Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

ayrıca sağ kasığımda bıçak batması gibi bir his var bende üşütmüş olabilirim diye düşünüyorum çünkü artık umudum kalmamıştı

bu testi bugünmü yaptın,bence gidip kan ver,yada erken gebelik testi al,için rahatlar biraz,inşallah vardır bebiş,ya peki şu ateş yükseşmesiyle ilgili bi bilgin varmı

evet canım bugün yaptım testi tatlım ateş yükselmesi ile ilgili bilgim şöyle var yumurtlama günleri ateş yükselirmiş en yüksek olduğu gün yumurtladığın günmüş sonra düşer ve eğer hamileysen adtine yakın yeniden artarmış ben böyle biliyorum

niye umudun yokki,nezamandır deniyosunuz,yaşın kaç,olursa ilk çocukmu olacak

24 yaşındayım 3 yıllık evliyim 1.5 yıldır istiyorum evet ilk daha gecen ay doktora gittim smear da doktor enfeksiyon var dedi fitil verdi fitili kullandım bu ay fitili kullandıktan sonraki ilk denememiz

anladım canım,benim adetin 18.günü bugün, enson dün test yaptım ama çift çizgiyi hala yakalayamadım,düzenli adet olurum hep 30 günde birdir,16.gün akıntım oldu ateşimde 36.5 olmuştu dün tekrar ölçtüm 35 e düşmüş,bugün 34 e düşmüş,acaba testlerdemi bi sorun vardı akıntımda o gün oldu ve bitti,ogünmü yumurtlama günümdü acaba:44:

24 yaşındayım 3 yıllık evliyim 1.5 yıldır istiyorum evet ilk daha gecen ay doktora gittim smear da doktor enfeksiyon var dedi fitil verdi fitili kullandım bu ay fitili kullandıktan sonraki ilk denememiz

olur inşallah,allah büyüktür,hem daha yaşında küçük sayılır,telaş etme,ama ben olsam şimdi gider test alırdım

Son düzenleme:
Kızlar benim ovulasyon testimide yorumlar mısınız adete 4 gün var

eğer pko lu değilsen bence daha da koyulacak gibi çünkü benimde böyle olmuştu 2 gün kala daha koyuydu.inşallah vardır bebiş hakkında hayırlısı olsun canım:)birde silik olduğu günler ne kadar silikti eğer buna yakınsa olmaz

Dumanı n dedigini yap aklin karışmasın daha evvel de basliyabilirsin sorun yok

kızlar adetım bıtecek dıye dusundum bugun testı yapacaktım bekledım 3 saat falan.tuvalete gıdınce damar gıbı cok ınce kan var hala ama testı yapmak ıstedım yıne de cunku koyu renk akıntı var sumuksu seklınde.ve testı yaptım bole cıktı. yorumlarınız neler acaba? yarın kesın bıter bu adet.

Eklentiler

• $CAM00329.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar adetim 6 gün gecikti dün akşam gebelik testi yapıyım dedim çift çizgi çıktı hemen koştur koştur hastaneye gittik ultrasona girdim doktor kese göremiyoum dedi yalnız benm sol yumurtalığımda 8.2 büyüklüğünde kist var 7 cm dedi küçülmüş olma ihtimali oluyo mu ki ? sonra kan testine yolladı 2 saat sonra büyük bi heyecanla sonucu aldık gebe değilsin dedi ve ekledi 2 gün daha regli olmazsan tekrar gel yine bakalım dedi benim kafam iyice allak bullak oldu gebelik olsa niye 2 gün sonra bi daha gel desin ki ve neden testte çift çizgi çıktı çok üzgünüm :'(

Kizlar nerdesiniz ya.gece kusu mudunuz simdi yoksunuz..zeyneprunya,dumann pist pist ses verin

canım benim anladıgım baya belirgin olcak cizgi diyorlar ama pcoslularda durum farklımı tam anlamadım bende bu ay alıp yapıcam

Hayatim testin silik cikmis kac gunde bir adet goruyosun...silik cikmasi dogal cunku vucutta var olan bir hormon bu ne zaman ikiside ayni koyulukta olursa cizgilerin o zaman yumurtlamak uzeresin demektir...dedigim gibi ikinci cizgisinin suan var olmasi onemli dil onemli olan iki koyulakta olmasi gerek cizgilerin umarim yardimci olabilmisimdir...

sagol cnm.yarın tamamen bıter dıye dusunuyorum.genelde 28 gunde bır ama bı oncekı adetımın baslangıcı 14 aralıktı bu aykı 4 ocak oldu yanı 21 gune dondu. adetlerım duzenlı olur ama arada bole oluyo ıste.ben bu sılık cızgıyı yumurtlamaya yakın dıye dusunmustum ama tabıkı koyu cıft cızgıyı gormem gerekır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…