Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

bu ay ne cok hamile kalan arkadas oldu baya bereketli bir ay oldu bu aralik ayi hayirli ugurlu olsun hamile arkadaslararabbim kucaginiza almayi nasip etsin insallah...bizede dua edin nolur bizde biran once hamileyim diye yazabilelim....

bu ay ne cok hamile kalan arkadas oldu baya bereketli bir ay oldu bu aralik ayi hayirli ugurlu olsun hamile arkadaslararabbim kucaginiza almayi nasip etsin insallah...bizede dua edin nolur bizde biran once hamileyim diye yazabilelim....

amin.inşallah önümüzdeki ayda sizin güzel haberinizi alırız:)

ya bu gülen suratlar tükrükle bakılmıyomuydu benmi yanlış biliyorum acep
vallaa tukrukle bakilan nedir bilmiyorum , ben bu testi eczane gibi biryerden aldim (clearblue digital ovulation test ) tl karsiligi yaklasik 70 TL - 10 tane test cubugu var , ve cubuklari okuyan digital ekranli bir alet...

hayırlı sabahlar arkadaşlar aranıza yeni katıldım. bende bu ay ovulasyon testleri kullanmaya başladım fakat dün sat 18 olmasına rağmen hala ikinci çizgi silikti. 8 gündür sonuç hep aynı ne yapmam gerekiyor acaba bilgisi olan veya böyle bi durumla karşılaşan var mı? çok endişeleniyorum

kıızzlaar yılbaşında kırmızı derler ya,bende kırmızılarla girdim yeni yılayani sonunda dün gece adet oldum,valla rahatladım,

adet döngün kaçgün sürüyor canım

kıızzlaar yılbaşında kırmızı derler ya,bende kırmızılarla girdim yeni yılayani sonunda dün gece adet oldum,valla rahatladım,

hadi insallah bu son olsun , dokuz ay gorme

benim bugun adetimin 15. gunu , 12.gunden itibaren 4 gundur her sabah yapiyorum ama halaa test bos cikiyor anlamadim yaa esim de sinirlenmeye basladi bu testler para tuzagi diye, az da degil ki kardesim alip alip yapiyim , vallaa geldim geleli ilk kez keske Turkiye de olsaydim dedim yani , internetten ucuza siparis verir surekli yapardim ya da rahat rahat bi doktora giderdim ...
neyse vardir bir hayir elbet. bi de testte eger halihazirda hamileyseniz gulen surat cikmaz yaziyo, acaba adetim biter bitmez yumurtlayip ustune bir de hamile kalmis olabilir miyim ki :26:
off ne cok soru donuyor insanin kafasinda yaa

inşallah canım,sende olmazsında sonuç iyi olur

Slm kızlar.Sag yumurtalıgımda tembellik var sol yumurtalık iyi.Normalde 28 günde adet olurum.Bazen 1 hafta önce 1 hafta sonrada gelir.Son iki adet 26 kasım,19 arAlık.Dün eşimle birlikte olduk.Bebek olur mu sizce?Konu actım,fakat cok cevap veren olmadı,dogru yere mi soruyorum ama biliyorsanız cevaplayabilir misiniz?

İyi akşamlar kızlar,ovulasyon testlerini eczanelerde bulamadım internetten getirtmek istiyorum ama hızlı teslimat yapan güvenilir bir site önerebilir misiniz?Bugün bat günüm olmadım.Regl düzenim sürekli değişiyor oysa ki bana düzenli geliyordu.((Şimdi takvimime bakınca yanıldığımı anladım.Bu ay test kullanarak denemek istiyorum.Hayırlısı artık.Umarım herşey istediğiniz gibi olur yakın zamanda...

daha yeni gg den aldım yarın kargoya verilir büyük ihtimal
ben 20 ovulasyon 4 gebelik olandan aldım

demekki bu ayda adetin geç olacak,yani inşallah olmazsın tabikide,ama döndün deyişmiş ya sende,o sebepten yumurtlama günün geç gelecektir

tamam canım inşallah kötü bişey yoktur hayırlısı neyse olsun Rabbim hepimize hayırlısını versin teşekkür ederim cvp verdiğin için:)

evet yumurtlamaya yakın ilişki olmuş yani önümüzdeki 3 gün içinde yumurtlarsan döllenme olabilir,eyer bebek istiyorsan eşinle ilşkiyi biraz sıklaştır derim ben

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…