Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

kızlar bu ay ovülasyon testi aldım bende normalde 30günde bir oluyorum regl. 12.gün başladım test yapmaya bugün 2. Yapışım. Ilk yaptığımda silik bi çizgi çıkmıştı bugün hiç çizgi çıkmadı. Bu testide pek anlayamadım ama bi yardımcı olursanız...
çift çizgi görebilirmiyim diğer 5gün içinde?
Birde çift çizgi gördüm diyelim genelde sabah saat 11 gibi yapıyorum o akşam mı birliktelik lazım yoksa ertesi gün mü? :26:

kızlar yazdım ama cevap veren olmamış lütfen biri bişe söylesin :KK50: Lütfen lütfen lütfen :18:

$22.jpg
Kızlar bu testi ilişkiden bi saat sonra yaptım yeterince koyumu sizce_??

kızlar yazdım ama cevap veren olmamış lütfen biri bişe söylesin :KK50: Lütfen lütfen lütfen :18:

30 günde adet oluyorsan 15.16. günlerde çift çizgiyi göreceksindir büyük ihtimalle,bende 30 günde bir oluyorum 16.günümdeyim bugün dün akşam yaptım testi ama hala tek çizgi,bu akşam tekrar yapıcam bakalım neolacak,buarada çift çizgiyi gördügün gece ve ertesi gün ilişki olsun

kızlar bilgisi olan varsa lütfen cevap yazsın,bugün adetimin 16.günü,dün yani 15.günü test tek çizgi çıktı,geçen ay 14.gün çifti yakalamıştım,buna benzer durum yaşayan varsa lütfen bilgi versin,

30 günde adet oluyorsan 15.16. günlerde çift çizgiyi göreceksindir büyük ihtimalle,bende 30 günde bir oluyorum 16.günümdeyim bugün dün akşam yaptım testi ama hala tek çizgi,bu akşam tekrar yapıcam bakalım neolacak,buarada çift çizgiyi gördügün gece ve ertesi gün ilişki olsun

Cnm sen geçen ay çift çizgiyi yanlış hatırlamıyorsam 14.günde görmüştün bu sefer niye göremedin:44: Normalmidir ?

ney şimdi bu kuzucum yav,normalmidir bende sana size soruyorum kız işte:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

belki normaldir canım belki her ay aynı günde olmuyodur.. ama ben geçen ay 13. günde gördüm çift çizgiyi bu ayda gene 13. günde gördüm.senin hç belirtin yokmu akıntın falan benm akıntılarım 2 gün önceden başlıo

belki normaldir canım belki her ay aynı günde olmuyodur.. ama ben geçen ay 13. günde gördüm çift çizgiyi bu ayda gene 13. günde gördüm.senin hç belirtin yokmu akıntın falan benm akıntılarım 2 gün önceden başlıo

yeminle şimdi senin yazını okuyunca tekrar baktım ve oldukça fazla akıntı gelmiş,ama sabah baktıgımda yoktu,ve ben ilk defa bu ay dikkat etmeye başlamıştım akıntıma henüz görebildim

Kızlar benimde sanırım stresten adetim uzadıkça uzadı. 51. günümdeyim ve hala silik çizgi sanırım test yapmayı bırakacağım. Yumurtlamıyorum galiba. Üzgünüm

Yaşadığım yer küçük 1 tane doktor var hastanede. O da arkadaş hamileyken bu kist alacağız demişti. Okadar ii yani:) Bende memurum sürekli ile gidemem
sıkıntı yani anladım,hayırlısı ya,pkolu olup hamile kalan arkadaşlar vardı sitede seninde olur inşallah,benim yigenimde kalmıştı o şekilde

X