Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Benimkide oyle testi cok ama cok sacma buluyo bende onunla birlikte yiyorum mecburen olur insallah ya stres yapma cok olucak hayirlisiyla sen calismalarini ihmal etme yani her zaman rutin olsun 2 gunluk peryotlar iyidir herkes oyle diyo :)

HTC ChaCha A810e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

zaten artık son çalışmalar yumurtam çatladı. cuma günü de şehir dışına çıkıyorum. dönüşte hamilelik haberimi almayı umuyorum inşaallaaahhhhh

zaten artık son çalışmalar yumurtam çatladı. cuma günü de şehir dışına çıkıyorum. dönüşte hamilelik haberimi almayı umuyorum inşaallaaahhhhh

Insallah alirsin canim hayirlisiyla hadi bakalimm :)

HTC ChaCha A810e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kızlaaaaaarrrrr eski topicleri okurken ovülasyon testi bat.tan önce gebeliği de gösterir yazıyor..yani gebelik negatifken ovülasyon testi pozitifse gebelik var demek diyo doğru mu acabaaaaaaa :what::what::what:

Kızlaaaaaarrrrr eski topicleri okurken ovülasyon testi bat.tan önce gebeliği de gösterir yazıyor..yani gebelik negatifken ovülasyon testi pozitifse gebelik var demek diyo doğru mu acabaaaaaaa :what::what::what:

öyle diyolar ama doğru çıkmayadabilir..en iyisi gebelik testi al canım...

öyle diyolar ama doğru çıkmayadabilir..en iyisi gebelik testi al canım...

Canım gebelik aldım da daha 6 gün var bata...bunu okuyunca elimdeki ovülasyon testinden yapsam mı dedim ama cesaret edemiyorum:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım gebelik aldım da daha 6 gün var bata...bunu okuyunca elimdeki ovülasyon testinden yapsam mı dedim ama cesaret edemiyorum:)

şüpheli ilişkiyi en az 10 gün geçmesi gerekiyor kanda çıkması için...idrarda bir kaç gün daha geçmesi gerekiyor diye biliyorum...
içinde kalıcaksa yap ama negatif çıkarsa üzülme yanıma payı yüksek..

Canımm seninde BAT 16 nisandı galiba, nasıl bir belirtin var mı hamişliğe dair?? bende yok hiçbirşey, ben tutturamadığıma çookk eminim artık Sizlerden iyi haberler bekleyeceğim Artık önümüzdeki maçlara bakacağım :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Anladım canım en iyisi beklemek... :)

canım onları bende okudum..kimisi ovulasyon testiyle öğrenmiş..ama çoğu hamile de denemiş ovulasyon testi negatif çıkmış..bence sen ovulasyon testine ümit bağlama..en iyisi adet gününün geçmesini baklemek..benimde bat 16 nisan.aynı günlerdeyiz gaiba..aklıma geliyo acaba test yapsam mı diye ama gecen sekiz ayı düşününce (kaç test yapıp negatifi görünce) vazgeçiyorum...

Bakalım canım inşallah :/

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bak şimdi bi arkadaş ne dedi canım..3 çocuğu var...hamile kalma ihtimalin olduğu ilişkiden sonra hamile gibi davran yani ağır işler yapma dedi...tutacağı varsa da tutunamazmış.. Aklımızda olsun :) ablam da benim 10 gün geçince kanda çıktı..gecikti 5 gün sonra kan verdi negatifti 10. Gün çıktı ve hiç belirtisi yoktu...belki bizimde öyle olur belli mi olur :))

Yok canım cesaret edemedim yapmıcam 16 sına kadar
Ooo seninle de batdaşız :)) iyi haberler veririz inşallah

bende de hiç bi belirti yok..aslında belirti aramakta istemiyorum..sonradan iyice kaptırıyorum bu sefer..hayırlısı bakalım canım..kaç aydır deniyosuunuz

Bu ay ikinci denememiz canım 27 yaşındayım senn kaç yasın?

Son düzenleme:
kızlar aranıza yeni katıldım.bişey soracaktım. bu ay ovulasyon testi aldım. pazartesi 13. günümdü test yaptım çift çizgi. pazartesiden beri hergün yapıyorum bugün 4. yü yaptım.hep cift çizgi çıkıyor aynı koyulukta değil ama bariz çift çizgi anlamadım ben bu işi bilen varsa yardım lütfen

Canım silikse ikinci çizgi olur normal...silik çizgi ovülasyon testinde negatif demek zaten...ikinci çizgi ilki kadar ya da daha fazla koyu olduğunda pozitif demektir..her gün aynı koyuldukta oluo mu...bak mesela bu negatifmiş

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…