Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Canım belli daha var dert sıkıntı yok o koyulaşacak daha var zamanı daha başındasın sadece bittikten sonra başla dememiz belli olmaz belki o zamanlarda yumurtlarsın anlarsın diye söyledik devam et hayırlısı artık :))

Fatmacım güzel haber alırsan paylaş tebrik ederiz olmasada dert etme herşeyin zamanı var ok

yok tatlım silik olduğu günler bundan daha silikti doktora gecen ay gittim kist ya da başka bir şey yok dedi sadece enfeksiyon var dedi ona da fitil vermişti smear da enfeksiyon çıkmıştı

yok tatlım silik olduğu günler bundan daha silikti doktora gecen ay gittim kist ya da başka bir şey yok dedi sadece enfeksiyon var dedi ona da fitil vermişti smear da enfeksiyon çıkmıştı

iki ay evvel benimde smearda enfeksiyon çikmiştı,dr.içinde sadece 2 adet olan bi hap vermişti,merak etme geçmiştir inşallah

iki ay evvel benimde smearda enfeksiyon çikmiştı,dr.içinde sadece 2 adet olan bi hap vermişti,merak etme geçmiştir inşallah

sağol tatlım inş. geçmiştir 3 ay sonra gel tekrarla dedi doktor ama ben başka bi doktora daha gösterdim sonucu o da tekrarlamana gerek yok çoğu bayanda olan bişey dedi sadece akıntın olursa arada fitili tekrarla dedi

kızlar benim bugün yine akıntım var,biraz şeffaf renk birazda betazımsı ama iki parmak arasında baya bi uzuyor,bugün 19.günüm 16.günümdede olmuştu bu akıntı,sizce ney bu

fatmacım merhababende de sürekli enf oluyordu dr gittim fitil verdi ve kullandığım ayda hamile kaldım ama pıhtılaşma yüzünden düştü(diyeceğim o ki dikkat et kendine hamile olabilirsin 2 gebelik geçirdim ikisinde de fitil kullanmıştım..hadi bakalım hayırlı haberini bekliyoruz tatlım

kızlar benim bugün yine akıntım var,biraz şeffaf renk birazda betazımsı ama iki parmak arasında baya bi uzuyor,bugün 19.günüm 16.günümdede olmuştu bu akıntı,sizce ney bu

Her akinti farklilik gosterir canim en doğurgan gün sumuksu yumurta aki gibi uzayan bir akinti ise işte BUDUR diyip işe girişcen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…