Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Merhaba kızlar ben 14 subatta regl oldum ovulayon testi aldim ve kopkoyu cizgiyi 9 martta gorduk tabi hemen degerlendirdik ve hala regl olmadim ne zaman olmam gerek

Eki Görüntüle 1032627 Eki Görüntüle 1032627 arkadaşlar lütfen bana da yardım edinn ... bunlar da benim ovulasyon testlerim.. beklemek çok zor gerçekten.. beklentilerimiz ve sıkıntılarımız ortak olunca kendimi hergün buraya atıyorm testlerimi yorumlar mısınız lütfenn.. 1 haftalık yaptım.. yıldızlı olanlar birlikte olduğumuz günler ..14. günün gecesi cift çizgiyi gördum.. 15. ve 16. günler sabaha karşı birlikte olduk.. zamanlama nasıl acaba.. bu arada silikte olsa hala t çizgisi çıkıyorr. teste devam edeyim mi.. adetim 28 günde 1 gelıyor..

Canlarım günaydın hepinize.Bugün regl günüm ama 3 gün öncesinden itibaren ara ara pembe-kahverengi lekelenmeler görmüştüm.Dün akşam ( herne kadar saçma uydurulmuş bir yöntem olsada, deneyenler var diye yaptım) ovülasyon testiyle bir denemek istedim ve 2 çizgide kopkoyuydu.Sabahi zor ettim.Zaten sürekli pıt pıt kramplar giriyo karnıma.Sabah erkenden Laboquick erken gebelik testini yaptım.Resimde gördüğünüz gibi çok açık 2.çizgi çıktı.Emin olamadım.Yorumlarmısınız lütfen? Bu arada pztesiye randevu alabildim.Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.
Eki Görüntüle 1032689

Canim bende dun bu erken gebelik testi hakkinda konusuyordum. Silik bile olsa cizgi varsa eger hamilesin demektir. Kagidindada oyle yaziyor zaten.ama kanamalarin varsa dikkat et dinlenmeye calis. Ne olur ne olmaz riske atma kendini.

Canim bende dun bu erken gebelik testi hakkinda konusuyordum. Silik bile olsa cizgi varsa eger hamilesin demektir. Kagidindada oyle yaziyor zaten.ama kanamalarin varsa dikkat et dinlenmeye calis. Ne olur ne olmaz riske atma kendini.

Ay cnım çok sağol. Çalışıyorum bide her gun 20 dk toplam yol yuruyorum.Bir sakıncası olmaz sanırım ama o lekelenmeler bana yerleşme kanaması gbi geldi.Dün kesildi.Pztesiyi iple çekiyorum,kan testi için ve riskli bir durum varsa öğrenmiş olurum. İnşallah vardır bebeğim.

Resimleri goremedim ama cift cizgiden hemen sonra iliski olduysa tutma ihtimali daha yuksek. Ben gecen ay hem cizgiden once hemde sonra ihmal etmeden yapmama ragmen tutmadi. Birazda allaha kalmış canim.o ol derse olur.

Bende umutlandirmak istemem ama var gibi gorunuyor canım. Cok sevindim senin adina :) dedigin gibi kahverengi lekelerde yerlesme kanamasının da habercididir belki :)

Resimleri goremedim ama cift cizgiden hemen sonra iliski olduysa tutma ihtimali daha yuksek. Ben gecen ay hem cizgiden once hemde sonra ihmal etmeden yapmama ragmen tutmadi. Birazda allaha kalmış canim.o ol derse olur.
Çok teşekkür ederim :) cevap gelince yazdıklarına cok mutlu oluyo insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…