Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Arkadaşlar bir sorum olacak: benim adetimin bugün 12. Günü,adetim 6 gün sürdü, adetim bitmesine rağmen hala hafif kırmızı renkli akıntım oluyor, geçen ay böyle olmamıştı, aranızda böyle olan var mı? Ayrıca sizce sebebi ne olbilir??Akıntı bazen koyu kahve rengi oluyor :KK43:( ne olabilir ki nedeni:KK43:(

bazen benim de olur öyle. dikkat ettim adetim bittikten hemen sonra ilişkiye girince bi kaç gün öyle kahverengi akıntım oluyo temizlenmiyo hiç.

Canım ben çocuk isteyeli eylülden beri adım adım zaman geçti. Benim başka bir rahatsızlığımdan dolayı ilaç kullanıyordum onu bıraktım vs. Ama deneyeli bu 2. Ayımız.
Ben sadece genel kontollerime filan gittim jinekoloğa. Herşey yolunda dedi.
Evet istanbul dayım bende.
Bu ay soğan kürü denedim kendime göre. Birde dün ovülasyon testine başladım. Silik çıktı. Daha yumurtladığımı sanmıyorum.
2 gün sonra filan belli olur çizgi diye düşünüyorum.bende akşam mı yapayım ne dersin?
Birde su çok içmeyip 4 saat idrara çıkmamış olacakmışız diye okumuştum. 4 saat çok değil mi?.
Öpüyorum seni:))

Sende istanbuldaysan,bence bizim tek derdimiz metropol stresi,büyük şehirlerde yaşayanlarda oluyor bu:)) Ay bu soğan kürü çok berbat yaaa,ben hiç içemedim:KK43:Sen içebiliyorsan ne mutlu.Teste erken başlamışsın sen canm, ben 3 martta başlıcam.Eğer çalışmıyorsan sabah 10 veya akşam 6da yapmanı öneririm.Benim su içme alışkanlıgım pek oturmadıgından malesef, 4 saat dayanırım ki sende dayanırsın,bişey olmaz.Ayrıca 4 saat fazla, ben 2-3 diye biliyorum.Kullanım kılavuzunu hatırlamıyorum.Ben laboquick aldım. :13:

kızlar testlerimi yorumlarmısınız??şimdi benim yum. günüm dün yani 18. gün mü olmuş oluyo en koyu o gün çıkmıştı..öncekileri koymuyorum çünkü onlarda çizgi hayalet gibi zaten..
ama dün bir atraksiyon olmadı malesef :KK31: ondan önceki gün oldu...bugün de olsa ihtimal var mı???
hergün saat 15.00 da yaptımm...

$DSC_0105.jpg

Son düzenleme:
kızlar testlerimi yorumlarmısınız??şimdi benim yum. günüm dün yani 18. gün mü olmuş oluyo en koyu o gün çıkmıştı..öncekileri koymuyorum çünkü onlarda çizgi hayalet gibi zaten..
ama dün bir atraksiyon olmadı malesef :KK31: ondan önceki gün oldu...bugün de olsa ihtimal var mı???

Eki Görüntüle 999015

En koyu 18. gün olmuş evet.Zaten 19. gün yumrtan çatlayacaktır demektir.Yani koyu çizginin çıktığı gün değilde ertesi gün daha önemli ilişki için.

Sende istanbuldaysan,bence bizim tek derdimiz metropol stresi,büyük şehirlerde yaşayanlarda oluyor bu:)) Ay bu soğan kürü çok berbat yaaa,ben hiç içemedim:KK43:Sen içebiliyorsan ne mutlu.Teste erken başlamışsın sen canm, ben 3 martta başlıcam.Eğer çalışmıyorsan sabah 10 veya akşam 6da yapmanı öneririm.Benim su içme alışkanlıgım pek oturmadıgından malesef, 4 saat dayanırım ki sende dayanırsın,bişey olmaz.Ayrıca 4 saat fazla, ben 2-3 diye biliyorum.Kullanım kılavuzunu hatırlamıyorum.Ben laboquick aldım. :13:

Evet büyük stres oluyor. Yoğun bir hayatımız var. Gündüzlü geceli işim oluyor benim.

Soğan kürünün tadı bana çok normal geldi içtim valla. Ama bugün içemedim mesela:/
Ben predictor aldım. Aslında erken başlamadım. Ben geçen ay erken regl oldum. Seninle bat ımız aynıydı geçen ay mesela. Ama bu ay ne olur bilmiyorum. Bugün 13. Günüm. Teste başlamak için dün uygun yazıyordu kutusunda.
Bakalım deneyrceğiz hehehe

Sabah yerine akşamı tercih etmek ztn daha iyiymiş sanırım. Hormonlar açısından. Öyle bişey okumuştum

Eki Görüntüle 999015

18.gün yumurtan artık çatlamaya hazır hale gelmiş,19 gün çatlamış oluyo ya bugünü muhakkak değerlendirin canım,yaa bak sen yakalamıssın koyuluğu.benimki hala silik çıkıyooo.bugün 20.günüm üstelik :KK53::KK53::KK53:

Rica ederim canım,değerlendir tabii.İnşaAllah tutar ve yaklaşık 2 hafta sonra güzel haberlerini alırız inşaAllah :)

öyle mi diyosun inşallah canım yaa :KK16:

Kac yillik evlisin ??? İnşallah olurda sanada bizede gebelik nasip olur insaallah canim ama ben doktorda izletiyorum cunki o cok dogru çikiyo . İnşallah bu ay olur

Iyi aksamlar kızlar bi sorum olacak size
Istanbulda hicbi eczanede ovulasyon testi bulamıyorum. Yakin zamanda alan var mı

X