Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

:)))teşekkür ederim canım böyle düşündüğün için ben normalde çok utangaç birisiyim de ondan böyle tepki verdim:))bu arada ben gebelik testi yaptım bugün çoookk silik çıktı geçersiz saydım yarın ilk idarla yapacağım bakalım sonuç ne çıkacak

Anaaaaaaaaammmmm.:)))haydi insallah..incitanem.canim.sende.bu.sitede.bayadir.varsin.daha.once.kullandigin.gebelik.testinde.boyle.silik.gorup.adet.oldunmu.?boyle.bisey.gormediysen.bence.hamissin:)))ama.aslinda.silik.de.olsa.pozitif.tir.benim.bildigim.kendinde.degisik.seyler.hissediyor.ve.yasiyormusun??yarinmi batin??

Anaaaaaaaaammmmm.:)))haydi insallah..incitanem.canim.sende.bu.sitede.bayadir.varsin.daha.once.kullandigin.gebelik.testinde.boyle.silik.gorup.adet.oldunmu.?boyle.bisey.gormediysen.bence.hamissin:)))ama.aslinda.silik.de.olsa.pozitif.tir.benim.bildigim.kendinde.degisik.seyler.hissediyor.ve.yasiyormusun??yarinmi batin??

Canim.resmi.yakinlastirinca.ince.silik.cizgiyi.bende.gordum.ve.canli.gozle.daha.belirgin.gorundugunden.eminim..ayyy.kiz.insallah.yarin.guzel.haberler.verirsin..yarin.sabah.ilk.idrarinla.yap.ve.resmini.buraya.koy.gorelim.bakalim.bundan.daha.belirgin.gorunucekmi:))

3 gün geçiyor bir kere çıktı böyle sonuç arkasından adet oldum inş bu sefer öyle olmaz..yaa sadece çok sık idrara çıkıyorum onu da üşütmeye yordum:))yarın yine yapacağım böyle çıkarsa kan veririm valla insan strese giriyo bekledikce

Canim.resmi.yakinlastirinca.ince.silik.cizgiyi.bende.gordum.ve.canli.gozle.daha.belirgin.gorundugunden.eminim..ayyy.kiz.insallah.yarin.guzel.haberler.verirsin..yarin.sabah.ilk.idrarinla.yap.ve.resmini.buraya.koy.gorelim.bakalim.bundan.daha.belirgin.gorunucekmi:))

yaa çok sağol canım benim desteğin için o kadar rahatlıyorum ki sizlerle konuşunca:KK16::KK54::KK54:tamam canım ben sizleri habedar ederim sonuç ne olursa olsun zaten ben hiç ümitli değilim pek muhabbet olmadı bizde:KK17:

Bu arada bilginiz olsun.kizlar.ben ates olcme yonteminin kisa yolunu buldum:)))ben bundan 4 ay once ates olcme tutkum vardi:)ilk bir ay duzenli yaptim ikinci ay.kiytirdim:)neyse.isin kisasi.ben adet gunune kadar vucut isim hep 36.7 seklinde.seyrediyor..ve adete 1 gun kala.yaptigimda.36.4.oluyor..ve ben anliyorum kii adet olcam:KK43:(malesef uzucu ama...neyse 3 cu 4 ayda..ates olcmuyorum.batime 1 veya 2 gun kala.vucut isimi olctugumde.36.4.gorunce anliyorum hamis olmadigimi:KK43:ama.deneye bilirsiniz.her kadinin vucut isisi farkli ilk olarak.sabit vucut isinizi kontrol edin adete 1 veya 2 gun kala vucut isinizda 3.veya 2 nokta dusus varsa.adet oluyoruz.ve benim adetim baslayip bitene kadar 36.4 oluyor.hatta.dikkat edin.suna.adete 1 gun kala.ornek atesiniz.36.7 iken.36.3 bile zor oluyor.ben.1 gun kala.gun boyu yaptim.36.3.36.4 halinde idi..gebelik testiniz olmazssa.uyguluya bilirsiniz.cunku artik vucudumu ogrenmis oldum ates olcme konusunda.

slm lovliyy, kullandığın ateş ölçer dijital mi yoksa civali mı?

