Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Arkadaşlar bende kullanıyorum bu testlerden adetin 10.günü başladım sildikte 11 gün nerdeyse aynıydı bugün yani 12 gün yine silik çıktı şimdi geçmiş mi oldu yumurtlamam ama 10gün korunmadım.

cnm bence hala silikte olsa çizgivarsa denemeye devam et derim ben hadi inşallah bu sefer sağlıkla gelsin cnm haberdar et mutlaka gelişmelerden:)inşallah 2014 bize uğurlu gelir sağlıkla bebişlerimiz gelir bizi anne yapar :))

bende 12.gün yaptırdım negatif çıktı,çokmu erken yaptırmışım yavv,bugün 16.günü ama hala adet olamadım

canım teşekkür ederim rabbim herkese nasip etsin dün gece şükür namazı kıldım inanın özellikle buranın ismini söyleyip dua ettim sizlere benimde yarın gelsede testi tekrarlasam değerlerim yükselse dua edin.. belki senin geç döllenme olmuştur cnm ondan çıkmıyo olabilir şöyle 1 hafta sonra tekrar tekrarla kan testini adet olmazsan

Miska cim predictor marka erken gebelik testiydi on dakika kadar bekledim tek cizgi bi 10 dakika sonra yine baktim bariz silik cizgi kafam karisti

Canim valla silik de olsa cizgi cizgidir ve pozitif olma ihtimali yüksek. Bence biraz daha bekleyip bi daha yap ya da kan ver en garantisi. Senden umutluyum ben.

Canim sen cok stres yaptin, adet dedigin kurulmus saat gibi her ay belli gunde gelmez ki. Hava degisimi, duygusal degisim hep degistirir. Lütfen kendini biraz olayın akışına birak, gebe degilsen bile bu daha ilk ay, olmamasi cok normal. Bi de spiral cikardim diyosun, bi mudden vücudun kendini toplamasi icin ona zaman ver. Bu konuyu hic dusunme, hatta bi muddet topigi de bosver, uzerine stres olacak hicbi sey kalmasin. Kendine ve bedenine güven.

kızlar mrb ben bu ay klomen kullandım . onunla beraber ovulasyon testıde aldım takıp ettım . klomenı bıraktıktan 5 6 gun sonra yanı adettın 13 ve 14. gunu cıft cızgıyı yakaladım . doktorumda yumurta takıbıne cagırmıştı ben adetın 12. gunu gel demiştı baktı vajjınal ultrasondan bişi gormeıyorum dedı netlık yok dedı ..yarım saat ınceledi. . sonra 4 gun sonra gel dedı cagırdı tekrra yıne gozukmedı . yıne gözükmüyor dedı . ama bn 14 günde cıft cızgıyı gordum . nıye ultrsaonda yumurtam gözükmüyor ya :KK43:

Son düzenleme:
Canim sen cok stres yaptin, adet dedigin kurulmus saat gibi her ay belli gunde gelmez ki. Hava degisimi, duygusal degisim hep degistirir. Lütfen kendini biraz olayın akışına birak, gebe degilsen bile bu daha ilk ay, olmamasi cok normal. Bi de spiral cikardim diyosun, bi mudden vücudun kendini toplamasi icin ona zaman ver. Bu konuyu hic dusunme, hatta bi muddet topigi de bosver, uzerine stres olacak hicbi sey kalmasin. Kendine ve bedenine güven.

haklısın aslındada da da da işte gelde bunu bana anlat,ya aslında adet olucam bunu hissediyorum,sorun şu benim adetim hiç geçmezdi,aslında birazda düzensizlik yaşamaktan korkuyorm

adet günü değerim 175 çıktı kızlar sizce nasıl ilki 60 dı ama farklı yerlerde yaptırdım.2 gün sonra tekrar yaptıracağım inşallah.inşallah sizlerin de değerini konuşacağız burada:)

haklısın aslındada da da da işte gelde bunu bana anlat,ya aslında adet olucam bunu hissediyorum,sorun şu benim adetim hiç geçmezdi,aslında birazda düzensizlik yaşamaktan korkuyorm

canım benimde son 2 ay düzensizleşmişti 4 gün geç 2 gün erken geldi.rahim kendini hazırlıyor derdi büyüklerimiz demekki doğruymuş.o yüzden korkma canım ama lütfen bu kadar stres yapma

canım benimde son 2 ay düzensizleşmişti 4 gün geç 2 gün erken geldi.rahim kendini hazırlıyor derdi büyüklerimiz demekki doğruymuş.o yüzden korkma canım ama lütfen bu kadar stres yapma

evet bende duymuştum öyle birşeyler,ya benimkisi stresten ziyade heyecan galiba,ama bunun heyecanı bile güzel yahu,haksızmıyım,ben nasibe çok inanırım,allahım nezaman layık görürse ozaman dileyimiz olacaktıe elbet,yeterki hayırlısı olsun

Son düzenleme:
kızlar mrb ben bu ay klomen kullandım . onunla vulasyon testıde aldım takıp ettım . klomenı bıraktıktan 5 6 gun sonra yanı adettın 13 ve 14. gunu cıft cızgıyı yakaladım . doktorumda yumurta takıbıne cagırmıştı ben adetın 12. gunu gel demiştı baktı vajjınal ultrasondan bişi gormeıyorum dedı netlık yok dedı ..yarım saat ınceledi. . sonra 4 gun sonra gel dedı cagırdı tekrra yıne gozukmedı . yıne gözükmüyor dedı . ama bn 14 günde cıft cızgıyı gordum . nıye ultrsaonda yumurtam gözükmüyor ya :KK43:

Canim klomen yazdigi zaman bakmamis miydi doktor.ben de bugün adetimin 3. Günü.yani gittim test yaptirmaya ( hormon) ultrasonla bakti bana da klomen yazdi.10 gun sonra tekrar cagirdi ultrasonla bakmak icin.yani klomeni yazdigi gun bakmasi gerekiyor senin doktorun da.o zaman baktiysa eğer nazil gormus

Gerçekten ovulasyon testleri gebeligi gösterir kizlar predictor aldim guya erken teşhis ediyor ona verdigim parayi direk kan testi için verseydim keske

X