Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Tatlım öncelikle bebek ya da bu mantar probleminle ilgili dr a gittin mi? İlaç tedavisinin yanında bu soğan kürünü de deneyebilirsin. Gebeliğe de bir zararı olmadığını söylüyor Saraçoğlu. Gebelik öğrenildiğinde bırakın diyor.. Benim de geçen aydan 3 cm lik bir kist vardı sağ yumurtalığımda. Doktor doğum kontrol hapı vermişti eritmek için ama ben içmeyip soğan kürünü denedim.. Bakalım eğer adet olursam 3. günü gidince anlayacağım işe yarayıp yaramadığını..
Kist konusuna gelince bilemiyorum ki canım.. Diyorum ya aynı şey benim başıma geldi geçen ay..

nasıl yani her gün iki çizginde aynı koyulukta mı çıkıyo???

Yok ta ben bu çizgileri karıştırıyorum tamm koyu oldu derken silikleşti ama internetten ovulasyon tarihine bakıyorum ayın 13 ünü gösteriyor ovulasyon testi 11 inde koyuydu bende kayışlar yanmak üzere Doktor bişey yok diyor 1 yılı aştı bekleyeli bekledikçe deliriyorum ( kısmet ama ne diyeceksin Rabbim gönlümüze göre versin...

bbebk için çok kapsamlı gitmedim canım.sadece hormon tahlili yapıldı dktor hormonlarımın yumurta çatlamasının normal olduğunu falan söyledi o kadar.mantar içinde gittim bi kaç sefer.fitil kullandım onun için,ama sonrasnda yine oldu.geçiremedim bi türlü...benim de bazen kist oluyo ama adetle atılıyo...acaba gene mi kist oldu ki,oturduğum yerde de doğru düzgün doktor yok ki gidip muayene olsam....yumurtanın çatlamasından sonra hamilelik kaçıncı günde kan tahllilinde çıkar ki

sen bi de beni görseydinn bu ay ilk defa ovülasyon kullandım yumrtam tam adetin 26.gün çatladı..ya buna ne demeli nasip ya herşey..Rabbim ol deyince olacak ama işte o zamana kadar sabretmemiz lazım

sen bi de beni görseydinn bu ay ilk defa ovülasyon kullandım yumrtam tam adetin 26.gün çatladı..ya buna ne demeli nasip ya herşey..Rabbim ol deyince olacak ama işte o zamana kadar sabretmemiz lazım

Cift cizgiyi gordukten sonra kac gun birlikte olmak gerekio cok onemli bnm.icin bilgisi olan yardim edebilir mi

26. Gün ha!! Kaç günde bir adet görüyorsun benim 29-28

benim normalde 28-29 günde oluyodum..geçtiğimiz ay beş gün önceden geldi..ona göre simdi adet olmam lazımdı ama bi önceki aya göre olacam galiba..öyle olunca da normal oluyo o zmanda çatlaması sanırım...gerçi ne zman hamilelik düşümeye başladık o zmandan beri düzensizleştti benim adet

Cift cizgiyi gordukten sonra kac gun birlikte olmak gerekio cok onemli bnm.icin bilgisi olan yardim edebilir mi

canım bende bu ya ilk defa kullandım ama ben şöyle yaptım; ikiside aynı kouyulukta çift çizgiyi gördüğüm gün ve sonra silikleştiği gün çalışma yaptım..gerçi benim içitf çizgi iki gün çıktı.öyle olunca ben ard arda üç gün çalıştım..çift çizgi olduğu zamn çatlamaya hazır oluyo,ertesi gün silik çıktığında da çatlama gerçeklşmiş oluyomuşş

Bndede aynisi oldu ya iki gun cift cizgi cikti cuma ve cumartesi ama biz spermler iki gun yasio diye cuma ve pazar birlikte olduk bugun yaptim tek cizgi galiba artik catladi gerek var mi sence devam etmeye

14 gün sonra canım. O da adet gününe denk gelir. Adetin gelmezse test yaptırırsın kesinleşir.

Bu arada geçen ay ben de 26. günü testte hafif bi koyulaşma görmüştüm, çatladı sandım aynen. Meğer kist oluşmuş.. Bende de olur ara ara , adetle atılır aynen.

