Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Kizlar bana lutfen yardimci olurmusunuz , Dün doktora gittim folekulun patlama gününü belirlemek için 9cu günde folekül sag yumurtalikda d=10, solda d=9 folukül ne zaman patlayacak ????

kızlar merhaba ben bu ay ovu.testi kullandım.35 günde bir adet oluyorum.sat.20 ocak bat.25 şubat. 16 şubatta çift çizgi oldu o akşamı değerlendirdik ve sabahı eşim il dışına gitti.hafta sonu gelcek ama ben daha adet olmadım acaba kan testi yaptırsammı pztsiyimi beklesem kararsızım. acaba strestenmi olmadım. bilmiyorum kafam karışık sadece 1 haftadır bel ağrım var başkada bişey yokkk:44:

Canım folik asit kansızlığıda iyi geliyor,kansızlıkta gebe kalmaya engel olduğu için gebeliğe yardımcı oluyor.Birde tüplerdeki tıkanıklığada iyi geliyor diye okumuştum prospektüsünde.Bu arada incir+havuç kürünü ben yaptım bu ay.Eğer yumurta büyümesinde veya çatlamasında sorun varsa yapılıyor.Bende çatlama sorunu var maalesef,bu yüzden yaptım ve bu ay yumurtam çatladı çok şükür.

Bence cuma günü yaptır.Zaten gebelik varsa şimdiye çoktan kanda belli olmaya başlamıştır.En azından stres yapmazsın canım.Bekledikçe stres yapıyor insan.Benim bat 1 mart olmasına rağmen ben cuma veya cumartesi kanda baktıracağım kısmetse.

Son düzenleme:
bilmiyorum ki boşa umutlanmakta istemiyorum. bende geç yumurtlama oluyor.16sında çift çzgi gördüm ama 18inde anlatılmaz bel ve kasık ağrısı yaşadım sonra gelen akıntıdan çatladığını anladım. 2 gün önden olan birleşme ile hamile kalma ihtimalim ne kadar olurki.strestenmi hamileliktenmi bu gecikme anlamadım. evde ovu. testi vardım dün yaptım bazılarında hamilelik varsa çıkıyormuşya ama malesef silik çizgi.

kızlar testte ikinci çizgi belirgin çıktığında yani yumurtlama olduğunda aynı gün değil ertesi gün ilişki olsa tutma şansı olur mu????????

seninle bu topiktede karşılaştım engüzel hediyem:)
bu yazdıklarında da kendimi buldum resmen:))
aynen forumlarda öğrendiklerimle stres seviyem arttı sanki,gecen ay reglim çok ağır geçti.
sen ovülasyon testi kullandın mı? saat kaçta kullandın kullandıysan bende bugün aldım bilemdim ne zmn nasıl yapsam..

Bence cuma günü yaptır.Zaten gebelik varsa şimdiye çoktan kanda belli olmaya başlamıştır.En azından stres yapmazsın canım.Bekledikçe stres yapıyor insan.Benim bat 1 mart olmasına rağmen ben cuma veya cumartesi kanda baktıracağım kısmetse.[/QUOTE]

inşallah sonuç beklediğin gibi olur cnm.

kızlar testte ikinci çizgi belirgin çıktığında yani yumurtlama olduğunda aynı gün değil ertesi gün ilişki olsa tutma şansı olur mu????????
bnm sorumda snnkinin tam tersi ama bildiğim kadarı ile kırmızı çizgiden 24 ile 36 saat sonra çatlıyor.bnm öyle olmuştu. 16 şubat akşamı 8de çift çizgi oldu.o akşamı değerlendirdik.sonra eşim il dışına gitti. ama 18de aşırı bel ve kasık ağrısı yaşadım akşam gelen akıntı ile çatladığını anladım.yani daha şansın var. umarım istediğin gibi olur herşey

kızlarrrrrr bugün adet günümdü ya dayanamadım sabah uyanır uyanmaz gebelik testi yaptım silik bir ikinci çizgi gördüm.
ne demek şimdi bu sizce bugün kan testi yaptırayım mı. yoksa adetimin gecikmesini bekliyim mi şimdi gitsem sağlık ocağına kaç gün gecikti adetin dicekler değil mi. ama sizce bu silik çizgi hamile olduğum anlamına gelebilir mi. şimdi de karnım ağrıyo acaba hasta olcak mıyım diye tedirginim
hatta bir de foto yükleyim de sizde bakın ben abartıyor olabilirim. gerçi foto da belirgin çıkmamış
normalde daha belirgin ilk bakışta direk fark ediliyor. hatta sabah sabah eşimi uyandırdım burada kaç çizgi görüyorsun bak diye:)

Eklentiler

• $IMG_2484.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Evet şükürler olsun hamileyim çookk yeni ama...sen ne yaptın canım.

süperrrrrrr çok sevindim canım senin adına .. bakalım adet günüm bugün bekliyorum işte bugün gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı.
bilemedim ne demek kan testi yaptırsam mı sen ne zaman yaptırdın . ayrıca o bebeğimin doğum tarihi falan yazıyor ya o çok güzel olmuş nasıl yaptın

hamilesin canım tebrik ederim..kan testine gidebilirsin evde pozitifi gördüm dersin...hayırlı olsun bebeğin

Resmi goremiuorum ama testte silik cizgi bile gormek gebelik oldugunu gosterir. Cok sevindim adina. Darisi başımıza artik :))))

Resmi goremiuorum ama testte silik cizgi bile gormek gebelik oldugunu gosterir. Cok sevindim adina. Darisi başımıza artik :))))

çok teşekkür ederim canım ama ben hala inanamıyorum Allah isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin canım umarım sende bu ay hayırlısı ile çift çizgiyi görürsün. ama sanırım kan testi sonucunu görmeden içim rahat etmeyecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…