Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Lovliyycim atesini nasil olcuyorsun ben iki defadir deniyorum hep oynuyor 36.4-35.8-36.7 boyle degisiyor gunu gununu tutmuyor oyle oldugu icinde ben hep yarida kesiyorum olcum isini bu konuda beni bilgilendirirsen sevinirim

Canim.ben.4 ay once hergun sabah yataktan kalkmadan.olcuyordum.sonra.gun icersinde olctugumdede.ayni cikiyordu.sadece.yorgun olup kosusturduktan sonra.hemen olcersen.yalnis oluyor.1 saat kadar dinlenmen ve oturdugun yerde olcmen gerekiyor.ve 2 ci 3 cu 4 cu.aylar derken sadece arada bir olcmeye ve gun icersinde olctum..adetime 1 veya 2 gun kala.dusuyor.mesala.yumurtladiktan sonra.36.7.die gidiyor.bata.2 veya 1 gun kala.gun icersinde olcuyorum.saat basi ve 36.3.veya 36.4.oluyor.ve anliyorum adet.olucami..ve atesin bata 1 gun kala yuksek cikarsa.ya.hamissin.yada.vucutta.bir rahatsizlik var.demektir.grip.mesala..sen kendini takip.et.batina.1 gun kala.kac.cikacak bakalim..insallah anlata bilmisimdir.

Ha bu arada canim.bende 1 ay denedim.duzenli ates olceri.ve bendede degisiyordu.anlam veremedim..sen soyle.yap.adetine.1 veya 2 gun kala.ates rakamani.bir koseye.yaz.adet.olirsan.gelecek.ayda.o rakamlar halinde.seyreder.yukselirse.hamis.olma ihtimali var.tabi rahatsiz degilsen ve grip degilsen.sonucta.isiyi degistiriyor.rahatsizliklarimiz.

Ben sabah yataktan kalkmadan olcum yapiyorum mesela 36.4 cikiyor hemen ardindan tekrar olcuyorum 36.1 cikiyor yani aradan bi kac saniye gecmesine ragmen degisiyor benim ates olcer kulaktan olcuyo ondami bi sorun var bilmiyorum bu ay farkli bi alet aldim onunla denicem regl olursam

Canim bileymiycem.benimki.dil alti olanlardan..ama.bendede.oyle.cikiyordu.benimki.adetten.sonra.olcmeye.basladigimda.36.7.36.9.bile.oluyordu..sonra..anlam.veremedim.ama.benim.4.aydir.deniyorum.adete.1.gun kala.yapiyorum.hep.36.3 veya.36.4.oluyor..yani.demekki.hamile.olsam.36.7.ile.36.9.veya.36.8.rakamlarinda.kalirdi..ama.artik.yapmiyorum.sinir etti.beni
Ben.sadece.bata.2.vya.1 gun kala.bakiyorum.okdar..sen.adetine.1.gun.kala.cikan.ates.rakamani.aklinda.tut.gelecek.ve.onumuzdeki.adetine.1.gun.kala.yine.yaparsan.anlarsin..bence.

Canim.bu.arada.senin.vucut.isin.benimkine.gore.daha.dusuk.seyrediyor.buda.normal.her.kadininki.ayri.rakamlarda.olur.soyle.bir.dusunursen.demekki.senin.adet.bittikten.sonraki.vucut.isin.36.4.veya.36.5.gibi..buda.demektirki.adete.yakin.36.0.veya.35.9.35.7.gibi.duserse.adet.oluyorsun.demektir.bakalim.bir.dene..adete.yakin.daha.dusucekmi..

arkadaşlar netten laboguick marka ovülasyon testi aldım.reçetede çizelge var ne zaman başlamam la ilgili fakat bişi anlamadım
yardım edermisiniz.Adet döngüm 27 ile 28 arası değişiyor

arkadaşlar netten laboguick marka ovülasyon testi aldım.reçetede çizelge var ne zaman başlamam la ilgili fakat bişi anlamadım
yardım edermisiniz.Adet döngüm 27 ile 28 arası değişiyor

adetinin 10.günü yapmaya başlayacaksın canım bende yenı başladım bu ay sen oğlan istiyosun galiba bende bi kız istiyorum Allah gönlümüze göre verir inşallah

adetinin 10.günü yapmaya başlayacaksın canım bende yenı başladım bu ay sen oğlan istiyosun galiba bende bi kız istiyorum Allah gönlümüze göre verir inşallah

goksucugum teşekkür ederim.Tamam o gün başlarım.Biz yumurtlama gününde namazımızı kılalım dua edelim nasibimizde varsa olur.Hayırlı haberlerini duymak duası ile sağolasın.Kız cocuğu daha kolay sanki olma ihtimali ,benim yigenlerim, kardeşlerim hepsi kız :) o yüzden erkek olursa sevincim daha büyük olur.

aslında herkes öyle diyor ama nasip işte olmadımı da olmuyor eşimler 3 erkek biz de kız cok var ama sanırım onlar daha baskın gelıyo :) herseyden önce hayırlı sağlıklı evlatlar olsunlar gerısı de Allahın takdirine kalmış

Tesekkur ederim lovliyycim bilgilendirdigin icin bi dahaki ay tam takibe gecim bakalim nasil seyredecek benim vucut isisi bide bende adet duzensizligi oldugu icin adet oncesini kestiremiyorum siklus donemi boyunca olcum yapacam artik hayirlisi olsun

Kızlar az önce prodictor erken gebelik testu yaptım sonuç negatif. Regl olmadim ama sağlık olsun. Allah büyüktür. Dua etmekten vazgeçmiyelm

Tesekkur ederim lovliyycim bilgilendirdigin icin bi dahaki ay tam takibe gecim bakalim nasil seyredecek benim vucut isisi bide bende adet duzensizligi oldugu icin adet oncesini kestiremiyorum siklus donemi boyunca olcum yapacam artik hayirlisi olsun

Estagfurullah canim.birz.yardimci.olduysam.ne.mutlu bize.canim.adt.duzensizligin.varsa.tahmini.adet.tarihinden.3.vrya.dort.gun.oncesi.basla.adet.olana.kadar.gunleri.ve.rakamlari.yaz..gelecek.ayada.bu.sekilde.uygular.ogrenmis.olursun.vucudunu.

Yok kizzz.ne.utanma:)))kelimeyi.guzel.ve.mutavazi.bir.sekilde.kurman.hosuma.gitti.ona.guldum.y9ksa.burdaki.butun.anne.olmak.isteyen.arkadaslarimiz.yani.hepimiz.bir.bayaniz.:)soz.yerinde seylendi.yani.:)))

:)))teşekkür ederim canım böyle düşündüğün için ben normalde çok utangaç birisiyim de ondan böyle tepki verdim:))bu arada ben gebelik testi yaptım bugün çoookk silik çıktı geçersiz saydım yarın ilk idarla yapacağım bakalım sonuç ne çıkacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…