Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

bizim de bu ay ikinci denememiz olacak testle,geçen ay acemiliğimize denk geldi sanırım.Bu ay tutacak mı bakalım..Bugün ilkini yaptım,silik çizgi bile çıkmadı...

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 848093 . 12. Ve 14. Gun koyu cikti ben hic bisey anlamadim yaa offf siz bu sivi alma olayina dikkat ediyormusunuz illa 4 saat almamak mi gerekiyor ben pek dikkat etmiyorum acaba onla mi ilgiliki yaa bi de saat kac gibi yapiyosunuz testleri

Dandinicim bu kadar koyuluk pozitif icin yeterli mi ki testlerin icinden cikan kagitta buna negatif diyor bende onun icin arkadasa negatif yorumu yapmistim ama seninkilerde boyle cikiyorsa ve adetlerin duzenliyse demekki pozitif olabilirmis

Canım bence hormonlarımıza bağlı benim geçen ay anca bu kadar koyuluk vardı ve sonuç düşük y.aptım yani hamiş kalabiliyorum:)

Bir arkadaşımız sölemişti bunu çift yumurtlama olduğunda olabiliyomuş yani tam yumurtladım bitti derken tekrar koyulaşması ondanmış sen değerlendir düşünme o kadar:)

Kızlarrr nöbetçi eczaneden gebelik testi aldım bugün maalesef sonuç negatifff alçak labguik :))) nasılda umutlandırdı beni hain:):) çarşamba yada perşembe regl günüm olması lazım bakalım zaten öyle bir belirtide yok hayırlısı artık napalım.

Evet svı olayına dikkat et ben çalıştığımdan akşam 6 gibi yapabiliypdum. Yarın sıvıya dikkat ederek bi yap bakslım ne olcak.

Bir arkadaşımız sölemişti bunu çift yumurtlama olduğunda olabiliyomuş yani tam yumurtladım bitti derken tekrar koyulaşması ondanmış sen değerlendir düşünme o kadar:)

Ay dandinidanicim bu ay daha yeni amatorum herhalimden belli ki bi dahaki aya cozucem Allahin izniyle bu isi bu ay boyle gecsin bakalim

Evet svı olayına dikkat et ben çalıştığımdan akşam 6 gibi yapabiliypdum. Yarın sıvıya dikkat ederek bi yap bakslım ne olcak.

Benim de dikkat ediyorum aksam ki yaptiklarim silik cikiyo yarin 12-1 arasi yapicam bakalim ne olucak teskkrler cnm

Ama genelde gebelik testleri adet gunu gecince sonuc veriyo cnm adet gunun gecerse tekrar dene derim

Ay dandinidanicim bu ay daha yeni amatorum herhalimden belli ki bi dahaki aya cozucem Allahin izniyle bu isi bu ay boyle gecsin bakalim

Canım inş gerek kalmaz bir dahaki aya bak ne diycem şimdi prospektüste diyoryaa sabah yapmayın diye yani onu ikinci çizgi çıkmaz diye sölüyorlar ama ben geçen ayda sabah ilk idrarımla yaptım bu ayda öle yaptım ne öğle doğru düzgün çıkıyordu nede akşam ilk idrarla denesene yarın olmazsa olmadı öğle gibi yap yine kaçırma ne olur ne olmaz :)

Ama genelde gebelik testleri adet gunu gecince sonuc veriyo cnm adet gunun gecerse tekrar dene derim

Ayyyy inş canım yaaa valla bak çok heyecanlanıyorum bugün kızı basket kursuna götürürken orda bi kaç küçük bebek vardı öyle heyecanlandım ki kadının biri düşünsene sende bir tane dedi bakalım belki dedim yani anlıycağın sonuca varmadan kimseye düşünüyorum demek istemiyorum tabi içimden keşkeee olsa diyorum:))) rabbim bana sana burdaki isyen tüm arkadaşlarımıza nasip etsin inş amin.

merhaba..bir katkım olsun istedim ben 5 haftalık hamileyim..

4 ay boyunca ovulasyon testiyle hamile kalmaya çalıştım ama olmadı,kesinlikle yanıltıcı olduğunu düşünüyorum

5.ayda beklediğim adet gününden geriye sayıp 14.gün yumurtlama günümdür dedim ve 13.gün ilişki olsun dedik..ve yanılmadık arkadaşlar... (internetten okumuştum)

adetleriniz duzenliyse,26,28 ya da 30 gunde bir olmanız farketmez,bir sonraki adet gününüzü hesaplayıp geriye doğru 14 gün sayın..

örnek: beklenen adet tarihi 30 kasım ise,yumurtlama günü 16 kasım'dır... yani bir gün öncesi 15 kasımda ilişki en mantıklısı, spermcikler hazır beklesin yımırtayı

Son düzenleme:
Kızlar merhaba

Ben aranıza yeni katıldım. :)

Bende bu ay ovulasyon testi aldım. Predictor marka 4 gündür yapıyordum test çizgisi silikti bugün test çizgisi kontrol çizgisinden daha koyu çıktı en uygun zaman bugünmüdür? Bu testi kullanıp hamile kalanlar yardım edinnn Stres yapmamız lazım ama elimde değil aklımda hep napçam ben

merhaba canım çok teşekkür ederim bilgilerini paylaştıgın için benım bu sıra pek adet düzenım yok gibi ama yine de bi daha kı aya denemek ısterım peki ovulasyon testınde koyu çizgiyi görebilmişmiydin ben de pek verim alamıycakmışım gibi duruyo

bugun ovulasyon günün canım ovulasyon dan önceki ilk 3 ve sonraki 3 gün çok önemli çalışmalara devam edin hayırlı haberlerini alırız inşallah :109:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…