Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Evet canim Allah korumus zaten birde hamileligi yasadigin hergun daha cok baglaniyorsun umutlaniyorsun, ama hayatta hersey insan icin benimde gebelik kesem buyumustu ama bebek gorunmuyor dediler birde vajina ici kanama vardi, hastaneye yattim sabah kurtaj olacaktim mudehaleden ince son kez ultrasona bakiyorlardi parca kalmismi diye bende 6 bayanin oldugu bir siraya girdim hep 4 aylik 5 aylik bebekleri olmus bana sira geldi bebek 2mm ve kalp atisi yavaslamis dediler kulaklalarima inanamadim yavasta olsa bebek var ve kalbj atiyordu ben mutluluktan gulumserken dr lar umutlanma kanaman var her an olebilir dediler hemen i hastaneden ciktim 2 gun evde yattim progestan kullandim ama 2 gun sonra ozel bir hastanede kalbinin durdugunh ogrendim, ama o kurtaj incesi bebegim bana anne ben burdayim dedi belki gec dollenmeydi ve bana o hastaneye yatmadan 5 gun oncesinde bebek yok ilav icme folikasitide birak dediler o zaman hep onlari sucladim, ama Eger nasibi olsaydi Allahim bana bagislardi Allah bir daha bu acilari yasatmasin

Amin canım,dediğin gibi Rabbim nasip etseydi o doktorlarda görürdü bebeğini.Ama senin durumun çok daha zormuş canım ya umutlanmışsın umudun sönmüş sonra yine umutlanmışsın ve sonra yine sönmüş.Rabbim yardımcın olsun.Evladın cennette sana şefahatçı olsun inşaAllah.Rabbim hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaAllah.

Amin canım,dediğin gibi Rabbim nasip etseydi o doktorlarda görürdü bebeğini.Ama senin durumun çok daha zormuş canım ya umutlanmışsın umudun sönmüş sonra yine umutlanmışsın ve sonra yine sönmüş.Rabbim yardımcın olsun.Evladın cennette sana şefahatçı olsun inşaAllah.Rabbim hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaAllah.

Sagol arkadasim insallah en kisa zamanda hayirlisiyla Allah kucaklarimizi doldurur,

Arkadaşlar ovulasyon testi nasil yapiliyor 10 aydr korunmuyorm folikasit ve adet düzensizliği ilacndan baska bisy kullanmadm her ay bi umut beklerken bu ay günüm bir hayli geçti adet düzenleyiciyi kullaniyorm testler negatif umutlar sifir :/ ovulasyon testini duydum yardimci olur musunuz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

erdim sayılmaz bitanem,evet hamileyim ama kan degerim gerektigi hızda yükselmiyor,dr.dış gebelik şüpesi dedi,bugün yine tahlil yapıldı ama yarın alabilcem sonucu,allahım yardımcımız olsun dua edin lütfen

tebrik ederim gozun aydin :) insallah istedigin gibi saglikli bir kiz evlat alirsin kucagina...
darisi da henuz hic cocugu olmayan bizim gibilere insallah tez zamanda :)

arkadaşlar geçen ay ilk kez ovülasyon testi kullandım.. laboquick marka ovülasyon testi kullandım ama iki net çizgiyi yakalayamadım...ikinci çizgiyi ilkinden daha hafif açık renkte yakalayabildim...gene de umudum vardı belki hamileyimdir diye ama adet oldum :KK43:
adetlerim düzenlidir ama gene ovülasyon testi kullanmak istiyorum aranızda kullanıp bir markadan memnun kalan tavsiye edebilecek olan var mı acaba?? bir de sıradaki bat 16 nisan,29 günde bir oluyorum...adetim biter bitmez ovülasyon testine başlasam daha sağlam olur değil mi? lütfen cevap verin :KK43:

arkadaşlar geçen ay ilk kez ovülasyon testi kullandım.. laboquick marka ovülasyon testi kullandım ama iki net çizgiyi yakalayamadım...ikinci çizgiyi ilkinden daha hafif açık renkte yakalayabildim...gene de umudum vardı belki hamileyimdir diye ama adet oldum :KK43:
adetlerim düzenlidir ama gene ovülasyon testi kullanmak istiyorum aranızda kullanıp bir markadan memnun kalan tavsiye edebilecek olan var mı acaba?? bir de sıradaki bat 16 nisan,29 günde bir oluyorum...adetim biter bitmez ovülasyon testine başlasam daha sağlam olur değil mi? lütfen cevap verin :KK43:

bende geçen ay aynı markayı kullandım..2 saat önceden sıvı almayı kestim öğlen 15.00 da yaptım hergün..benimde hiç ikinci çizgi aynı koyulukta çıkmadı...ama sadece 18. gün önceki günlerden daha koyuydu...17 ve 19u değerlendirdik..
evet biter bitmez başla belki erken oluyodur yumurtlaman..