Eki Görüntüle 843994 işte böyle çıktı ama çook zor görünüyor

incitanemmmm inşallah çift çizgiyi görürsün yarın :)
Benim de 4 gün kaldı. 25 günde bir adet oluyorum. bazen de 23 gün de bir de geliyor.
bugün adet olacakmışım gibi ağrılarım oluyor belimde ve kasıklarımda.
daha önceki aylarda da olduğu için ümitlenemiyorum. ya hamileyim ya da adet gününden çok daha önce gelecek.
zaten hamilelik testi uygulamaya fırsat olmadan ya gününde geliyor ya da iki gün önce.
sırf kullanmış olmak için kullanmıştım bir kere nasıl bir şey olduğunu görmek için. yoksa hiç gününü geçtiğini görmedim :)

incitanemmmm inşallah çift çizgiyi görürsün yarın :)
Benim de 4 gün kaldı. 25 günde bir adet oluyorum. bazen de 23 gün de bir de geliyor.
bugün adet olacakmışım gibi ağrılarım oluyor belimde ve kasıklarımda.
daha önceki aylarda da olduğu için ümitlenemiyorum. ya hamileyim ya da adet gününden çok daha önce gelecek.
zaten hamilelik testi uygulamaya fırsat olmadan ya gününde geliyor ya da iki gün önce.
sırf kullanmış olmak için kullanmıştım bir kere nasıl bir şey olduğunu görmek için. yoksa hiç gününü geçtiğini görmedim :)

inş canım dualarınızı esirgemeyin benden canlarımm bence adetin geçsin sonra test yap derim boşu boşuna test çöpe gitmesin benim bir haftadan beri adet olacakmışım gibi ağrıyor sürekli wc ye gidiyorum ama yok inş da olmam:))sizler de kırmızıları görmezsiniz

inş canım dualarınızı esirgemeyin benden canlarımm bence adetin geçsin sonra test yap derim boşu boşuna test çöpe gitmesin benim bir haftadan beri adet olacakmışım gibi ağrıyor sürekli wc ye gidiyorum ama yok inş da olmam:))sizler de kırmızıları görmezsiniz

inşallah canım ben her gün hepimiz için dua ediyorum.
allah hayırlısını ve sağlıklısını tez zamanda nasip eder inşallah.
Ewt günü geçmeden yapmam onun hayal kırıklığını yaşamak istemem..

bakalım bekleyeceğiz:)

Kizlar benim ovulasyondan sonraki 17. gunum bu aksam tekrar ovu testi yaptim iki cizgide ayni koyuluktaydi boyle hamis oldugunu ogrenenler var sizce bende umutlanmalimiyim pek umidim yok ama

Kizlar benim ovulasyondan sonraki 17. gunum bu aksam tekrar ovu testi yaptim iki cizgide ayni koyuluktaydi boyle hamis oldugunu ogrenenler var sizce bende umutlanmalimiyim pek umidim yok ama

Hamilelik ysşamadım ama araştırmalarıma göre her kadın ovulasyondan 14 gun sonra regl oluyormuş. Benimki de öyle oldu. Seninki 17. gün ve hala belirgin çift çizgi ise hamilelik belirtisi olabilir.

Hamilelik ysşamadım ama araştırmalarıma göre her kadın ovulasyondan 14 gun sonra regl oluyormuş. Benimki de öyle oldu. Seninki 17. gün ve hala belirgin çift çizgi ise hamilelik belirtisi olabilir.

İns. canim benim adetim cok duzensiz oldugu icin pek umitlenmek istemiyorum daha once catlatma ignesi olmustum ve igneden 20 gun sonra regl olmustum bu defada ovulasyon testleriyle yumurtlama gunumu yakaladim simdilik beklicem 20 gun dolsun adet olmazsam snra umitlenirim
:18::18::18:

X