Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Canım benim testimde bu ay anca bu kadar koyulaştı belki bir milim seninkinden az bile koyuluğu sen yumurtlamışsın bugün bence öyle görünüyor ama tam silikleşene kadar dene sonra kafanda çatladımı düşüncesi kalmasın benim gibi birde adet kanaman lekeyle birlikte bir haftayı buluyorsa sayılıyor canım dr sölemişti :)

Dandinicim bu kadar koyuluk pozitif icin yeterli mi ki testlerin icinden cikan kagitta buna negatif diyor bende onun icin arkadasa negatif yorumu yapmistim ama seninkilerde boyle cikiyorsa ve adetlerin duzenliyse demekki pozitif olabilirmis

teşekkur ederım canım akşamm ben de ilk sayfalara baktım bu topikte hatta bı bayanın bu sekılde koyulaşmış hemen hemen benım kadar yanı bu testlere guvenememıs clear blue almış orda gulen yuzu görmüş ve o ay hamıle kalmış o bayan. demek kı bu kadar koyuluk yeterli oluyor gibime gelıyor benım de bugun tekrar test yapıcam bakalım bugun ne cıkıcak eger gidgide silikleşiyorsa demek ki yumurtladım ve demek ki 12. günde yumurtluyorum

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar çok acil bir sorum olacaktı. adetimin 19. gününde (dün)hafif kahverengi leke geldi. ben ovülasyon testleri yapıyordum doğru düzgün çift çizgiyi yakalayamamışken böyle leke gelince çok şaşırdım. adet gibi hafif belimden ağrı girdi kasıklarımdan da sancılandım. normalde 30-35 gün arası adetim gelirdi. acaba adetimin ilk gününden başlayarak 10 gün adaçayı içmiştim o mu leke getirdi anlayamadım. bugün leke azalmış sanımda geçti. başına böyle birşey gelen var mı ????????? nooolur bilen anlayan biri birşey desin.
bildiğim kadarıyla kistim falan da yoktu

20-35 gunde adet oluosan 19.gun ovulayn gunun olabılır ovulasyanda leke olabılıo yumurtalmay baglı bı ara 3-4 gun suren ovulsayon lekelenmelrı yaşamıstım cok dr a gıttım normal bısı ama cok kafana takılıosa bı dr a gorun rahım agzı yarası olduysa oda yapabılıo arada lekelenme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…