Bndede aynisi oldu ya iki gun cift cizgi cikti cuma ve cumartesi ama biz spermler iki gun yasio diye cuma ve pazar birlikte olduk bugun yaptim tek cizgi galiba artik catladi gerek var mi sence devam etmeye

silikleştiyse çatlamış demekki..ben çift çizgiyi yakalayıp ardından da silik çizgiyi gördükten sonra yapmadım testi.zatende testim bitmişşti...bi tane kaldı onuda adet zamanına yakın kullanacam.forumda yazılanlardan yola çıkaraktann eger gebelik varsa baya bi koyu çıkıyomuş.

o zaman bu ayın 17 sine kadar adet olmazsamm hemen kan testi yaptıracam Allahın izniyle..ayy inşallah bu sefer pozitifi görürüm yaa..Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda hayırlısından nasip etsin...hadi yaa çatlamayıp kist falan olursa da mı koyu çıkabiliyo demekki..

kızlar boran333 ü mekak ettim haber heberi olan varmı ..şimdi ovulasyon testiyle hamile kalmak isteyenler çok yorum yapmış kimi çift çizgi görünce olsun diyor kimi çift çizgi görünce yumurtlamaya daha var gerek yok yazmış bu herkeste farklı kimi kadınlar piki yakalayınca hemen yumurta salınır kiminde biraz daha geç olur o öyle yapmış bu böyle yapmış diyerek deneme yapmayın ben 2 ay kullandım ovulasyon testini ve 2 ayda farklı sonuçlar aldım 27.28 gün adet döngüm çok nadir 29 olurum geçen ay 14.gün pik yaptı bende okuduğum yorumlara bakarak yarın çatlar dedim ve 15.gün ikisi eşit olunca tek deneme yaptım tutmadı meğerse pik yaptığı gece çatlamış ee 2.ay tekrar test aldım 14.gün doktorum vajinal ultrasonla çatlamak üzere dedi ilişki önerdi eve geldim test negatif ama ilşki oldu 15.gün baktım pik yapmış birdaha deneme 16.gün bir test daha yine pozitif bir deneme daha sonraki gün az silikleşti ve aradan geçen 14 gün sonra hamile olduğumu öğrendim eğer cinsiyet için uğraşmıyorsanız ki kimileri bu testi( ki ben dahil erkek bebek için denemiştim .)bu ne demek oluyor piki yakaladığınızdada hemen çatlama olabiliyor pikten 10 saat sonra diyen doktorlar var sitelerde neyse herkesin farklı yani pikten 3 gün sonra çatlayanda oluyor yani size tavsiyem piki yakalayınca ilişki olması gerisi sizin hür iradeniz ve düşünceniz yüzlerce sayfa da bu soruların yanıtı bir türlü alınmamış ve bence de bulunamıyacak pikten öncemi...pikten sonramı ....

burdayım tatlım,bugün yeniden kan verdim,bekliyorum saat 3te alıcam sonucu,dua edin nolur kulun kula duası çok makbul olur derler

buarada kızlar hani deniliyorya hamileysen ovu.testindede adet gününde yada 1 gün öncesi iki çizgide kopkoyu diye,ben denedim ama yok öyle bişe,biri koyu diyeri açık çıktı

buarada kızlar hani deniliyorya hamileysen ovu.testindede adet gününde yada 1 gün öncesi iki çizgide kopkoyu diye,ben denedim ama yok öyle bişe,biri koyu diyeri açık çıktı

Allah sabır versin kardeşim umarım bebişinde çok sağlıklıdır takipteyim seni testlerinde iyi çıkar inşallah güzel haberlerinle

desene o zaman o da yalan...forumda bi çok kişi o şekilde öğrenmiş,öyle olunca bende ona güveniyordumm,,en garantisi kan testii desene...canım inşallah seninde değerin yükselir,inşallah bugün iki üç katına çıkmış olur..dua edecem senin için

evet canım kan en garantisi yada idrar testi alacaksın,ben adetten 1 gün önce normal test yaptım ama ışıkta zor görünüyordu 30dk.sonra oda,dualarınız için sagolun allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…