Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Kızlar,herkese hayırlı cumalar.Yüce Rabbim inşallah isteyen herkese evlat nasip eder. Ben 2 gündür çok heyecanlıyım.Adetime 2 gün kala, yani dün , pembe bir akıntı gördüm 3-4 damla. Bugün de yerini kahve rengi bir akıntıya bıraktı.Göğüslerimde hassasiyet ve kasıklarımda kramplar var.Normalde reglim hafif kanamayla başlar ve aynı gün artarak devam eder.Acaba bu yerleşme kanaması mı diyorum.Fakat bu umudun yerini yine kırmızılara bırakmasından çok korkuyorum. Yerleşme kanaması yaşayan, etrafında duyan vs var mı acaba?????

Bende Laboquick ovülasyon testini yaklaşık 1 hafta kullandım ve tam 15.gün net çizgi yakaladım.Sonrasında silik ve kayboldu.Hep akşam 8 de yaptım ve sıvı alımına dikkat ettim.

Tarihlerinde bi sorun yok. Ama bi kac kutu oyle cikti. Az once yeni kutudan bitane cikarip yaptim bu iyi cikti iki pozitifte kopkoyu. Dunde öyleydi ama testte bi anormallik vardi. Senle aramizda yine 3 gun var sanirim

Ben 1 martta adet olmuştum,sen ne zaman oldun?Benimde 5 gündür 2. çizgi koyu çıkıyor,neden böyle oldu anlamadım.

Canım inşaAllah hamilesindir :) Bende yerleşme kanaması yaşamıştım.Pembe 1-2 damla geldi sonra kahverengi parça parça geldi gün boyu.Ben adetim sökülecek diye düşünürken kesildi ve bir daha leke gelmedi.2-3 gün sonra test yaptırdım ve hamile olduğumu öğrenmiştim.

Ya çok heyecanlandım şimdi.Senin adetinden kaç gün önce olmuştu.Benim dün 1-2 dmla pembeydi, bu sabahta 3-4 damla kahverengi.ama şuan kesilmiş.Birde sağ tarafım komple hafif ağrı var belim,kasığım ve bacağımda.İki göğsümde hassasiyet var.Midemde şişkinlik.Sende hangi belirtiler vardı hatırlıyomusun?

Canım benim adet olmam gereken günde olmuştu.Belim çok ağrıyordu birde göğüs uçlarım çok sızlıyordu,gece üstüne yatamıyordum mesela.Adet önceside göğüs uçlarım sızlar ama o zaman çok daha acı çekiyordum biraz daha şiddetliydi sızısı.Birde ayıptır söylemesi çok gaz vardı :)

Sorma cnım benmde belim beton gibi.İnşallah adet belirtisi değildir.Bu siteyede etkilenmemek için girmiyordum 1 aydır, lekelenme görünce sorayım dedim. iyi oldu cnm, inşallah bende hamileyimdir.Yarın adet günüm,gelmezse test yaparım.

Ben 5 mart ta oldum canim. 5 gun koyulukmu oldu senin. Insanin aklina baska seyler geliyor bak :)

Evet canım ya dünde koyuydu bakalım bugün ne çıkacak.Çok araştırdım sürekli koyu çıkmasını internette.Kadınlarkulübünde biri yazmış ilk sayfalarda oda hamile çıkmış ama kimyasalmış düşük yapmış.Onu okuyunca umutlandım ama bilemiyorum belkide yumurtam çatlamadı o nedenle lh yükseldi ama düşmüyor.Bakalım belli olur 10 gün sonra neyin ne olduğu :)

İnşaAllah hamilesindir canım :)Muhakkak haberdar et merak ettim :)

Insallah tahmin ettigimiz gibidir ama 10 gun sonra anca belli olur. 5 gun kala erken gebelik testi yaparsin

Insallah tahmin ettigimiz gibidir ama 10 gun sonra anca belli olur. 5 gun kala erken gebelik testi yaparsin

İnşaAllah canım.Benim bir çift papağanım var :) Bugün ilk kez çiftleştiler.Diyorum bakalım kızım sen mi daha önce hamile kalacaksın yoksa ben mi :) Yoksa hamilelik dönemimizi beraber mi geçireceğiz :)

:) :) :) vayyy hadi o zaman bakalım kim önce kalcak :))) sen laboguik in erken gebelik testini kullandin mi hic .iliskiden kac gun sonra gösteriyor gebeligi acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…