Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

günaydın kızlarbenim bugün adet olmayışımın 4. günü gittim kan verdim sonuç saat 4 te çıkacak dua edin ne olur:18:

Kizlar benim ovulasyondan sonraki 17. gunum bu aksam tekrar ovu testi yaptim iki cizgide ayni koyuluktaydi boyle hamis oldugunu ogrenenler var sizce bende umutlanmalimiyim pek umidim yok ama

inşallah hamılesindir canım bi kaç gün daha bekle bakalım cunku ben bi sitede okudum dr.lar cvp verıyorlar orda bı bayan sormus ovulasyondan sonra her kadın 14. gün adet olur mu diye dr.da bazen 20 güne kadar uzayabilir yazmış inşallah güzel haberlerini alırız burdan

Merhaba kızlar,

Bizde bir yıla yakındır denemelerdeyiz. Bu ay HSG çektirdim.3 aydır LH kiti ile kontroldeyim. Yumurtlama günüme kadar yavaş yavaş belirginleşir yumurtlama günü inanılmaz belirginleşir hatta C noktası kadar koyu olur sonra ki günlerde silikleşir......

Bu ayda SAT ayın 14 idi 28 inde yumurtlama olmam gerekti ama misafirlikteydik bakamadım.Gitmeden önce ayın 25. baktığımdığımda belirginleşmeye başlamıştı.Ayın 28 oldum muhtemelen 29 eve geldik hiç bir belirti yok T çizgisi silik kayıp.
O gün deneme oldu ertesi gün baktım T çizgisi inanılmaz koyulaşmış.Sözün özü LH kiti üst üste bu koyulukta olması normal mi?

canım burda bir kaç arkadaşında öyle çıkmıştı bir sorun olacağını zannetmiyorum bebeğin sana tutunur inş:))

İnsaAllah canim bilgin icin tesekkur beklemedeyim bakalim sonuc ne olacak

Kizlar benim ovulasyondan sonraki 17. gunum bu aksam tekrar ovu testi yaptim iki cizgide ayni koyuluktaydi boyle hamis oldugunu ogrenenler var sizce bende umutlanmalimiyim pek umidim yok ama

Evet canım mevanın öyle olduya sonuç pozitifti inş seninde pozitif olur:)

Tatlım ben dün test yaptim gebelik testi benim sonuç da böyleydi. E nedemek oluyor? Hatta testim kaldıkca çok hafif belirginlesti. Ben biraz beklicem. Eğer regl olmazsam gene test yaparm.

Canım senin batın geçti mi 1 ikincisi ise biz burda demiyoz mu silik olursa hamiş ihtimali yüksek oluyo diye hıııı :))) şaka şaka inş sende güzel haberler verirsin tatlım:)

Kuzular salı günü son ovü testim kalmıştı hatırlarsanız benim bu ay pek belirginleşmedi çizgi pazar günü ovü testi sipariş etmiştim hala gelmedi kaçırdım ben sanırım bugün 17.günüm 6 yada 7 gün kaldı reglime keşler gibi dayanamayıp gebelik testi yaptım yaaa kızlar bu ne biçim test böle 5 saat sonra baktım ki çokkkkkk silik gözle zorla görünen bi çizgi belirmiş bi taraftan acaba mı diyorum belkide küçük daha ondan böle çıkmıştır sonra kendini kandırma diyorum bu testler yanıltıyor ne dersiniz?

yuppiiiii o testlerde 2. çizgi bir şey yoksa silik çıkmaz diye biliyorum, inşallah bebiş geliyordur bir daha yapsana :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…