Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

bende çok korkuyorum sanki adet oldum olacam,ama şükür hala bişy yok,olmazsam eyer yarın kan vermeye giderim,dua et lütfen hamilelerin duası kabul olur derler

bende çok korkuyorum sanki adet oldum olacam,ama şükür hala bişy yok,olmazsam eyer yarın kan vermeye giderim,dua et lütfen hamilelerin duası kabul olur derler

ya inş gelmez şu kırmızıların ederim cnm bnm..ne dicem bi ovu. testi yapsana varsa bişeyler çıkar belkii:)

cnm kbkma yeni farkettiim bu msjı az öncede diğer msjına cvp attım.. adete 1 gün kala ve adet gününde yap önceki günler varsada silik çıkıyo zaten kafanı karıştırmasın..

canım ovu.testini hamile olmayı ögrenmek içindemi kullanırken idararı tutup sıvı tüketneyecegiz,sen nasıl yaptın yani

Arkadaslar bende beyaz seffaf gb bi akinti var bu hamilelik yada adet belirtisi olabilirmi biraz once camasirimi batircak kadar boldu bi rahatsizligim yok onu biliyorum ama.

Arkadaslar bende beyaz seffaf gb bi akinti var bu hamilelik yada adet belirtisi olabilirmi biraz once camasirimi batircak kadar boldu bi rahatsizligim yok onu biliyorum ama.

bnmde wardı adete 2 3 gün kala aynı öyle yoğun bi şekilde geldi hatta korktum adet oldum diye..adet zamanı oluyo genelde akıntılar cnm ama seninki inş hamileliktendir

bnmde wardı adete 2 3 gün kala aynı öyle yoğun bi şekilde geldi hatta korktum adet oldum diye..adet zamanı oluyo genelde akıntılar cnm ama seninki inş hamileliktendir

Hayirlisi olsun artik yillarca ugrasmakdan biktim valla iki kizimda hamile kalmak icin uc yil ugrastim bir yildirda bunda ugrasiyorum ayin besi adet tarihim yumurtlamam adetden dokuz gun once oldu bekliycem artik saol canim ;-)

arkadaşlar 4 ay önce çikolata kisti ameliyatı oldum bu denememizin 2. ayı ovulasyon testlerini kullandım. 11. günden itibaren yapıyorum hep 2. çizgi çıkıyor ama tamamen diğeri kadar koyu degil. Doktora gittim yumurtlama olmuş dedi ama folikül kisti oluşmuştu pek inanmadım 19. günüm ama hala silik çıkıyor. Acaba test mi bozuk yoksa yumurtlamadım mı? Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar ltfn yardım edin...

Yumurtlaman gec yada daha erken oluyor olabilir.benim yumurtlama tarihim hesaplayicilara göre iki farkli tarih cikti ben bu tarihlerden sonra yumurtladim adetden dokuz gun once bence yapmaya devam et canim

Nanukçum eğer akıntın yumurta akı gibi şeffaf ve uzayan bir akıntıysa, yumurtlama belirtisidir. Bugününü mutlaka değerlendir. Eğer yoğurt gibi ve uzamayan bir akıntıysa, yani sıvı sabun gibi birşeyse o zaman adet yaklaşınca ya da gebelik belirtisi olarak olabilecek akıntıdır.Benim de az evvel çamaşırımı dolduracak şekilde birden akıntım geldi, yumurtlama akıntısı benimkisi ki bugün adetimin 25. günü. Geç yumurtladım.

Hayatım ben de bu testlerden yaptım bu ay. Benim de aynen seninki gibi hep silik çıktı. 11. gününden 21. güne kadar yaptım ve sinirlendim bıraktım. Bugün adetimin 25. günü ve sabah çamaşırımı ıslatacak kadar çok akıntım geldi, yumurtlama akıntım, şeffaf ve yumurta akı kıvamında. Her ay böyle olur anlarım çünkü. Heh dedim yumurtladım , sırt meraktan 4 saat idrarımı tutup ovu testi yaptım, yine silik çıktı.. Bu sebeple bu testlere çok güvenme, be artık kesinlikle yapmam.. Hem boş yere strese sokuyor insanı. Kendi vücudunu dinle, akıntı ve ateş kontrolü yap canımcım. Özellikle akıntı çok önemli.

Son düzenleme:

Sabun gb hafif yapiskan kaygan arasi bisey bu ama ben yumurtladim bu ay tekrar yumurtlamis olabilirmiyim 26 yumurtladim 29 catladi yumurtambu ayin 5 dede adet olucam

Sabun gb hafif yapiskan kaygan arasi bisey bu ama ben yumurtladim bu ay tekrar yumurtlamis olabilirmiyim 26 yumurtladim 29 catladi yumurtambu ayin 5 dede adet olucam

O zaman yumurtlama akıntısı değildir muhtemelen. 2 parmağının arasına aldığında uzuyorsa ovulasyon akıntısıdır. Aynı yumurta akı gibi olacak. Değilse adet yaklaşınca olan akıntıdır. Olası bir gebelikte olan akıntı böyle sarımtrak birşey oluyor, her zamankinden farklı oluyor. 2 gebelik yaşadığım için ikisinde de öyleydi. canlı bir sarı oluyor. Diğer akıntılarından ayırırsın çok rahatlıkla.

Zaten ben de sinir oldum.. bi de doktora 15. gün gittim 2 3 gün önce yumurta çatlamış dedi anlamadım ben de.. bi de normalde hep akıntım olurdu düzenlidir adetlerim hep 28 günde birdir.i geçen ay 32. günde oldum acaba adetlerim mi düzensizleşti yoksa başka bi şey mi bilmiyorum.. Zaten ben bu testlere güvenmedim günaşırı ilişki oldu da inş olmuştur bu sefer.. acaba erken gebelik testi yapsam çıkar mı bişey??

aynen öyle cnm ben 4 saat hiç sıvı tüketmedim bişeyde yemedim öyle yaptım sende öyle yap sonuç daha kesin oluyo..hadi mutlu haberler wer bize

yeni okuyabildim yorumunu bugün geçti artık misafirlige gidecez birazdan,dua edin nolur sabaha gelmezse aderim hastaneye gidecem

Benim iki hamileligimde pek akintim olmadi azdi akintim birine normal yolla hamile kaldim hic belirtim olmadi.ikincide asilama olfu ondan dolayi cok agrim falan olmusdu artik adet zamanida agrim oluyor hamilelikmi adet belirtisimi anlamiyorum valla

Yumurtlaman geç olduysa adetin de gecikir. O sebeple gecikiyordur. O kadarlık gecikme düzensizlik sayılmaz. Günaşırı çalıştıysan zaten en güzeli o canım. Olacağı varsa o şekilde olur.Erken gebelik testi 5-6 gün önceden çıkıyor diyorlar. Ben 4 gün önce öğrenmiştim çok silik de olsa çıkmıştı.

yeni okuyabildim yorumunu bugün geçti artık misafirlige gidecez birazdan,dua edin nolur sabaha gelmezse aderim hastaneye gidecem

Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz canım..

Benim iki hamileligimde pek akintim olmadi azdi akintim birine normal yolla hamile kaldim hic belirtim olmadi.ikincide asilama olfu ondan dolayi cok agrim falan olmusdu artik adet zamanida agrim oluyor hamilelikmi adet belirtisimi anlamiyorum valla

Ben de normal yolla hamile kaldım hep. Çok takılma canım, Hamileliğe yorma kafanı rahatlat benim sana tavsiyem, adetin gecikir de gebelik olursa sana güzel bir süpriz olur, ha olmazsa adet olursan da normali budur zaten der geçersin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…