Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Mrb arkadaşlar dun aksam ovulasyon testi yaptım 1i cok netti digeri de vardi ama cok kirmizi olmadi koyulasti ama cok fazla degil bugun ogleden sonra 3 gibi yaptim biri koyu digeri silikti aksama tekrarliycam bakalim ne olcak yarın doktora gidicem prolaktin bakilcak umarim düşmüştür. Ne zamana kadar bu testi surdurmem gerek ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Bnde cumartesi gunu asilama yaptrdm pazar gunundn itibaren owulasyn testi yapmaya basladm her defasindada t cizgisi c ye gore cok koyu cikti.bu arada aranza yeni katldm

canım ovulasyon testinde gebelik belli olur sanma sakın,ben 5 haftalık gebeyim allahıma şükür sırf denemek için ovu.yaptım ama t çizgisi silikti,hani hamileyken koyu çıkardı derlerdi,yani yok öyle bişey

canım ovulasyon testinde gebelik belli olur sanma sakın,ben 5 haftalık gebeyim allahıma şükür sırf denemek için ovu.yaptım ama t çizgisi silikti,hani hamileyken koyu çıkardı derlerdi,yani yok öyle bişey

Biliyorum bnm esim genel cerrah asilamami arkadasi yapti.bnm kastetmek istedgm ovulssyon testinde cikan pozitif sonuc yumurtlama oldugunu gosteriyo demekti.zatn idrarla gebelik testi bile yapsam.pozitif cikar sonuc catlatma ignesnden dolayi hamilelign hayirli olsun...

Ben T silikleşti bıraktım bekliyorum artık umarım tuttur muşuzduur bu arada prolaktinle 6 ay savaştım ilaç kullanmamak için o göğüs ağrılarını anlatamam ama İbrahim saraç oğluna denk geldim birgün ve testere dişli aslan pençesi önerdi sdc 1 ay kullandım düzenlide kullanmadım ha! 16 ya düştü ısrarla öneriyorum kesinlikle kullanmalısın

Sagol tatlim umarim o çizgileri gebelik testinde görmeyi nasip etsin allahim. O kuru bende duydum ama yarın sonuclara bakayım duzelme yoksa zaten baslarim bana dr.um ilaci bir hafta arayla kullan dedi 2tane vardı birini ayin birinde digerini ise sekizinde kullandim sen nasil ictin

Ben doktor ilç yazdı ama hiç kullanmadım yemekten 1 sa sonra 1 bardak çok yüksekse günde 3 kere yap ya da aldığında aktara sor canım o sana da söyler umarım düşmüştür gerek bile kalmaz ama düşmediyse tekrar söylüyorum ısrarla kullanmalısın :)

Ben doktor ilç yazdı ama hiç kullanmadım yemekten 1 sa sonra 1 bardak çok yüksekse günde 3 kere yap ya da aldığında aktara sor canım o sana da söyler. umarım düşmüştür gerek bile kalmaz ama düşmediyse tekrar söylüyorum ısrarla kullanmalısın :)

allah razı olsun bacım ama hala bi netlik kazanamadık allahım sonumu hayreylesin inşallah iyi haberler alırım

Bebişin sana sıkı sıkı tutunsun canımm, duam seninle..

Canım 16 da hala yüksek bir değer yalnız. Bence ilacını kullanmalısın. Ben de zamanında ilaçla düşürmüştüm, kullandığım gibi 2-3 gün içinde düştü ve hamile kaldım kolaylıkla. Bence doktorunun dediklerine uy, sen yine iç bitkisel kürlerini. Zaten Saraçoğlu da aynı şeyi söylüyor. Verdiğim kürler ilaç tedavisinin yanında destekleyici tedavi olarak kullanın diye..

hıımmm anladım bende sandımki aşılama yaptırdım ovu.testi pozitif acaba gebemiyim diyosun sanmıştım,çünki burada biçiok kişi ovu.gebeligide gösterdigini düşünüyorda

amin sagolun

Tedavi olacam diye o kadar hormon alıyoruz ki ilaçtan nasıl kaçarım diye düşünüyorum kaç a düştü de hamile kaldın peki hatırlıyor mısın

Mesela eğilip kalkma ağır kaldırma ayaklarını kaldır gibi mi? Kızma nolur bilmediğimden merakım dan

Tedavi olacam diye o kadar hormon alıyoruz ki ilaçtan nasıl kaçarım diye düşünüyorum kaç a düştü de hamile kaldın peki hatırlıyor mısın

Canım, bakıldığında 28 di. Dostinex isimli bir ilaç verdi doktorum. 1 hafta arayla 2 hap içtim, 15 gün sonra baktığında 1,3 tü. Geçenlerde yine baktırdım prolaktinime .. 1,7. Normal dedi doktor.
Yani lütfen doktorunuzun talimatlarına uyun.. Verilen ilacı kesip de bilimsel olarak faydası kanıtlanmamış hiçbir küre itimat etmeyin.. İçecekseniz de ilacın yanında bitkisel destek olarak tüketin..

kızlar bir şey soracağım.. ben adetlerim 28 günde bir olur çok nadir bir iki gün atar en fazla...hani olduğum saat aralığı bile çoğu zaman aynıdır...bu ay korunmayı bıraktık ve netten idrarla yapılan ovülasyon kiti aldım adetimin 11.gün başladım yapmaya ve günde ik defa yaptım 4 saat önce sıvı alımını kestim.. 15.güne kadar net tek çizgi çıktı. 15-16-17 günler daha silik ikinci çizgi çıktı....ama ikinci çizgi ilk çizgi kadar koyu hiç çıkmadı daha önce böyle olan , neden böyle olur bilen var mı? :44:

Canım 59 lardan 16 ya düştü benim senin yüksek değerin bile iyiymiş benim için. Arkadaş ben ilaç ı bırakın demedim denedim gayet iyi sonuç aldım kesinlikle sizde kullanın dedim ilaç yanında hiç bir zararı olmayan bitkisel kür tercih e bırakılır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…