Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

ayyyyy hayırlı olsunnn bencede hamilesinnnn

slm canım:)valla her topikten medet umunca karşılaşmamızda normal canım:) aynen stresten belim kasıklarım bacaklarımın ağrısı yeni yeni geçti.Ovülasyon testlerine daha başlamadım canım,5 mrtta başlıcam,akşamları saat 8 de yapmayı düşünüyorum sabit.o saatte işten geliyorum.Çapa tıp Infertilite den randevu almaya çalışıyorum ama çok yoğun bir türlü sıra gelmiyor.Rahim filmini özelde anestezili çektircem sanıyorum,çünkü muayeneye dayanamıyorum ben( sen istanbuldamısın, nezamandır istiyodun çocuk?

Insallah canim cok sagol. Kan testi yapinca bizide bilgilendir meraktayiz. Hamile haberi duymak mutlu ediyor bizi.

canım hayırlı olsun allah kucağına almayı nasip etsin işşallah.Hamilesin bir kaç güne daha koyu çıkar çizgi.En son ay nasıl denedin canım paylaşırmısın ovulasyon günümü sonrasımı?tşkler şimdiden

inşallah sonuç beklediğin gibi olur cnm.[/QUOTE]

Amin canım inşaAllah.İnşaAllah bu ay hepimiz hamile kalırız :)

2. çizgiyi net gördüm canım :) Gerçi ben idrar testlerine pek güvenmiyorum çünkü benim her ay çift çizgim çıkıyor neredeyse.Daha ne duruyorsun koş kan testine Sorarlarsa 10 gün gecikti dersin,nereden bilecekler adet gününü :)

Canıms ilikse gözünaydın:))) benmde xok silikti zor görünüyodu gittim dr a bhcgm 30 cıktı.1-2 günso nraya randevu al kadın doğum muayenesi için.hayırlısı olsun.araclardan yapılıyor cnm üst kısımda hamilelik takvimi diye yazar

teşekkürler canım amin bir de kanda çıksın o zaman iyice rahatlayacağım .. adetim bittikten sonra hemen hemen gün aşırı ilişki oldu
ovülasyon gününü ve ertesi günü 2 günü de değerlendirdim sonra zaten ben grip olunca bir daha ilişki olamadı.ve tek yaptığım sabaha kadar kalkmadım

hadi ya anladım canım şu an iş yerindeyim iş çıkışı hemen gideyim o zaman sizce özel hastane mi sağlık ocağı mı peki

anladım canım çok sağol darısı başmıza
merak etme silikte olsa çıktıysa hamilesindir : )

hadi ya anladım canım şu an iş yerindeyim iş çıkışı hemen gideyim o zaman sizce özel hastane mi sağlık ocağı mı peki

Canım yaşadığım yerdeki sağlık ocağı test sonucunu 2 gün sonra veriyor,sizin ordaki ne zaman veriyor sor istersen.Özelde 2 saat sonra çıkıyor sonuç.Ben özelde yaptırıyorum bu yüzden.

offf hamileleri gördükçe heyecanım arttı benimde BAT 07 mart işşallah çift çizgiyi görmek kısmet olur .biz yumurtlama gününün bir gün öncesi geceyi ve ertesi sabahı değerlendirdik işşallah tutturmuşuzdur

Canım ben çocuk isteyeli eylülden beri adım adım zaman geçti. Benim başka bir rahatsızlığımdan dolayı ilaç kullanıyordum onu bıraktım vs. Ama deneyeli bu 2. Ayımız.
Ben sadece genel kontollerime filan gittim jinekoloğa. Herşey yolunda dedi.
Evet istanbul dayım bende.
Bu ay soğan kürü denedim kendime göre. Birde dün ovülasyon testine başladım. Silik çıktı. Daha yumurtladığımı sanmıyorum.
2 gün sonra filan belli olur çizgi diye düşünüyorum.bende akşam mı yapayım ne dersin?
Birde su çok içmeyip 4 saat idrara çıkmamış olacakmışız diye okumuştum. 4 saat çok değil mi?.
Öpüyorum seni:))

Arkadaşlar bir sorum olacak: benim adetimin bugün 12. Günü,adetim 6 gün sürdü, adetim bitmesine rağmen hala hafif kırmızı renkli akıntım oluyor, geçen ay böyle olmamıştı, aranızda böyle olan var mı? Ayrıca sizce sebebi ne olbilir??Akıntı bazen koyu kahve rengi oluyor ( ne olabilir ki nedeni(

kızlar merhaba. benim sat 13 şubat. 29-30 günde bir adet oluyorum. ovulasyon testim şimdi geldi. acaba bugün başlamalı mıyım? yoksa yumurtlama günümü kaçırdım mı sizce önümüzdeki ay mı başlayayım yapmaya. off kafam çok karışık.

bence önümüzdeki ay başla, bu ay da 2 günde bir birliktelik olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…