Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Ya kızlar benım adetıme 4 gun var butun adet belırtılerım var sadece bugun adet olacakmısım gb gelıyo akıntım oluyordu yanı bır farklılık hıssettım acaba yumurtlamamı oluyor dıye dusundum ovulasyon testı yaptım. Test sılık cızgı var yanı hamılelık testınde pozıtıf sayılacak kadar acaba yumurtlamamı oluyo bu kadar gec olabılırmıkı???

arkadaşlar lütfen okuyun........ovi testine çok itibar etmeyin.ben bugün bebeğimin kalp atışını duydum çok şükür doktor tam olarak 5+6 günlüksün dedi.son adetim 30 kasım buna göre de 6+5 oluyor.önemli olan şu bende şoktayım şuan ben erken yumurtluyormuşum.halbuki adetim bittiği gün ovi yapmaya başladım ve silikti taki 16 sına kadar ve 14 te ilişki olmuştu bende heralde ogün hamile kaldım dedim ama hayır ayın 6 sında hamile kaldım arada başka ilişki yok hesaplayınca tam 5+6 oluyor.bu test gerçektende güvenilir değil en azından benim gibi erken yumurtlayanlar için hala anlamış değilim.doktorda zaten o testlere itibar etmeyin dedi.bilin istedim belki benim gibi olanlar vardır aranızda.

kızlar bende şu ovulasyon mikroskopundan var.21.gün progestron ölçtürmüştüm dr.um istedi 60 çıktı ölçtürenler bilir baya yüksek.dr.um ya iki yumurtan da çatlamış yada gebesin dedi.Haliyle umutlandım ama gene pek öyle hissetmiorum,konduramıyorum diyim, bugun 24.gün ve o mikroskopla tükürük testi yaptım bişey çıkmadı aranızda o testle hamileliğini öğrenen var mııııı

Adet bittikten 10.günden 20 ye kadar ovolasyon testini yap cunki bazen cift yumurtlama olabiliyormus 10.gündün 18 onemli sabah aksam yap gun asirida yapin oda önemli Amin cnm :) ♥

Canim onlar pek tütmüyor.benim gecen ay çift çizgiyi gördükten 18 gün sonra adetim oldu.adetlerim de hep çok düzenlidir.yani herkeste tütmüyor.ayrıca biz de 4 aydir ugrasiyoruz ve hic heyecan cazibe kalmadi.resmen ilişkiden sogudum.bir an önce tutsa da tiksinmeye baslamasak birbirimizden.

neoluyor anlamıyorum ya,dün akşam testi yaptım yine tek çizgi,bugün 17.gün buakşamda çıkmazsa pes edecem artık,eşimide dün ilişkiye resmen zorladım adam horul horul uyuyordu kaçtı resmen sabahın köründe kalkacam yorgunum deyip durdu anca, sabaha karşı uyandı ilişki için ama isteksiz oldugu için galiba sperm yok gibi bişeydi,off ya off ne sinir bozucu bi durum bu,ben 14 yıllık evliyim ilk defa son iki aydır ilişki için eşimi ben zorlar oldum,benim yumurtlama bukadar geciktigine göre adetimde geç olacak demenkki

CANIMMMM :)))) aynı durumdayım eşim isteksiz değil de ben haaala kalın çizigi göremedim 16. günüm buun en son 1 ocata oldum
27 kasım sonra 1 ocak adetim hep 30 gün arayla olur ama son reglm 3 gün gecikti herhalde geç yumurtlıcaz ama dün sanki sümüksü bi akıntım oldu senn kaç gün arala olur regln?
test remslerini koysana ne marka kullanıyorsun nerden aldın ben g.g dan netten aldım laa ile başlıyor tam hatrlamıyorum :)))

evet var canim gecen sene bir aradas kullaniyordu kullandigi ilk ay hamile kaldi hamileleigindede ovulasyon donemindeki gibi Kristal sekiller ckiyormus ilk hamile oldugunu o sekilde anlamsti hatirliyorum gecmisi okurken bir iki arkadas daha bahsetmisti onlarda o sekillerden tekrar gormusler...bende bu ay aldim su baby start varya ovulasyon doneminde o kristallenme kesinlikle olmadi aksine bende ovulasyon doneminte yuvarlak yuvarlak puturcukler cogaldi ama kristtalenme yoktu sen memnunmusun?ovulasyon denemini bu testle saptayabildinmi?

benimde son adetim 31 aralık,biöncesi 1 aralık daha önceside 1 kasımdı,i.netten aldım lagoicik,mi nedir.diye bişey yazıyor,eşim sıkıldı artık günaşırı ilişkiye artık yaşı müsade etmiyor anlaşılan,eşim ögretmen günboyuda çok yoruluyor adam neyapsın,benimde 30 günde bir:44: olur adetim,geçen ay 14.gün görmüştüm çift çizgi ama bu ay olmadı hala neoldu anlamadım,

bende 1 ocakta oldum bende aynı test canımmm bende göremedim valla haala napıcaz bilemedim şimdi kasığında ağrı varmı benm sol kasığmda haff bi ağrı oluyor

bende 1 ocakta oldum bende aynı test canımmm bende göremedim valla haala napıcaz bilemedim şimdi kasığında ağrı varmı benm sol kasığmda haff bi ağrı oluyor

agrı gibi pek deyil şişkinlik var,birazda sancı var gaz var gibi olurya,dünde bikerelik akıntım oldu

Son düzenleme:
agrı gibi pek deyil şişkinlik var,birazda sancı var gaz var gibi olurya,dünde bikerelik akıntım oldu

şimdi test yaptım silik çizgi yine düne göre daha siilk gbi çıldırtır bu test ya sen teste göre yapma ben yapmıyorum teste göre hergn yapıyorum eşimede keçi boynuzu pekmezi yediriyorum bakalm Allah kalmış herşeey

yok zaten teste göre yaomıyorum,ama eşime keçiboynuzu pekmezide içiremiyorum,hayırlısı bakalım

Arkadaşlar ben Ocak 12 sinde çift çizgi gördüm ve sonra 3 gün yaptım tek çizgiyi görmedim doktora gittim yumurtan çatlamış yok dedi söylemek istediğim ovulasyön testine çok fazla güvenmeyin ovulasyon gününüzü aşağı yukarı herkes tahmin ediyordur ve bu dönemlerde ilişkiye girmelisiniz .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…