Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

yaaa benim ovu.siparişim daha gelmedi,dogrusu daha adetin 2.günündeyim biraz vaktim varda, hah kızlar bi söyleyin ya benim adet 31 i gece saat11 de falan tek bir damla geldi,sabah uyandıgımda tamamen olmuştum,şimdi ben 31 inimi 1.gün sayacam yoksa 1 inimi sayacam bilemedim

yaaa benim ovu.siparişim daha gelmedi,dogrusu daha adetin 2.günündeyim biraz vaktim varda, hah kızlar bi söyleyin ya benim adet 31 i gece saat11 de falan tek bir damla geldi,sabah uyandıgımda tamamen olmuştum,şimdi ben 31 inimi 1.gün sayacam yoksa 1 inimi sayacam bilemedim

Cnm ben seni hamile sanıyordum inşallah bu sefer güzel haberler veririsin
Uzun bi süre gelemedim ben de kimyasal gebelik yaşadığım için adetim uzadı çok şükür bugün bitti bende size soracaktım bugün başlasam mı ovulasyon testi kullanmaya

Cnm ben seni hamile sanıyordum inşallah bu sefer güzel haberler veririsin
Uzun bi süre gelemedim ben de kimyasal gebelik yaşadığım için adetim uzadı çok şükür bugün bitti bende size soracaktım bugün başlasam mı ovulasyon testi kullanmaya

bugün bittiyse hemen başlama,kaçıncı günün oluyor canım bugün

evet yumurtlamaya yakın ilişki olmuş yani önümüzdeki 3 gün içinde yumurtlarsan döllenme olabilir,eyer bebek istiyorsan eşinle ilşkiyi biraz sıklaştır derim ben

Cok tesekkür ederim cevabın için.Nasipse olsun,hayırlısıyla.Gün asırı normali.......Ben ilac kullanıyorum,dr konuştum gebelik kesinleşene kadar içme demişti.Adetin gecmesini beklemeliyim yada baska belirtisi var mı?

Damla bile gelse o günü saycaksın canım.Kanama baslamış cünkü.Az yada cok.

Ömrüm beklemekle geçti bi kaç gün daha beklerim nasıl olsa alıştım :)

öyle deme kız,hayırlısı olsun güzeliiiimm,ya erken başlayınca testler boşa gidiyor hep,ama test yapmadık diyede ilişkiyi bırakma haaa,bugün dur yarın bi çalışma olsun yani:KK9:

öyle deme kız,hayırlısı olsun güzeliiiimm,ya erken başlayınca testler boşa gidiyor hep,ama test yapmadık diyede ilişkiyi bırakma haaa,bugün dur yarın bi çalışma olsun yani:KK9:

Doğru diyorsun cnm teste yazık :)
Zaten Teste çok güvenmicem bu sefer gün aşırı ilişki denicem burdaki arkadaşlardan da okudum hamile kalan olmuş kısmet inşallah bu sefer olurda tüp bebek tedavisi görmem ...

Doğru diyorsun cnm teste yazık :)
Zaten Teste çok güvenmicem bu sefer gün aşırı ilişki denicem burdaki arkadaşlardan da okudum hamile kalan olmuş kısmet inşallah bu sefer olurda tüp bebek tedavisi görmem ...

Günasırı dene canım.Birde ilişkiden sonra hemen kalkma,ayakların havada yat yada poponun altına yastık koy yat 10-15 dk.İnşallah allah gönlündekini verir....

Tesekkür ederim canım.Adacayı,maydonoz,biberiye yemiyeyimde....Tutar falan bide :)

Nanede yemeyin diyorla hatta tutunması için ananas ve kabak çekirdeği iyimiş bu arada bende ananas yemiştim bilmiyorum ne kadar doğru tutmuştu gerçi kimyasal gebelik olmuştu ama bi kaç arkadaştanda duydum ananas yiyipte hamile kalan vardı ben bu seferde denicem denemekte yarar var sonuçta zararlı bişi değil eğer seviyorsan sende ye cnm

Son düzenleme:
Günasırı dene canım.Birde ilişkiden sonra hemen kalkma,ayakların havada yat yada poponun altına yastık koy yat 10-15 dk.İnşallah allah gönlündekini verir....

Öncden yarım saat bile yattığım olmuştu ama yastık hiç koymamıştım bu sefer denicm inşallah işe yarar cnm sağolasın

Nanede yemeyin diyorla hatta tutunması için ananas ve kabak çekirdeği iyimiş bu arada bende ananas yemiştim bilmiyorum ne kadar doğru tutmuştu gerçi kimyasal gebelik olmuştu ama bi kaç arkadaştanda duydum ananas yiyipte hamile kalan vardı ben bu seferde denicem denemekte yarar var sonuçta zararlı bişi değil eğer seviyorsan sende ye cnm

Cok severim,zararlı degilse yenilebilir.....Yeni yıl tüm sizlere bebek versin inşallahhhhhh:emir_bebek:

Herkese Merhaba tükürükle yapılan ovulasyon testi aldım fakat İdrar testleri kadar kullanışlı olmadığını düşünüyorum ben ve arkadaşım birlikte aldık ikimizde nedense ovulasyon günümüzü göremedik bu yöntemi kullanan arkadaşlar varsa ltfen bilgi versinler...

X