Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım inş. yükselir Allahım korur bebeğini inş. bişeycik olmaz sıkma canını

Dur bakalım moralini bozma hemen.. Güzel haberlerle gel yarın canımm:))

inşallah arkadaşlar allahım yavrumu esirger saglıkla kucagıma almamı nasip eder,sabah verdim kanı saat 10.30 da alıcam sonucu,yaradanım cümleye hayırlı saglıklı bişekilde tattırsın bu duyguyu,

bakın tatlılar,adet düzensiligi yaşayanlar hatta sorunu dahi olmayanlar bebiş isteyenler,HAYT TOHUMU VE ADA ÇAYI ALIN VE ADETİNİZİN 2.GÜNÜ 1 ER KUPA İÇMEYE BAŞLAYIN TAKİ ADETİNİZİN 12.GÜNÜNE KADAR DEVAM EDİP BIRAKIN DİYER AY TEKRAR BAŞLAYIN,HAYT TOHUMUNU Bİ KUPA KAYNAMIŞ SUYA 1 ÇAY KAŞIGI KOYUN 15DK.DEMLEYİN ILIK İÇİN,ADAÇAYINI DAL OLANLARDAN ALIN Bİ KUPA KAYNAMIŞ SUYA BİRAZ ATIN 5DK.DEMLEYİP SICAKKEN İÇİN,ALLAHIN İZNİYLE SİZİN İÇİN HAYIRLARA VESİLE OLACAK İNŞALLAH

Kızlar benim adetim biteli tam 1 hafta oldu en sonunda bende ovulasyon testini kullanmaya başladım bi sorum olacak testi sabahlarımı yapsam yoksa öğlenmi yapsam ?

G.gidiyordan 20 adet ovulasyon+2 adet erken gebelik testi aldim.bu ay 2 aydir kullaniyorum, gecen ay yakaladim ama tutmadi, bu ayda 1 hafta once cift cizgi gordum fakat tam koyu diil, birde dun baktim yine ayni cizgi.anlam veremedim 2 keremi yumurtladim bide silik cizgi hala devam ediyor adetime 6 gun var

hayatım adetlerin düzenlimi beklenen yum.günü dönemi gördün pozitifi bazı kişilerde çok koyu olmadan da yumurtluyo olabilirsin adetine yakın silik çıkmasındada doktora sormuştum yumurtlamadan sonrada devam edebilirmiş lh hormonu sen bir hafta önce çift çizgi gördüğünü söylüyorsun deneme oldumu canım o zaman akıntı durumun ne alemde bende şu an hamileyim 4+5 günlül ovulasyon testiyle kaldım geçen ay benimde 3.4 gün hep pozitif çıktı 15.ve 16.gün yoğun pozitif ti böyle şeyler olabiliyor malesef

Kızlar benim adetim biteli tam 1 hafta oldu en sonunda bende ovulasyon testini kullanmaya başladım bi sorum olacak testi sabahlarımı yapsam yoksa öğlenmi yapsam ?

öğlenleri yap sabah negatif çıkarsa sonra akşam üstü pozitif çıkabiliyor ben hep öğlen 14.30 gibi yaptım ve pikleri yakaladım lh hormonu sabah saatlerinde başlıyor akşama kadar yükseliyor ama hergün aynı saatte yap sıvı tüketme idrarını tut aldığın testte yazıyordur zaten kaç saat su içmemen gerektiği......

evet sonuçlarını yazsana bir ultrasonla bakmadımı kaç gün geciktin canım sen

son adet 5 şubat,4 marttaki sonucum 31, 7 marttaki 87, 8 mart 103,bugün yani 10 mart 143 çıktı canım,ult.baksada daha çok yeni gözükmezki,dr.bugünki degerin 160 larda olması gerektini söyledi

son adet 5 şubat,4 marttaki sonucum 31, 7 marttaki 87, 8 mart 103,bugün yani 10 mart 143 çıktı canım,ult.baksada daha çok yeni gözükmezki,dr.bugünki degerin 160 larda olması gerektini söyledi

canım benim de sat4 şubat 4 martta sonucum 101.9 hamilesin dedi tekrar test yapalım çok yeni dedi 6 mart sonucum 281.8 çıktı iki kat arttı yani senin kini anlamadım canım ya amakimilerinde yavaş ilerliyormuş bekle bakalım inşallah dış gebelik değildir

seninki gayet güzel maaşallah

Sağol cnm çok güzel bilgilendirdin bende 14:30 gibi yapim sanırım 2 saat kadar su içmemek lazım mış ona dikkat edicem :26:
Aldığım testte yazıyorsa sizlere sorayım dedim iyikide sormuşum

Allah büyük cnm üzülme sen bi bakmışsın sonucun tavan yapmış üzme sen tatlı canını hamileliğin tadını çıkar allahın izniyle bişi olmaz

Nurcum ben de bu ay soğan suyu yaptım ilk 15 i bitirdim 5 gün aradayım şu anda. Gerçekten de akıntımı artırdı benim. Bi de geçenlerde Saraçoğlu'nu dinledim, iç çamaşırlarınızı öyle 90 derecede falan yıkamakla olmaz , tencerede fokur fokur kaynatacaksınız, anca bu şekilde arınır o mantarlar, 90 derecede yıkadığınızda hiçbir faydası olmuyor, çamaşırı giydiğiniz an mantarı tekrar vücudunuza alıyorsunuz dedi.. Bir de böyle dene istersen canım.

moralim çok bozuk kan sonucum yavaş ilerliyormuş dr.dış gebelik olabilir dedi

Hay allah.. Niye böyle oldu ki ya.. Dur bakalım hemen kötüye odaklanmayalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…