Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Denemeye devam :) benim yumurtlama öncesi ve sonrası böyleydi yukarda resim paylaştım. . Orda var mesela ... inş güzel haberler alırız hepimiz .:)

teşekkür ederim canım..ya bende yumurtalık tembelliği var.yumurtalarım büyümüyor iki ay yaptım ama bi türlü pozitifi yakalayamadım..en fazla koyu çizgim buydu..yumurtalık tembelliğinde hiç pozitif göstermezmi bilen varmı arkadaşlar?boşuna mı test yapıyorum acba?

Son düzenleme:

Ada çayının yumurtlamayi kolaylastirdigini yumurtlama gününe kadar 2 bardak icilmesini burda okumustum bende içtim. allah'tan herşey ama insan duyduklarını yapmadan edemiyor.. sizede tavsiye ederim. . Zarari da yok hem. . Inşallah tez zamanda cift çizgiyi görürsün. . Ama gebelik testinde :)

Canım yumurtan büyümüyor ve çatlamıyorsa incir+havuç kürünü öneririm.Yumurtaları büyütüyor ve çatlatyor.Bende çatlama sorunu var,benim yumurtalarım bu kürle çatlıyor.

Son düzenleme:
Canım yumurtan büyümüyor ve çatlamıyorsa incir+havuç kürünü öneririm.Yumurtaları büyütüyor ve çatlatyor.Bende çatlama sorunu var,benim yumurtalarım bu kürle çatlıyor.

canım tavsiyen için teşekkür ederim.ben duyduğum herşeyi yaptım.incir kürü soğan kürü bal tarçın çörek otu.sonuç hüsran..çok büyük bi sorunda yok ama büyümeden çatlıyorlar sanırım..hatta umreden hurma poleni aldırmıştık yedim ama o şekildede olmadı.nası bi yumurtalık var bende bilmiyorum

Bir sorum var ovulasyon testi pozitifse bu yumurtanin buyudugu anlaminada gelirmi yani çatladiği yoksa pozitif olsada catlamayabilir mi ????

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Doktor bunun için bir ilaç verdi mi peki?Sanırım ilaç tedavisi görmen gerekiyor.Benimde bu ay tutmazsa önümüzdeki ay çatlatmak için tedaviye başlamayı düşünüyorum.

Bir sorum var ovulasyon testi pozitifse bu yumurtanin buyudugu anlaminada gelirmi yani çatladiği yoksa pozitif olsada catlamayabilir mi ????

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çatlayıp çatlamadığı maalesef anlaşılmıyor canım.Yani lh artışı olsada çatlamayabiliyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…