bende geçen ay aynı markayı kullandım..2 saat önceden sıvı almayı kestim öğlen 15.00 da yaptım hergün..benimde hiç ikinci çizgi aynı koyulukta çıkmadı...ama sadece 18. gün önceki günlerden daha koyuydu...17 ve 19u değerlendirdik..
evet biter bitmez başla belki erken oluyodur yumurtlaman..

bende aynı marka ile geçen ay yaptım sıvı alımını kesmeden. akşam 22de yaptım hergün. yakalayamadım . bu ay sıvı alımını 4 saat önceden keserek yaptım akşam 21 ve oğlen 14de. yakaladım. zaten şiddetli bel ve kasık ağrısından anlarım ben yumurtlama zamanımı. ağrının çok yoğun olduğu saatlerde iki çizgi aynı renk net çıktı.

hayırlısı bakalım.

Bende bu ay kullandim ama silik cift cizgi gordum gunu tutturamadim doktorum dun bi ay adetten hemen sonra yaparsan tecrube olur hangi gun yumurtladigini ogrenirsin dedi ben duzenli kullanmadim bazen iki gunde bir bazende hergun yaptim burda 10tanesi 36€ o yuzden hergun yapamadim ama artik gunu daha iyi biliyorum bide doktorumun soyledigi gunle telime indirdigim program gunleri birbirini tuttu ona bakiyorum aetik ondada yaziyor

Bende bu ay kullandim ama silik cift cizgi gordum gunu tutturamadim doktorum dun bi ay adetten hemen sonra yaparsan tecrube olur hangi gun yumurtladigini ogrenirsin dedi ben duzenli kullanmadim bazen iki gunde bir bazende hergun yaptim burda 10tanesi 36€ o yuzden hergun yapamadim ama artik gunu daha iyi biliyorum bide doktorumun soyledigi gunle telime indirdigim program gunleri birbirini tuttu ona bakiyorum aetik ondada yaziyor

evet regl düzenli olan kişilerde o cep teldeki program tutuyor. ben programı test ile doğruladım canım.

evet regl düzenli olan kişilerde o cep teldeki program tutuyor. ben programı test ile doğruladım canım.

Ben netten bi cok sitede hesapladim adetlerim 35.34.33 gunde bir oldugu icin hesap dogru cikmiyordu her sitede farkli ciktigida oldu ama bu programda son 3ayin tarihlerini girip hesaplayabiliyorum boylece dogru cikiyor hayirlisi ins bu ay o gunlere dikkat ettim ama ins bu ay bebegimiz olur :)

Laboquick ovulasyon testi kullanan var mi. Benim testler hatali galiba. Cizgilerin yarisi cikiyor. Ogleden sonra yine test yapicam eklerim. Ama hic boyle cikan bi test gormedim :) :) :)

Bisey sormak istiyorum ben testi yaptim 2 gün net 2 çizgi cikti 3. Gun sadece c de cikti 4. Gün t de yine silik cikti ben anlamadim sivi aliminada dikkat ettim böyle oluyo mu???yardim lütfeeeen yumurtladiktan snra biranda lh dalgisi kesiliyomu yaniii😐

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım bana da aynı şey omuştu..3 gün üst üste koyu çıktı sonraki gün silikleşti

Canım çok sağol cevabın için.Dün 4. günümdü dahada koyu çıktı.Anlamadımki,ilk kez böyle oldu.Geçen ay 2 gün koyu çıkıp silikleşmişti ama bu ay 4 gün koyu çıktı.Bugün 5. günüm henüz test yapmadım,saat4 civarı yapıyorum.Bakalım bugün ne çıkacak:44:

Tarihlerinde bi sorun yok. Ama bi kac kutu oyle cikti. Az once yeni kutudan bitane cikarip yaptim bu iyi cikti iki pozitifte kopkoyu. Dunde öyleydi ama testte bi anormallik vardi. Senle aramizda yine 3 gun var sanirim

X