Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

evet kesınlıkle yaa alışmışız gebelık testlerıne bugun bende yaparken dedım kı keske su an gebelık testi olsaydı da bu silik çizgiyi orada görmüş olsaydım

inş o günleri de görürüz..canım senin kullandığın testin markası ne ben sürelab aldım hiç iyi değil memnun kalmadım

bu gün ovulasyon sonrası 10 sat sonrası 25. günüm ovulasyon için digital testlerden kullanmıştım ve 13. 14. günler gülümsemişti ve sonra düz yuvarlak olmuştu elimde fazla bi daha yaptım bugün ve 11 gün sonra gene gülümsedi ben şimdi bat a 3 gün kala bi daha mı yumurtluyorum ( kullandığım test clear blue)

Son düzenleme:

Sagol canim allah razi olsun..zaten relax olmayi basara bilseydik.simdiye 3 cuye hamisdim:))))insallah en kisa zamanda.hepimizin guzel haberlerini aliriz.

inş o günleri de görürüz..canım senin kullandığın testin markası ne ben sürelab aldım hiç iyi değil memnun kalmadım

bende laboquıck marka aldım ve ılk kez bugun kullandım burda kullanan arkadaşlar var sanırım olumsuz bişey duymadım henuz kimseden

kesin olarak bilmesem de burada okuduklarıma göre eger testte bi sorun yoksa gebelik varsa adete yakın bu testler olumlu sonuc verebılıyormus ıstersen bıraz daha bekleyıp bı gebelık testı alabılırsın ya da yarın tekrar ovulasyon testını dene

merhaba ,
eğer testte bir sorun yoksa hamile olabilirsin. bu ovulasyon testlerinin hamile kalındığında adet gününden hemen öncesinde pozitif göründüğünü duymuştum. bende de bir tane kaldı 5 gün sonra hala adet olmamışsam hamilelik testi gibi kullanmayı düşünüyorum :)
işin şakası tabiyki en doğru sonucu kan testi verir...

İyiyim tatlım sende iyisindir inş heyecanlımısın? buda sorulur mu yani:) inş sende bize güzel haberler verirsin.

Canım heyecanım yok inan dereyi görmeden paçaları sıvamak istemiorum. Bat yarın normalde simdiye kadar gelen giden yok bende:) yarın regl olmazsam test yapicam söylerim neticeyi...

bugün yapmasam mı?

ben ovulasyon testini ilk 9. gün yaptım ikinci çizgi silikti, 10. gün koyuydu, 11. gün ikinci çizgi hiç çıkmadı. biz de 9. gün ve 11. gün çalıştık.
yani koyu çıktığı günden sonraki 24 saat dediği için.

ovulasyon testi ile hamile kalan arkadaşlar daha iyi bilirler tabi ama testte yazan böyleydi.

laboquick i bir çok kişi tavsiye ediyor. ben de bu ay hamile olmazsam , bu testten alacağım. hem nette 20 tanesi 30 tl.ye falan satılıyor., ama umarım gerek kalmaz...

evet öyleymş bakalım benim adetim 2 gün gecikti eğer adet olursam bu testten alırım inş gerek kalmaz bizler için:))

Bu arada bilginiz olsun.kizlar.ben ates olcme yonteminin kisa yolunu buldum:)))ben bundan 4 ay once ates olcme tutkum vardi:)ilk bir ay duzenli yaptim ikinci ay.kiytirdim:)neyse.isin kisasi.ben adet gunune kadar vucut isim hep 36.7 seklinde.seyrediyor..ve adete 1 gun kala.yaptigimda.36.4.oluyor..ve ben anliyorum kii adet olcam(malesef uzucu ama...neyse 3 cu 4 ayda..ates olcmuyorum.batime 1 veya 2 gun kala.vucut isimi olctugumde.36.4.gorunce anliyorum hamis olmadigimiama.deneye bilirsiniz.her kadinin vucut isisi farkli ilk olarak.sabit vucut isinizi kontrol edin adete 1 veya 2 gun kala vucut isinizda 3.veya 2 nokta dusus varsa.adet oluyoruz.ve benim adetim baslayip bitene kadar 36.4 oluyor.hatta.dikkat edin.suna.adete 1 gun kala.ornek atesiniz.36.7 iken.36.3 bile zor oluyor.ben.1 gun kala.gun boyu yaptim.36.3.36.4 halinde idi..gebelik testiniz olmazssa.uyguluya bilirsiniz.cunku artik vucudumu ogrenmis oldum ates olcme konusunda.

Lovliyycim atesini nasil olcuyorsun ben iki defadir deniyorum hep oynuyor 36.4-35.8-36.7 boyle degisiyor gunu gununu tutmuyor oyle oldugu icinde ben hep yarida kesiyorum olcum isini bu konuda beni bilgilendirirsen sevinirim

Lovliyycim atesini nasil olcuyorsun ben iki defadir deniyorum hep oynuyor 36.4-35.8-36.7 boyle degisiyor gunu gununu tutmuyor oyle oldugu icinde ben hep yarida kesiyorum olcum isini bu konuda beni bilgilendirirsen sevinirim

ateş ölçerinde bı problemm olabılır mı acaba iki üç kez arka arkaya ölçtüğünde bi değişiklil oluyor mu peki? ben dil altından da alnımdan da ölçüyorum aynı cıkıyo benım de bu ay adet donemınde yukseldı 37.2 lere sımdılerde 36.7 lerde bakalım yumurtlama dönemimi testle yakalarsam o zaman kaç olucak merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…