Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

$1912513_10151675364497325_1729407930_n.jpg

kızlar + koyduklarımda ılıskı oldu ama pek bir fikrim olmadıgından koyuyrum sizce durum nedir ? pek anlayamıyorum bu cızgıler aynı gibi gelıyor

Kızlar bugün 11. Günüm dün T de koyuluk gördüm tamam dedim yarın tam koyu olacak derken bugün silik bir T gördüm dün sabah birlikte olduk bugün de olursam geç kalmış olur muyum şans var mı sizce?? Dün de bugün de 17.30 ta birde bugün hiç su içmeden 22 de yaptım testimi

Kızlar bugün 11. Günüm dün T de koyuluk gördüm tamam dedim yarın tam koyu olacak derken bugün silik bir T gördüm dün sabah birlikte olduk bugün de olursam geç kalmış olur muyum şans var mı sizce?? Dün de bugün de 17.30 ta birde bugün hiç su içmeden 22 de yaptım testimi

Canım, testinin en koyu olduğu gün birliktelik olmuş, testte yazdığına göre : 24-48 saat içinde ovulasyon olacak diyor, yani bugün bence mutlaka yapmalısın! Zaten bu siteden okuduğum kadarıyla silikleştiğinde yumurtan çatlıyormuş:) Bence şansın devamm ediyoorr:))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Arkadaslarr maydanoz kürünü duydunuz hic acaba ??? Bende bu siteden ogrenmistim Buharına oturuyorlarmis galiba kanalları acmada faydası var.. deneyen var mi acaba? ??

Arkadaslarr maydanoz kürünü duydunuz hic acaba ??? Bende bu siteden ogrenmistim Buharına oturuyorlarmis galiba kanalları acmada faydası var.. deneyen var mi acaba? ??

Ewet duymuştum bi litre sut ile bi demet maydonozu kaynatip hari biraz geçince üstüne oturuyormusun temuzliyormus akinti falan kalmiyormus dayanabildifin kadar soguyana kadar oturcakmisin

ayy çok sevindim tatlım Allahım sağlıklı sıhhatli dünyaya getirmek nasip etsin inş.

bende çok mutluyum ama biraz korkuyorum dünki kan degerim 103 çıktı dr.biraz yavaş yükselişte dedi,ama birdende yükselme şansı var dedi,düşük riskimin oldugunu söyledi,yarın yine kana bakılacak dua edinde çok çok çok yükselmiş olsun

bende çok mutluyum ama biraz korkuyorum dünki kan degerim 103 çıktı dr.biraz yavaş yükselişte dedi,ama birdende yükselme şansı var dedi,düşük riskimin oldugunu söyledi,yarın yine kana bakılacak dua edinde çok çok çok yükselmiş olsun

canım inş. yükselir Allahım korur bebeğini inş. bişeycik olmaz sıkma canını

kızlar ben anlamadım bu işten gene eklıyorum yorumlarınızı beklıyorum + koyduklarımda ılıskı oldu ama ne oclak bilmıyorum hayırlısı olsun

Dur bakalım moralini bozma hemen.. Güzel haberlerle gel yarın canımm:))

Canim ben 5gundur yapiyorum hep cift cizgi var onemli olan iki cizgi inde koyu olmasiymis benimkiler ikiside silik ins gec kalmamisimdir bi program indirdim orda iki gun sonra ovulasyon gunum oldugu yaziyor ins oyledir

hmm geçmiş olsun canım benim smearda çıkmıştı fitil kullandım geçmişti ama şimdi yine oldu iltihap için ne yapıyorsun canım

ben iki üç sefer fitil kullandım yine oldu yine oldu..:KK50::KK50: bu ay soğan suyu içtim..henüz bi etkisini göremedim.kimisi soğan suyu içerken aferdisiniz ama şarıl şarıl iltihabın söktüğünü yazmış ama bende öyle olmadı.akıntım her zamanki gibiydi.bilmiyorum bi kaç ay soğan suyu yapsam sonuç nasıl olur?
ve iltihap hamilelik şansını baya bi düşürüyo..spermleri öldürüyo

Bende nihayet adetimin 22 gunund3 bu gecmi yumurtuyorum anlamina gelir dun aksam oldu bu aksamda ilmasi getekirmi ayyy cok heyecanlandim:KK66:)))

ben iki üç sefer fitil kullandım yine oldu yine oldu..:KK50::KK50: bu ay soğan suyu içtim..henüz bi etkisini göremedim.kimisi soğan suyu içerken aferdisiniz ama şarıl şarıl iltihabın söktüğünü yazmış ama bende öyle olmadı.akıntım her zamanki gibiydi.bilmiyorum bi kaç ay soğan suyu yapsam sonuç nasıl olur?
ve iltihap hamilelik şansını baya bi düşürüyo..spermleri öldürüyo
canım bendede var ayn ı sorun ben ilaç kullanmadan önce soğan kürünü kullanıyım dedim kullaancam inşallah ama birde civanperçemi aldım faydası olur die şu sitedekini okusana

http://www.civanpercemi.gen.tr/

X