

3 hamilelik mi maşallah :) canım o zaman sen tecrübelisindir bizim .bat aynı yarın sabah idrar testi yapsak çıkar mı ki?

Bu da pozitif demekmiş...senin her gün böyle koyu mu oluyor canım? Eğer öyleyse hamile olabilirsin diyorlar başka bi topicte...

canım ilk gönderdiğin gibi silik değil, çok koyuda değil. hamile olmamda imkansız. cünkü adet oldum hatta adet günü kan testi bile yaptı doktor negatifti;((

3 hamilelik mi maşallah :) canım o zaman sen tecrübelisindir bizim .bat aynı yarın sabah idrar testi yapsak çıkar mı ki?

Evet canım, ilk hamileliğimi; 6 aylık evliyken yaşadım,25 yaşındaydım, eşim(güya) korunuyordu!!Bense idrar yollarımda iltihap var diye o ay boyunca ağır antibiyotikler kullanmıştım! Evlilikte çok tecrübesiz olduğumdan eşime güveniyordum, o ben iyi korunuyorum diyordu, ama değilmiş demekki!! İlk hamileliğim düşükle sonuçlandı( dr. Kullandığım antibiyotiklerin embriyonun yapısını bozmuş olabileceğini söyledi) Eşime çok kızmıştım, İkinci hamişliğimde çok şükür oğluşumu kucağıma aldım(6 yaşında, rabbim korusun!!) 3. Hamişliğimi de oğlum 1 yaşındayken ( ben emzirdiğimden,hapla korunamıyordum, yine eşime güvendim,)nasılsa yine hamiştim! çok şaşırdım yine, onuda 3 aylıkken düşük yaptım ( patolojiye gönderdik niye düştü öğrenmek için, çok net bir sebep çıkmadı) bütün bu yaşadıklarımdan sonra ( her düşüğüm doğumumdan daha kötü geçince, bir de çalışıyorum (öğretmenim bu arada:))bir daha çocuk düşünmedik, hep erteledik, ama oğluşum büyüyüp kardeş isteyince, hadi dedim kendime, ve şubattan beridir korunmayı bıraktım, bakalım nasibimde varsa yine olur! Herşey kısmet ,Rabbim "ol" desin inşallahhh:)
Senin soruna gelince: normal hamişlik testinde şimdi çıkmaz, ovulasyon testiyle dene bir istersen, ama çıkmazsa üzülme çünkü ovulasyon testi hamişlik testi değildir biliyorsun aklıma geldi: birde "erken hamişlik testi" diye bir test var, çok istiyorsan ondan al ve dene!güzel haberlerinizi bekliyorum canlarımm:)

Rabbim Cennette kavuşturur canım inşallah...
Vay be korunurken mi hamile kaldın sen şu ceketimi atsam diyenlerdensin o zaman :) ingilizce öğretmenisin galiba..battaşız ama aynı zaman da meslektas ve branşdaşız
Canım şimdi 4 saat su içmicem ovülasyon testi deneyeceğim benim ilk tecrübe olduğundan anlamıyorum hiç bir şey şaşkın gibi bekliyorum :)) oğluna bir kardeş bizlere ilk çocuk tez vakitte nasip eder inşallah Rabbim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…